
Een Pakistaanse ISIS-militant heeft toegegeven dat hij geld heeft gekregen uit deĀ Verenigde Staten. Dat meldt een grote Pakistaanse krant.
De man, Yousaf al Salafi, vertelde aan de Pakistaanse politie dat hij werd gefinancierd via de VS. Volgens de krant Express Tribune werd Salafi in december 2014 aangehouden. Dit nieuws werd pas op 22 januari bekendgemaakt.
Uit onderzoek is gebleken dat Yousaf al Salafi geld heeft ontvangen uit Amerika om de terreurbeweging in Pakistan te runnen en jonge mensen te ronselen om in Syriƫ te vechten, zo maakte een bron bij het onderzoek bekend.
De militant gaf ook toe dat hij 600 dollar kreeg voor iedere persoon die hij wist te ronselen en vervolgens naar het door oorlog geteisterde SyriĆ« te sturen. āDe VS veroordeelt de activiteiten van ISIS, maar is er tegelijkertijd niet in geslaagd om de financiering van dit soort organisaties, die via de VS loopt, stop te zetten,ā aldus de bron. āOm de indruk te vermijden dat ze de groep financieren voor eigen gewin, zijnĀ de Verenigde Staten een offensief begonnenĀ tegen ISIS in Irak, maar niet in SyriĆ«.ā
De bron zei ook dat de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken John Kerry en de commandant van het Amerikaanse Centrale Commando Lloyd Austin tijdens hun bezoek aan Islamabad eerder deze maand op de hoogte zijn gebracht van de onthullingen.
De terroristen van ISIS hebben zich in Irak en SyriĆ« schuldig gemaakt aan misdaden tegen de menselijkheid. Ze doden sjiieten, soenniās, KoerdenĀ enĀ christenen.
Hoezo is dit schokkend, het is toch algemeen bekend dat Amerika een Hitler-regime voert, dit gebeurt al jaren en nu is het opeens schokkend, ieder weldenkend en wakker mens weet dit en heeft allang door welk politiek spelletje deze malloten spelen…..schokkend….pff
Zo snel als IS is opgekomen zo snel verdwijnt deze ook! Let op!
De reguliere VS bestookt nu IS.
De gekken die de regering van de VS aansturen, die financieren de soldaatjes van IS.
De reguliere VS mag natuurlijk niet teveel ISertjes doden. Dus ook nog wapens leveren.
Dat is nu al ruzie daar tussen de reguliere VS en dat wat als een monster daar boven uitgaat.
De schaduwregering! En zo hoort het . Alleen zo wordt de elite en mogelijke NWO een halt toegeroepen.
Onlangs werd er vernomen dat de amerikanen iedereen afluistert dit wil zeggen dat de amerikaanse regering ergens mee bezig is. Ze willen de wereld in hun handen. Deze mensen zijn tot alles in staat.
En wanneer zien we dit dan eindelijk een keer bij de NOS of bij RTL?
Oh wacht, die zitten onder het bureau van de regering. Ain’t gonna happen.
Love + Peace + Knowledge = Power