Mens en Dier

Kijk: Gideon van Meijeren noemt dit ‘walgelijke tuig’ negroïde primaten, wordt het woord ontnomen

Help anderen door deze informatie met iederen die je kent op je social media te delen!

Vrijdagavond werd een blanke jongen op het spoor gegooid op station Bijlmer Arena in Amsterdam. De jongen werd daarvoor hard tegen zijn hoofd getrapt terwijl hij op de grond lag. De politie ziet het incident als poging tot doodslag.

Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren (FVD) vroeg er aandacht voor in de Tweede Kamer. “Toen Nederland afgelopen weekend werd opgeschrikt door de meest gruwelijke beelden van een grote zwerm negroïde mensen die een weerloze blanke jongen…” begon hij, waarna hij meteen werd onderbroken door de Kamervoorzitter.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Wilt u oppassen met de terminologie die u gebruikt?” vroeg ze. Waarop Van Meijeren zei: “U heeft gelijk, misschien is dat in dit geval niet gepast. Het was een zwerm negroïde primaten.”

(Video verwijderd? Klik hier...)

Zij gedragen zich op deze manier als primaten

“We hebben gezien hoe deze groep een arme, weerloze blanke jongen totaal in elkaar trapt en op z’n gezicht aan het stampen is. En op het moment dat hij een beetje overeind weet te krabbelen, duwen ze hem nog even op het spoor. Het is te ranzig en te verwerpelijk voor woorden,” vervolgde Van Meijeren. “Zij gedragen zich op deze manier als primaten.”

De voorzitter vroeg hem om zijn woorden terug te nemen. Van Meijeren zei geen greintje respect te hebben voor dit ‘walgelijke tuig’ en weigerde zijn woorden terug te nemen.

De voorzitter sloot daarop het betoog af.

Failliet van onze maatschappij

“Als Gideon van Meijeren zijn al te voorhanden liggende emoties benoemt bij de video van de lynchpartij van een blanke jongen door een groep gekleurde jongens op het Bijlmerstation, wordt hem het woord ontnomen in de Kamer. Want ‘fatsoen’ gaat voor authenticiteit en waarheid,” schrijft journalist Joost Niemoller.

Rechtsfilosoof Raisa Blommestijn voegt toe: “Dat stelletje linkse deugmensen heeft kennelijk meer problemen met de term ‘negroïde primaten’ van Gideon van Meijeren dan met het barbaarse geweld dat deze negroïde primaten uitoefenden op een weerloos blank slachtoffer vorige week. Tekenend voor het failliet van onze maatschappij.”

Van Meijeren deelde de beelden van het incident op Twitter en benadrukte nog eens dat hij ‘voor dit walgelijke tuig – dat op onmenselijke wijze een weerloze jongen totaal in elkaar trapt, op zijn hoofd stamt en op het spoor duwt – geen greintje respect kan en zal opbrengen’. “Nooit. Dan maar het woord ontnomen.”

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 170 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

154 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

Niet verstandig, moeizaam en het helpt ons niet.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Ja, waar gaat dat heen in dat ooit zo gave landje, wij zullen rekening moeten houden met parlementsleden (NSBers) die willen deugen ten koste van de oorspronkelijke Nederlandse bevolking. Wij wensen de volksvertegenwoordigers die wel voor ons opkomen zoals FVD, PVV en BLVN sterkte.

Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

nog zo’n met soros geld gesponsorde, en door ministeriele dubbele agenda mogelijk gemaakte crisis
KIES GEEN PARTIJ, TRAP ER NIET IN!!!

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

dat volk in de 2e kamer is zooo dom.

Primaten is een verzamelnaam, waar de mens ook onder valt. zie https://nl.wikipedia.org/wiki/Primaten

Alle mensen (wit, zwart, geel, rood) zijn dus primaten. het verwijt dat dit discriminerend zou zijn slaat dus werkelijk nergens op en tekent de intellectuele armoede van deze kneuzen.

Albatros
Albatros
2 jaren geleden

Het kan meer gebeuren komt ook door vluchtelingen die hebben niks te verliezen de Nederlander mag niet discrimineren dat doet algemeen de mensen die een andere taal gebruiken die verstaat de Nederlander niet dus ze kunnen gewoon de Nederlander beledigen Als de maar niet doet Een multiculturele samenleving is niet goed gevaar voor de maatschappij

Happy with nothing
Happy with nothing
2 jaren geleden

Op fvd na ,en enkele pvv ers wordt de kamer bevolkt door smerige mensen die daar allemaal voor eigen carriere gaan, en daarom de meest idiote
standpunten innemen omdat Klaus Schwab en consorte dit belonen in de banen carrousell.

