Emmanuel Macron is de nieuwe Franse president. Hij werkte jarenlang voor zakenbank Rothschild & Cie, niet zomaar een bank.
Voordat hij aan de slag ging bij de bank werkte hij als ambtenaar bij het ministerie van Financiën, waar hij snel carrière maakte.
Daarna koos hij toch weer voor de politiek. Hij werd adviseur van president Hollande. Nu is Macron, die dus lange tijd voor Rothschild werkte, de machtigste man van Frankrijk.
Kandidaat van de elite
Marine Le Pen van het Front National probeerde daar tijdens debatten op in te spelen. “U bent de kandidaat van de elite, u dient niet Frankrijk, maar privébelangen!” zei ze.
“U bent een kille bankier. Van de multinationals, die Frankrijk kaal willen plukken!” voegde ze toe.
Vlak voor de verkiezingen werd Macron gehackt. Volgens zijn team werd er negen gigabyte aan campagnestukken gestolen.
Niets publiceren
Het gaat om e-mails, contracten en delen van de boekhouding. De hack was groot nieuws, maar de Franse media meldden er niets over.
Ze mochten van de kiescommissie namelijk niets publiceren over de inhoud van de mails. Publicatie wordt gezien als een misdaad.
Nicolas Dhuicq van de rechtse partij Les Républicains zei onlangs over Macron: “Gedurende zijn hele carrière heeft hij zich gedragen als een agent van het Amerikaanse bancaire systeem.”
Stroman van het grootkapitaal
“Wie zijn hervormingen op een rijtje zet, ziet dat ze gericht zijn op globalisering en de vrije markt,” zei hij over het beleid van Macron als minister van Economie.
Macron was in juni 2014 ook aanwezig op de Bilderbergconferentie in Kopenhagen. Is zijn toekomstige presidentschap daar alvast beklonken?
Bill Clinton nam deel aan de Bilderbergconferentie in 1991. Twee jaar later, in 1993 werd hij president van Amerika. Zo zijn er nog een aantal voorbeelden.
Er worden ook andere vragen gesteld. Wie nam hem aan bij Rothschild? Hoe kon iemand met weinig kennis van bankieren zo snel omhoog schieten? Is hij de stroman van het grootkapitaal?
Opgelucht adem
De winst van Macron wordt alvast gevierd als een overwinning voor de Europese Unie. De eurofiele elite haalt dan ook opgelucht adem.
Alles wat hij doet zal tegen het licht gehouden moeten worden. Ook de banden met zijn oude werkgever.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Zonder geld van de CIA en MI5 zijn zij niets. Zo gebruiken geheime diensten terroristen voor aanslagen in Europa
Website WEF: corona was een test, de volgende stap is een persoonlijk CO2-budget
Vreemd verschijnsel vastgelegd in de lucht boven Brazilië. Kijk en oordeel zelf
Europees Imperium kan Nederland straks dwingen gasgebruik te verminderen: ‘Schwabinet vindt het allemaal prima’
Maak je borst maar nat: WHO wil coronacertificaat ook inzetten bij klimaatcrisis en andere ‘noodsituaties’
Pepijn van Houwelingen haalt zwaar uit naar rechterlijke macht: ‘Er wordt met 2 maten gemeten’
The New Reality Show – Albert Spits over de financiele wereld
World Economic Forum: gasprijzen moeten nog hoger ‘om democratie te redden’
Ralf Dekker haalt uit naar VVD-leider Yesilgöz: ‘Dit is onbegrijpelijke oorlogstaal!’