We moeten stoppen met het vaccineren met de mRNA-vaccins van Pfizer en Moderna omdat de experimentele prikken gelinkt kunnen worden aan de scherpe stijging in het aantal gevallen van hartaandoeningen. Dat heeft een Australische topcardioloog gezegd in gesprek met de Daily Mail Australia.
Ross Walker zei dat veel mensen die een booster halen drie tot zes maanden later nog steeds last hebben van de bijwerkingen. “Ik heb de afgelopen 12 maanden 60 tot 70 patiënten in mijn praktijk gehad die dergelijke reacties hadden.” Het gaat daarbij om mensen die last hebben van bijvoorbeeld pijn op de borst, kortademigheid en hartkloppingen.
Opmerkelijk genoeg zei Walker dat AstraZeneca en Novavax ‘goede alternatieven’ zijn.
Ontstekingen
We hebben de mRNA-vaccins van Pfizer en Moderna volgens de cardioloog niet nodig. Hij wees erop dat ze ontstekingen uitlokken. “Ik heb veel mensen gezien die last hebben van pijn op de borst, benauwdheid en hartkloppingen, terwijl hun hart in orde lijkt te zijn,” aldus de topcardioloog.
De Australische tiener Monica Eskandar kreeg enkele uren na haar eerste coronaprik in september vorig jaar last van pijn op de borst en werd gediagnosticeerd met pericarditis, een ontsteking van het hartzakje. Er is bij haar een hartmonitor geïmplanteerd.
A few hours after Monica Eskandar’s jab, she suffered serious chest pains, prompting her family to call an ambulance. #9Newshttps://t.co/rYJMyOj27O
— 9News Sydney (@9NewsSyd) November 24, 2022
Zorgen
Hoe meer doses je neemt, hoe minder baat je erbij hebt en dat is het punt waarop we ons zorgen beginnen te maken over bijwerkingen, zei een lid van de Australian Technical Advisory Group on Immunisation (ATAGI).
[Infowars]
………………en nu nog de trombosedienst…….
Kan iemand een schatting maken hoeveel klokkenluiders door de massa schaap media (bewust) wordt genegeerd omdat het juist hun rol blootlegt hoe wij allen systematisch dom worden gehouden …
… en tegelijkertijd iedereen die dat kan aantonen of zelfs bewijzen als “komplot wappie” neerzetten … Oproepen to “cancel culture” >> censuur promoten om zogenaamd de “democratie” te “beschermen”.
Hoe meer dosis je neemt, hoe minder baat je erbij hebt? Wat een kolder. Bij geen enkele dosis heb je baat. Ze veroorzaken alleen maar schade.
Partijen verbieden is de fascistische methode. Wordt eindelijk eens wakker mensen!