Zelfs de zin een zwerm negroide mensen , kon niet volgens deze voorzitster,
dit was overigens een andere dan Vera Bergkamp,
Bij opsporing verzocht was dit altijd gangbaar taalgebruik.

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Gideon bravo!! 👏👏👏👏👍👍👍👍

Mister nexit
Mister nexit
2 jaren geleden

De linkse elite wordt wel een keer verrast door karma

Timbre
Timbre
2 jaren geleden

Beste Gideon,
Het woord is jouw niet ontnomen.
Hier en op andere wakkere sites, wordt jouw woord gehoord en gelezen door miljoenen.
Vergeet dat niet.
Wij staan achter je, geel groen blauw of wit.
Allemaal weten wij de waarheid.
Alsjeblieft Gideon, BLIJF de WAARHEID VERTELLEN !!!!

johan
johan
2 jaren geleden

op de kop af 40 jaar geleden was ik zelf ook het slachtoffer dat een grote groep migranten uit hadden gezocht om zich op bot te vieren. ook ik ben na het kopschoppen op het spoor beland, maar daar voor dood achter gelaten.
toen waren er geen beelden, geen politieonderzoek want “geen bewijs”.
ik had de hoop dat met dit drama men wakker zou worden en ging beseffen dat er al heel lang iets heel erg verrot is met al die import van haatdragende groepen onaangepasten en er iets aan gedaan zou worden. maar ik lijk het fout te hebben helaas.
als de politie, justitie en politiek er van weg kijkt, word het dan niet tijd voor een burgerwacht?

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

De druk op de ketel wordt steeds groter,
Tot hij barst,
En dát gaat knallen…………

A. Koning
A. Koning
2 jaren geleden

Wanneer is bergkamp aan de beurt? Laat Gideon uitpraten.

waterman
waterman
2 jaren geleden

Ik weet er wel weg mee met die vera bergkamp.

Jessedepesse
Jessedepesse
2 jaren geleden

Vind dit niet nodig en hierdoor heeft het kabal weer medestanders.
Of doet hij het om een andere reden.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Eigen volk, telt niet meer mee!

Leinad.
Leinad.
2 jaren geleden

Waarom moet hij dat nou weer doen ? Is onnodig en kwetsend. Negroide mensen vergelijken met primaten is not done en onnodig grievend want je weet dat dit gevoelig ligt. Maar deze gasten zijn natuurlijk wel een stelletje aggresieve wildebeesten ongeacht hun genetische afkomst. Er zijn ook witte groepjes primaten diebzo te keer gaan.

doeterniettoe
doeterniettoe
2 jaren geleden

bedank je opzettelijk wegkijkende medemens maar die keurig coalitie stemt en daarmee het systeem in stand houdt.

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

Heb ff op GOOGLE gekeken:wat betekent PRIMATEN.Antwoord is: De primaten of opperdieren (PRIMATES) Vormen een orde van zoogdieren,waartoe alle halfapen en apen(waaronder de mens) worden gerekend.
De wetenschappelijke naam “PRIMATES” betekent “eerste” aldus GOOGLE.Niks mis mee en het woord negroïde is ook niks mis mee .Maar tegenwoordig blerren die linkse kneuzen al gauw dit is discriminatie, al laat je een scheet ,ben hier zo klaar mee.Het beestje mag niet meer bij zn naam genoemd worden door die kneuzen.

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Hij heeft laten horen wat elk normaal mens ervan denkt, maar waarvan het gros niet het lef heeft om het ook te uiten, bang om voor “racist” uitgemaakt te worden.
Voor die mensen dus een aansporing om zich daar ook over te uiten.

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Ik discrimineer (onderscheid maken) ook.
En wel tussen tuig/idioten en normale mensen.

Ohje
Ohje
2 jaren geleden

De vraag naar iedere keer van het zelfde is ,wat gaat men eraan doen.
Niets dus ,oh wacht nog meer Afrika.

jan
jan
2 jaren geleden

De ongeremde primitieve agressie van die groep was beangstigend. De schuldigen moeten minimaal jeugd TBS krijgen, want dit is echt geen normaal gedrag. Het is heel erg psychopäthisch gedrag. Wat voor volwassenen worden dit. Het echter benoemen als Gideon dit doet is ontzettend stom. Sorry.

