Veel mensen geloven dat het hedendaagse terrorisme in ieder geval voor een deel is ontstaan door de War on Terror zelf. De War on Terror begon natuurlijk met de reactie van de Verenigde Staten op de 9/11-aanslagen.
Maar vijftien jaar na het incident zijn er nog altijd een hoop vragen waar nooit een officieel antwoord op is gekomen. En dat terwijl de gevolgen tot op de dag van vandaag nog steeds voelbaar zijn.
Uit nieuw onderzoek van de Chapman University in Californië blijkt dat ruim de helft van alle Amerikanen gelooft dat de overheid informatie achterhoudt over 9/11.
Nederlandse versie
“11 September Vragen” is een tweedelige Nederlandstalige documentaire die zich voornamelijk richt op de officiële (maar zeer controversiële) versie van 9/11.
De film functioneert deels als een compilatie van andere 9/11-documentaires en is Nederlands ondertiteld. Er zijn natuurlijk al veel documentaires gemaakt over 9/11, maar een echte Nederlandse versie was er tot op heden nog niet.
Zo goed als onmogelijk
De documentaire is uitermate geschikt voor diegenen die zich nog nooit verdiept hebben in het onderwerp, want deze film slaagt erin duidelijkheid te scheppen in een enorme zee van informatie. Hierdoor stapelen de tegenstrijdigheden en de toevalligheden zich al snel op waardoor de geloofwaardigheid van het officiële verhaal drastisch wordt aangetast.
De documentaire beroept zich telkens weer op het rationele vermogen van de kijker door middel van het stellen van vragen. Vragen waar de Amerikaanse regering of de zogeheten “debunkers” geen logische verklaring voor schijnen te hebben. Hierdoor is het zo goed als onmogelijk om na het zien van deze film nog volledig te blijven geloven in de officiële versie van 9/11.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Russische wetenschappers ontdekken manier om Alzheimer te genezen
Oproep aan staatssecretaris Coenradie (PVV) om onderzoek te doen naar sadistisch ritueel kindermisbruik
Alleen FVD is voor vrede, de rest wil oorlog: ‘Wat is er in godsnaam aan de hand met dit land?’
Deze Maleisische arts wil even iets kwijt over het zogenaamde ‘vaccin’
Slachtoffer maakt gehakt van EO-serie over complotdenken: ‘Dit is buitengewoon kwalijk’
Het geheime ruimteproject Solar Warden: Feit of fictie?
‘Jullie hebben gefaald!’ Griekse Europarlementariër scheurt ongekozen bureaucraten aan stukken
Het Europees Parlement heeft zojuist een zeer zorgelijk voorstel aangenomen
Vrouw krijgt sneer van Hugo de Jonge na kritische vraag over immuniteit: ‘Stuitend’