Steeds meer studies tonen aan hoe cannabis kan worden gebruikt om kankercellen te doden. Recentelijk startte het Europese bedrijf GW Pharmaceuticals een klinisch onderzoek waarbij hersenkanker wordt behandeld met cannabis. We moeten alleen nog enkele jaren op de resultaten wachten.
Stan en Barb Rutner zijn met behulp van cannabis genezen van kanker. Zo’n 20 jaar geleden werd Stan gediagnosticeerd met non-hodgkinlymfoom. Na een behandeling van zes maanden kwam de ziekte uiteindelijk terug in 2011. Stan wist vervolgens te genezen door cannabis te gebruiken.
In onderstaande video deelt Stan zijn verhaal. Het is belangrijk dit soort verhalen zoveel mogelijk te delen en te onderbouwen met wetenschappelijk bewijs, zodat mensen op de hoogte worden gebracht van de geneeskrachtige werking van medicinale cannabis.
Kankerpatiënten krijgen vaak te horen dat een ingreep, radiotherapie of chemotherapie de enige oplossingen zijn. Er zijn echter alternatieven die mensen kunnen overwegen. Uit de video hieronder blijkt dat geneesmiddelen tegen kanker wel bestaan, maar vaak worden stilgehouden.
Daarnaast speelt het financiële aspect mee. Zo zei de Nederlandse topman van farmaceutisch concern Bayer, Marijn Dekkers, onlangs op een conferentie dat een nieuw middel tegen kanker alleen bedoeld is voor mensen die het kunnen betalen. Bayer tekende beroep aan tegen de beslissing van de Indiase overheid om het namaken van het kankermedicijn Nexavar toe te staan. Op de conferentie in Londen noemde Dekkers dit ‘in wezen diefstal’. “We hebben dit product niet ontwikkeld voor de Indiase markt. We hebben het ontwikkeld voor westerse patiënten die het zich kunnen veroorloven, eerlijk gezegd.” Hulporganisaties waren woedend na de uitspraken van de topman.
1-3-2014 bron: Culture
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Zo werd de ME ingezet tegen boeren in Friesland: ‘Staan blijven, anders tief ik je helemaal in elkaar’
Deze partijen hebben voor verlenging Europese coronapas gestemd: ‘Een schending van grondrechten’
Als je het niet ziet zitten om insecten te eten, ben je een complotdenker volgens de Volkskrant
Viervoudig gevaccineerde Duitse gezondheidsminister test positief op corona, dit zegt zijn ex
Bereidde deze olympische openingsceremonie ons voor op het coronavirus?
Vliegtuig komt bijna in botsing met UFO
Video prof. Capel: Kans op overlijden door coronaprik 173 keer groter dan door griepprik
Vragen over Roswellincident al 66 jaar onbeantwoord
Canadese ‘vrijheidstruckers’ vormen ’s werelds langste konvooi: 50.000 trucks, 70 kilometer lang