Ciss
Ciss
2 jaren geleden

Precies Raisa, geen probleem wat men uitvreet of een ander aandoet maar wee oh wee als je de woorden / termen gebruikt die lange tenen pijn doet,, Bizar..ik vind dat je met dit gedrag van tuig ook geen rekening hoeft te houden met hoe je ze benoemt, nog even en ze moeten slachtofferhulp krijgen zitten ze in psychische nood die arme tere zieltjes .,hahahah ik vind ze een stelletje achterlijken daar in Den Haag.

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

De wereld is ziek. Als er eens een einde komt aan veel van de misdaden en leugens kan er weer een frisse wind gaan waaien! Hard nodig.

Christien
Christien
2 jaren geleden

Heeft vera bergkamp de doodskreten niet gehoord van deze jongen.
Ik stel haar voor de jongen zijn plaats in te nemen.
Dit geweld hoort niet in onze cultuur

Ik ben er ziek van.

Bert Verkuijlen
Bert Verkuijlen
2 jaren geleden

Ik sta achter de woorden van Gideon maar wil 2 kanttekeningen plaatsen:
1: de voorzitter op dat moment was mw. Kamminga van de VVD en niet Vera Bergkamp.
2: het debat ging over discriminatie binnen het politiekorps. Dus de vz had kunnen ingrijpen omdat dit niets te maken heeft met het onderwerp.

Strik9
Strik9
2 jaren geleden

Een mens is ook een primaat.

Er zouden eiden gesteld moeten worden aan begrip Nederlandse taal, voor degenen die in de slaapkamer zitten.
Dat is nu niet het geval, en in het bijzonder de LEESMOEDER die voor voorzitter mag spelen.

Wat een aanfluiting! Alweer!

Applaus voor Gideon, grote klasse

Primaat is nog best een vleiende betiteling voor dit soort praktijken

Strik9
Strik9
2 jaren geleden

Een mens is ook een primaat.

Er zouden eisen gesteld moeten worden aan begrip Nederlandse taal, voor degenen die in de slaapkamer zitten.
Dat is nu niet het geval, en in het bijzonder de LEESMOEDER die voor voorzitter mag spelen.

Wat een aanfluiting! Alweer!

Applaus voor Gideon, grote klasse

Primaat is nog best een vleiende betiteling voor dit soort praktijken

Anja
Anja
2 jaren geleden

Ik begrijp Gideon heel goed, maar ik vind het niet slim om de pijlen te richten op de huidskleur van de betrokkenen. Of het daar nou wel of niets mee te maken heeft, doet er niet toe. We moeten koste wat kost voorkomen dat er nog meer polarisatie ontstaat. Ik ben bepaald niet woke, maar wou dit toch even gezegd hebben. Het is afschuwelijk wat die gasten die arme jongen hebben aangedaan en ik hoop dan ook dat ze een forse straf tegemoet mogen zien. En een schadevergoeding voor het slachtoffer!

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

Mevrouw Bergkamp de taalnazi.

Kli Kla
Kli Kla
2 jaren geleden

Ja domme woordkeuze, als je iets wil bereiken en meer stemmen halen, moet je af en toe slim spelen. Ook al heb je gelijk. Wilders had/heeft er ook een handje van. Zo blijf je altijd aan de zijlijn roepen en zal je nooit meeregeren. Beetje tactiek in plaats van met gestrekt been erin.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

Deze mensen moeten zonder pardon uit het land worden gezet en die hier geboren zijn een héél hoge straf en flinke boete ..kijken hoe vaak het dan nog gebeurt!!!!!!!!!

Poesie maaauw
Poesie maaauw
2 jaren geleden

Natuurlijk ben ik het met Gideon eens.
Ik heb ook die ervaring meegemaakt niet lichamelijk gelukkig, wel met dreigen en schelden om niets.

Lin
Lin
2 jaren geleden

Negroïde is geen scheldnaam maar duid alleen een soort mensen aan, donker, bruine ogen, zwart kroes haar en een lichte tot zwarte huid. Kortom, de negroïde mens. Twintig jaar geleden was dit een normale term voor mensen uit Afrika. Net als de blanke mens van Kaukasische afstamming werd genoemd, blanke huidskleur, blauwe of bruine ogen, donker of licht blond, zwart of bruin haar. Niks geen scheld woorden aan. Tegenwoordig moet je over negers, zwarten zeggen. Dat was toen ik jong was niet netjes en een scheldwoord. Je zei: die meneer is een neger of van negroïde afstamming.

Poesie maaauw
Poesie maaauw
2 jaren geleden

Ook politieagenten maken misbruik van hun positie door te dreigen.
Ook dat heb ik ervaren ook om niets.

Barbara
Barbara
2 jaren geleden

Gelukkig hebben we omroep Zwart nog. Die zal hier wel een verhelderende visie op hebben.

