Iedereen moet zich afvragen waarom bijna niemand snel een einde wil aan de oorlog in Oekraïne. Dat heeft de Kroatische Europarlementariër Mislav Kolakusic gezegd. “Waarom gaat alle aandacht uit naar wapens en niet naar vrede?”
Hij wees erop dat oorlogen de individuen die de grote corporaties runnen enorme winsten en veel macht opleveren. “Een oorlog die wordt gevoerd in een relatief klein gebied en die wereldwijde consequenties heeft, is voor corporaties een ideale oorlog.”
Was the war in Ukraine initiated by corporations in the same way they initiated and managed the pandemic? pic.twitter.com/oWOiGbnL2L
— Mislav Kolakusic MEP 🇭🇷🇪🇺 (@mislavkolakusic) February 3, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Een droom die uitkomt
Een groot aantal landen heeft miljarden euro’s geïnvesteerd in wapens die ze normaal gesproken niet gekocht zouden hebben. De oorlog in Oekraïne is voor het militair-industrieel complex een droom die uitkomt, zei Kolakusic.
Oekraïne en BlackRock hebben afgesproken om Oekraïne na de oorlog samen te herbouwen. BlackRock ís het militair-industrieel complex en leidt dus straks de wederopbouw. Hoe langer de oorlog duurt en hoe groter de verwoesting, des te meer BlackRock profiteert.
Pandemie
Zowel de wapens als de oorlog en de wederopbouw worden gefinancierd door de EU-burgers, door middel van bestaande belastingen, nieuwe belastingen en enorme prijsstijgingen van goederen en diensten, benadrukte het Europarlementslid.
Overheden geven het geld van de burgers uit zonder verantwoording af te leggen, aldus Kolakusic, die zich afvraagt of de oorlog in Oekraïne op dezelfde manier is begonnen en wordt ‘gemanaged’ door de corporaties als de pandemie.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Australische fotograaf legt ‘peervormig object’ vast (video)
Europese Commissie begint met het censureren van X, Europarlementariër stelt vragen
Italiaanse rechtbank: verband tussen mobieltjes en hersentumoren
22 Colombiaanse schoolmeisjes ‘lijden aan demonische bezetenheid’ na spelletje
Turkije: De zoveelste CIA-operatie onthuld door journalisten
‘Zeer schokkend nieuws’: machtigste ambtenaar van Nederland gespot in Davos bij het WEF
Wat je moet weten over non-binaire Bram die tijdens NOS-debat clashte met Baudet
VIDEO: “Paranormale activiteiten waargenomen in vervallen Brabantse fabriek”
“Verenigde Staten gerund door nazi-aliens”