Jip
Jip
2 jaren geleden

Dit is precies de reden waarom men deze tegen het westen opgestookte mensen naar het Europa haalt. Zij hebben helaas niet door dat ze gebruikt worden.

De leden van het kartel laten het bewiust gebeuren en uit de hand lopen. Het past precies in hun plan om de blanke bevolking te vervangen door mensen met een kleurtje. Hier praten zij al vele jaren over. Ze vergeten alleen dat zij zelf in veel gevallen ook blank zijn.

Joop
Joop
2 jaren geleden

Gideon helemaal top de waarheid mag niet worden gezegd wat een nepregering tuig zit in Rutte en co landverraders nazi’s moeten worden opgesloten.

apyr
apyr
2 jaren geleden

Een zeer mooie uitspraak van meneer van Meijeren.
Zou het zelf niet bedacht hebben.

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

Gideon heeft betere woorden gebruikt om iets aan de kaak te stellen, jammer.

Mark
Mark
2 jaren geleden

Buiten de met lof gesproken woorden over de politie o.a. het romeo nazi tuig, geef ik Gideon groot gelijk in zijn betoog. Ikzelf ben ten tijden cojona ook slachtoffer geworden van losgeslagen politiegeweld omdat ik geen mondluier wilden dragen. Ik kan dan ook nooit geen greintje respect meer voor ze opbrengen.

Voor wat betreft het gruwelijke voorval op het station Bijlmer Arena zo’n station hangt vol camera’s de politie hoort daar gewoon standaard preventief surveilleren om dit soort delicten te voorkomen. Maar zelfs de spoorweg politie, blijkt gewoon mosterd na de maaltijd te zijn.

En voor wat betreft die vreselijke wijven in de tweede slaapkamer het zijn gewoon doodordinaire hoeren van klauSSchwab. Het is daarmee dan ook duidelijk waarom ze geen afstand nemen van dit soort gruweldaden maar het veel te druk hebben met het snoeren van Gideon zijn mond. Trouwens dat hele swabinet, onder leiding van een waardeloze nutteloze etende kut premier kan bij voortaan doodvallen..!

PIPO
PIPO
2 jaren geleden

En daar is die zeurmuts weer van d66 hasr club mag alles zeggen maar owee als het iemand is die niet lid is van haar facistenclub dan moet je je bek houden. Raar dom wijf met nul iq!

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Het gaat niet om de feiten, maar om de ´toon´.

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
2 jaren geleden

Tja dat weet je als je dit soort jarenlang importeert.
NL grootste importprodukt zijn de criminele useless eaters.

malion
malion
2 jaren geleden

Is dat In Turkije en alle Europese landen ook zo? Zijn de mensen in alle parlementen ook zo divers. Of is dat alleen maar weer in Nederland, waar je gedwongen wordt een andere taal te spreken, met al dat gender gedoe, wie bedenkt dit absurde gedrag en doen er ook nog aan mee. Wat een misselijke bureaucratie is het hier geworden. Er is een lied wat heet GO WEST van de Pet Shop Boys, het zou moeten zijn GO EAST. https://youtu.be/LNBjMRvOB5M Zo klaar met de mensen die dit land kapot maken.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Dus, toen die anti zwarte piet idioot een paar jaar geleden stond te schreeuwen dat hij witte mensen die zich als zwarte piet gingen verkleden wel even tegen hun hoofd ging schoppen, stond TOUT links Nederland te applaudisseren en mocht niemand daar iets kwaads over zeggen.

En nu er dus een hele groep gekleurde “medemensen” een RASSISTISCHE LYNCHPARTIJ opvoert, mag er weer niets kwaads over worden gezegd van TOUT links Nederland ?

ZODRA er in een land met twee maten wordt gemeten en één bepaalde groep OVERAL mee wegkomt is het hek van de dam. TOCH ?

Dan kunnen diegenen die met die twee maten aan het meten zijn natuurlijk NIET gaan lopen bepalen HOE de maatschappelijke discussie vanaf dat moment wel of niet MAG worden gevoerd.

DAT zou namelijk nogal DICTATORIAAL zijn.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Het zijn maar weer van die getinte geïmporteerde crminelen. Het wordt met de dag erger met dit tuig der aarde https://www.vkmag.com/magazine/jongeren-slaan-oude-man-in-elkaar-in-pijnacker-inmiddels-drie-verdachten-opgepakt Maar daar mag je niets van zeggen of je bent een rascist sorry men wil toch niet blijven beweren dat het geïmporteerd tuig een meerwaarde is voor onze samenleving. Ook wordt het tijd om al die snotneuzen eens flink op te gaan sluiten voor een aantal jaren in een opvoedingskamp en niet steeds met de verontschuldiging zij zijn minderjarig het is je reinste straattuig. Hoe ver moet het komen dat elke normaal persoon zich buiten begeeft zich gaat bewapenen? Dat tuig is vaak met meerdere. De Nederlander mag niet discrimineren maar we mogen ons wel door dit soort tuig in elkaar laten staan of laten belagen met een mes. Dit land is afgegleden tot een intens corrupte bananenrepubliek en is verworden tot een vergaarbak van multi culti die bakken met geld kost.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Zie dit filmpje. En let op het gekrijs. Waar doet dat je aan denken?

https://twitter.com/i/status/1656238927001407489

gerritje
gerritje
2 jaren geleden

krijg je als je n turk in de kamer zet die geen nederlands kent, het ging over primaten die negroide ZIJN (dus geen nikkers zoals in t amerikaanse woord nigga waar ze cont mee lopen te husselen als het uitkomt) , en het ging dus niet over dat negroiden allemaal primaten zijn zoals ze dat dan weer graag horen.
Kortom niks bijzonders tenzij je foute belangen hebt……..en daarom wordt cont de taal aangepast, maar we maken gelukkig altijd nog zelf uit hoe we zaken of lieden benoemen, en criminelen van deze orde hebben wat mij betreft hun rechten meer dan verspeeld

Sizu_Sun
Sizu_Sun
2 jaren geleden

Jammer van Gideon dat ie dit doet. Gaat FvD geen goed doen….

Kale kip kan je niet plukken
Kale kip kan je niet plukken
2 jaren geleden

Ik sta volledig achter de woorden van Gideon. Dit soort praktijken krijg je nu eenmaal met al die import, gelukszoekers die geen normen & waarden kennen, geen opvoeding hebben genoten.

Grenzen dicht, vol is vol & uitzetten wat als tuig, primaat gedefinieërd kan worden.

Nederland gaat in volle vaart richting de status van 3e rangs Bananenrepubliek

Julia
Julia
2 jaren geleden

Ach lees het nieuws wat voor een bagger er in de Tweede Kamer huist elkaar met modder gooien, landverraders komen met een sterrenvlag en bieden deze aan madam Bergkamp nam hem wel aan, het stikstof debat een groot fiasco en oeverloos nutteloos geouwehoer,toeslagenaffaire nog niet opgelost, Groningers wachten nog steeds op schade vergoeding, meer dan 1100 kinderen onterecht door de staat ontvoerd vanwege de toeslagen affaire waarvan ruim 400 kinderen van 0 tot 5 jaar zijn overleden, graaiflatie die door de staat wordt goedgekeurd o.a. de ordinaire prijsverhogingen van grootgraaiers AH en overige supermarkten, chartervluchten aan de grond om dat daar zogenoemd geen onderdelen voor zijn te krijgen en waarvan duizenden gewone mensen die een keer op vakantie willen de dupe zijn, groot woningtekort, ondermaats onderwijs op middelbare scholen, kapot bezuinigde thuiszorg en jeugdzorg, dubbele belastingen/heffingen op energie, binnenkort spitstoeslag op het OV/NS en vooral niet te vergeten het enorme wanbeleid rondom migratie dat miljarden per jaar kost, de druk op het onderwijs en de zorg vergroot en er heel veel criminaliteit onder het geïmporteerde grut plaats vindt. Kortom de problemen stapelen zich of miljarden worden weggesmeten en het land zelf zit aan de rand van de totale ondergang. Dan Van Meijeren het woord ontnomen de man heeft volkomen gelijk en benoemt gewoon de waarheid maar dat mag in het Nederlandse hoofdkwartier van het WEF niet meer. Hou toch op donder dat hele zooitje er uit en zet ze bij het grote vuil zelfs dat loopt in dit gave landje geheel uit de hand https://duckduckgo.com/?t=lm&q=Vuil+stapelt+zich+op+in+de+Transvaalbuurt&iax=images&ia=images Maar we halen wel wagonladingen vuil uit Italië binnen voor de verbranding. Lang leve de uitstoot waarvoor boeren nu worden uitgekocht. Hoe gestoord wil men het nog hebben. Het is te triest voor woorden van wat er van een ooit mooi, leefbaar en democratisch voorheen Nederland is terecht gekomen.

Johnny
Johnny
2 jaren geleden

Mijn steun heb je Gideon.

Johan
Johan
2 jaren geleden

dat soort beesten is het woord primaten niet eens waardig

Tryn
Tryn
2 jaren geleden

Mijn grote held Gideon heeft het goed gezegd. Waren er maar meer van zulke toppers!!

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Het is toch niet te geloven dit, als je blank bent is het niet erg dat je in elkaar geramd wordt, als het andersom was geweest dan was de wereld te klein!..#lievehelp!…🙈🤬

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Deze gewetenloze negers willen van de BLANKE jongen slavernij herstelbetalingen hebben.

NEXIT
NEXIT
2 jaren geleden

“Mitchell Esajas van protestbeweging Kick Out Zwarte Piet (KOZP) maakt zich zorgen om zijn veiligheid.” https://www.nu.nl/binnenland/6262727/antiracismeactivist-mitchell-esajas-bezorgd-om-veiligheid-na-lintjesrel.html
De man kreeg door zeer happy Femke een koninklijke onderscheiding voor verdiensten op het terrein van diversiteit en inclusie en de bestrijding van discriminatie en racisme en zijn betrokkenheid bij de Black Lives Matter-protesten in Nederland.
Beetje ongelukkig van rapper Akwasi om zo tekeer te gaan tegen Zwarte Piet. Waar die dan weer sorry over zei.

Mitchell Esajas kreeg tot zijn ontsteltenis woedende reacties. Tja, verrassing NOT.
Sommigen stuurden als protest zelfs hun koninklijke onderscheiding terug. De Main Stream Media (MSM) doen of ze er niets van begrijpen.
En getikte Femke Halsema doet uiteraard gewoon wat haar is opgedragen: Zout in open wonden strooien.

Walgelijk gedrag van negroïde mensen tja… kleine verspreking? Bijlemer terug bij af: Een getto. Had Gideon van Meijeren dat moeten zeggen?

Leo the lion
Leo the lion
2 jaren geleden

kijk nou eens wat ze in de tweedekamer hebben neergezet allemaal zogenaamde nederlanders
vera bergkamp, jesse klaver die van hun eigen gewoon een buitenlandse naam hebben !! dit doen ze bewust als afleiding om meer inspraak te krijgen in het kabinet om de politieke tegenstanders te betrappen op racisme precies op dat moment dat het hun uitkomt kunnen hun de tegenstanders uitschakelen en van racisme beschuldigen omzo de politieke tegenstanders het woord te ontnemen , en dan heb je nog die ander twee meiden nilufer gundogan met puntjes boven de letters en Dylan yesilgoz zegerius ook met puntjes er boven en eindig met nederlandse achternaam en die hebben gewoon hun eigen buitenlandse voor en of achternaam behouden en dan heb je nog die groenlinks sukkel zihni ozdill, en dan heb je nog Sigrid kaag die wel nederlandse is maar weer getrouwd is met man van palestijn afkomst , en juist als je goed geinfommeerd bent zal je merken dat zij bewust daar in het tweedekamer zijn neergezet omdat zij behoren tot de WEF en zijn bewust geselecteert door kaag en ons zogenaamde president mark Rutte die allemaal lid zijn van de WEF !!
tot slot die politieke zijn geen partijen meer die zijn in de handen van de WEF door Rutte en Kaag !!

Yehonathan
Yehonathan
2 jaren geleden

Laat ik beginnen met zeggen dat ik me DOOD schaam voor wat mijn gemeenschap daar heeft aangericht, het is inderdaad een testament voor het faillissement van de samenleving. Ik kan natuurlijk een serie van redenen bedenken voor dit gevolg, maar dat is nu niet van belang.

Dat de heer van Meijeren woorden bezigt al negroïde en walgelijk tuig zal ik hem absoluut niet kwalijk nemen, wat dat betreft mag de kamervoorzitter haar mond houden.
Negroïde primaat daarentegen gaat te ver omdat de term zich puur richt op het aanjagen van emotie, dezelfde emoties die de kinderen in de video tot uiting brachten.
Nu het hek van de dam is, is het een kwestie van tijd voordat andere groepen hatelijke termen naar caucasishe mensen gaan sturen.

Meneer van Meijeren moet zichzelf nu goed te rade gaan of hij een onderdeel van de oplossing wil zijn of toe wil voegen aan datzelfde faillissement.

Daarbij moet ik nog erbij zeggen dat het gedrag van de kinderen geen racisme is. Tot zover ik zie, corrigeer me als ik fout zit, zijn dit mensen die simpelweg hun emoties niet in bedwang konden houden door een onbekende reden, die reden kan van alles zijn.

Racisme word veel vaker gebezigd door de omstanders, zoals jij en ik, die weigeren onrecht te veroordelen ten behoeve van hun ras. Daarom zeg ik veroordeel deze mensen.
In een perfecte wereld zouden we de waarheid uit beide partijen halen zodat we én de oorzaak kunnen aanpakken én objectief kunnen straffen, maar ik ben maar 1 stem in die samenleving, wat vinden jullie???

L. Dylan
L. Dylan
2 jaren geleden

Allemaal in de zak van Piet voor straf mee naar Spanje.

Redneck
Redneck
2 jaren geleden

Gideon ik ben je dankbaar voor de volgende dingen namelijk nu hebben we aantoonbaar bewijs wat de coalitie heden van de politie verwacht. meer van dat tuig bij de politie want zij zijn goed bruikbaar als er weer ergens een ongewenste demonstratie wordt gehouden, De toekomstige agententuig waren al op het station aan het oefenen. Door het achterlijke woke gedoe mogen mensen openlijk op tv over geweld praten, krijgt een schreeuwlelijk die serieuze bedreigingen uit kans op een eigen omroep en werd een kozp activist geridderd en blijft een met bloed aan de handen coalitie zitten om hun woke WEF taken uit te voeren.
Ze huilen als er een steentje van de woke agenda verloren gaat, maar om een blank mensenleven geven ze niets

Als ik dit zie moet ik aan Zuid-Afrika denken. Wat waren de blanken slechte mensen en de apartheid erg. Free Mandela werd er geroepen. Nu is Zuid-Afrika een land waar blanken niet meer zeker zijn voor hun leven, door het ANC kapotgemaakt en waar de mensen zeer regelmatig zonder stroom zitten. In Nederland zitten we ook in een apartheid daar is de blanke mens zijn leven ook net meer zeker. Alleen is onze stroom voorziening voor alsnog op orde.

Gideon dat je spreektijd werd ontnomen is niet erg, door hun toneelspel hebben ze weer laten zien dat ze ratten zijn. Ratten houden niet van de WAARHEID en daarom hebben ze een bloed hekel aan jou en de FVD. Ga zo door man blijf staan voor de WAARHEID!!!!

Slaapniet
Slaapniet
2 jaren geleden

Hier on haat ik buitenlanders. Ja ik generaliseer

Jantje1
Jantje1
2 jaren geleden

Hier nog meer Zuid-Afrikaanse toestanden in eigen land bij een oude man die z’n hondje uitlaat https://twitter.com/Kees71234/status/1656260909201862659

mir
mir
2 jaren geleden

Wanneer schoppen we die hele kamer nou eens de deur uit?
Het is niets meer dan een enorm geldverslindende poppenkast.
Volgens mij kunnen we dat geld veel en veel beter besteden, dan het aan dit soort zogenaamd getergde kleutertjes te besteden.
Kleuters! Dat is toch echt wel het hoogste niveau dat ik hier ooit in die kamer zie.
Altijd gespeelde verontwaardiging als er iets gezegd wordt wat ze niet aanstaat.
Het wordt tijd om ze op te sluiten, en compleet kaal te plukken. Ze doen niet waar wij ze voor betalen, dus terug vorderen al die centen!

DEXTWER
DEXTWER
2 jaren geleden

Precies volgens de verwachtingen.
Het Plan werkt.
En, dachten jullie nou werkelijk dat het gaat om hulp aan oorlogsvluchtelingen?
Zij zijn de oorlog.
Opgevoed in arme landen door de wreedsten der aarde, vrinden van voc-ers, en erna verplaatst.

Te weinig meiden nog in leven in het land van oorsprong ?
Telt u mee:
het aantal immigranten-mannen en immigranten-vrouwen: oh , de ratio = geheim, lijkt wel. Of weer een geval van verboten over zu praassen.

salvar
salvar
2 jaren geleden

dit zal het het topje van de ijsberg zijn , het wordt 10 maal wat 100 maal erger.

nu kunnen we er nog iets aan doen maar over een paar jaar kan niet meer zonder wapen de straat op.

die badgasten worden echt niet berecht want dit moet van klaus swab , onderdrukking van de blanke en dit is geen prietpraat maar zeer ernstig.

Pity
Pity
2 jaren geleden

Walgelijk tuig is een te vriendelijke benaming voor deze monsters.

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
2 jaren geleden

heel veel respect voor Gideon. Prachtige en integere mens

Hans
Hans
2 jaren geleden

spijker op zn kop Gideon de waarheid moet gezegd worden.
Als angsthazen door het leven gaan is geen optie meer.!!

George Brown
George Brown
2 jaren geleden

Van betrowbare bronnen schijnt de man die inelkaar is geslagen een pedo zijn. Hij schijnt een jkleine jongen van 5 jaar te hebben aangerand. Tot nu toe zover ik weet heeft de man geen aangifte gedaan bij de politie.

Salie
Salie
2 jaren geleden

Ben je blank, dan ben je fout in deze bizarre wereld en moet je de mond gesnoerd worden dat vinden de walgelijke woke mensen die denken dat ze boven alle staan. Eens is het gedaan met deze gasten en mogen ze voor het gerecht verschijnen voor hun daden.

Onno
Onno
2 jaren geleden

Dat weerzinwekkende gedrag kennen de ware (onder het tapijt geveegde/monddood gemaakte) slachtoffers ook van Bernhard c.s..
Heeft dus weinig met huidskleur, noblesse en intelligentie van doen. Meer met narcisme ( = bij psychopaten type Bernhard 100% narcisme = einde noblesse….als die er in de familie al was).
Inderdaad is het puur gewetenloos canaille.
Politici scheppen aldus niet echt duidelijkheid……

Simon
Simon
2 jaren geleden

Komt goed Gideon, ze laten hiermee gewoon duidelijk zien dan ze meten met 2 maten, “double standards” gebruiken. Gaat ’n keer opvallen.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Hier nog een paar pareltjes.

Reactie van Groen Links en ’66: wij protesteren tegen de lelijke muziek die er onder is gezet. Walgelijk!

https://twitter.com/i/status/1655160620487172099

Piet de vries
Piet de vries
2 jaren geleden

Ik vind Vera Bergkamp ook een hele slechte zaak.
Altijd als iemand van FVD spreekt of van Haga, wordt hun de mond gesnoerd.
Ik ben blij met FVD, dat zijn de enigsten die de echte waarheid spreken.
Ook ON moet blijven.
Wanneer gaan de mensen eens de echte waarheid zien!

Daantje
Daantje
2 jaren geleden

Tja, het Nederlandse volk heeft nou eenmaal voor het soort parlementsleden gekozen die niets onaardigs over immigranten durven te zeggen. Dus zal wel zo horen….
Welkom op Ape Planet

Gandalph
Gandalph
2 jaren geleden

Dit houd alleen op als Nederlanders het zelf oplossen. Van de politiek hoef je niks te verwachten. Zij creëren dit probleem en zijn er nog trots op ook! Burgers zullen zelf groepen moeten moeten maken en het tuig van de straten af moeten vegen. Anders blijf jij en al je dierbaren prooi voor dit tuig van de richel.

Punt
Punt
2 jaren geleden

Kijk eens dat walgelijke filmpje van een blanke bejaarde man die zijn hond uitlaat en door donkere mensen bespot en mishandeld wordt.

Vreselijk om te zien, misselijkmakend !!

Archi Soesman
Archi Soesman
2 jaren geleden

Wat ook onbegrijpelijk is, is dat al die gillende mensen er omheen NIETS doen. Of zij zijn te bang of keuren het goed?

Wappiewappie
Wappiewappie
2 jaren geleden

Dank je wel Gideon voor het benoemen van dit onderwerp.

Het is nu wel duidelijk dat Nederland naar de mallemoer gaat, als je dit niet meer mag benoemen. Ín een paar jaar tijd is Nederland veranderd in een plek waar de oorspronkelijke bewoners worden gediscrimineerd, waar de NL cultuur kapot gemaakt is, maar veel erger nog, waar de waarheid niet meer gesproken mag worden.

Wanneer gaat de gehele bevolking dit zien?

Ik denk als het te laat is.

VV66
VV66
2 jaren geleden

Wat een WEF heks die Bergkamp

novy
novy
2 jaren geleden

Tja… dit is echt te gek voor woorden in Onze Eigen Tweede Kamer. Door wie worden jullie dan gesteund, vast door de meest doortrapte fascisten, die zich ook nog verschuilen achter leden van dit zogenaamde partliament. Dus ook jullie moet dan wel te koop zijn!!!

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Met de geplande komst van steeds meer migranten zullen deze voorvallen steeds vaker voorkomen.

pipo de schoen
pipo de schoen
2 jaren geleden

Raisa verziekt het voor de rest,ze is de boel aan het opblazen.

Markiez
Markiez
2 jaren geleden

We importeren enkel het uitschot der aarde. Niks geletterden Niks toegevoegde waarde voor de arbeidsmarkt. .Enkel tuig die profiteert van onze opgebouwde welvaart zonder een greintje respect voor ons. Kan het niet mooier maken dan het is.

Back to top button
154
0
We lezen graag je reactie!x