Veel Nederlanders komen in de knel door onder meer de recordinflatie en de torenhoge energieprijzen. De hashtag #ikredhetnietmeer is in Nederland al meer dan 48 uur het meest trending op Twitter.
“De verhalen onder #ikredhetnietmeer zijn schokkend. Wanneer stopt dit kabinet met de prioriteiten bij Oekraïne, klimaat, migratie en EU te leggen en wordt er eens geïnvesteerd in Nederland? Terwijl er miljarden over de balk gaan naar hobbyprojecten zitten Nederlanders in de kou,” zegt Raisa Blommestijn, presentatrice van het tv-programma Ongehoord Nieuws, hierover.
Stop met deze waanzin
En wat doet premier Rutte ondertussen? “Het kabinet gaat midden in de enorme energiecrisis nu 100 miljard euro – dat is 12.500 euro per huishouden – afzinken in vage klimaatfondsen, terwijl miljoenen Nederlanders roepen #ikredhetnietmeer met de energierekening. Stop met deze waanzin!” stelt Eerste Kamerlid Henk Otten.
Eerder dit jaar bevestigde Rutte dat er zo’n 100 miljard in fondsen wordt gestopt. “Misschien heeft hij nog gelijk ook als je alles optelt. Ik zeg er wel bij richting het CPB: dat is dan eenmalig en begrensd in de tijd,” zei de premier in de Eerste Kamer.
#Rutte4 gaat midden in de enorme #energiecrisis nu €100 MILJARD (dat is €12.500,– per huishouden!) afzinken in vage #klimaatfondsen terwijl miljoenen Nederlanders roepen #ikredhetnietmeer met de #energierekening STOP MET DEZE WAANZIN!
Zie @MinPres ⬇️pic.twitter.com/JYb5Mzda1X— Henk Otten (@hendrikotten3) September 6, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
We hebben nu een unieke kans
“Dat kan nu omdat we er financieel-economisch gewoon ongelooflijk goed voor staan in alle opzichten. Maar laten we dan ook wel even zorgen dat we met dat geld die doelen gaan halen. Anders wordt het toch wel heel pijnlijk,” aldus Rutte.
Hij zei ook: “We hebben nu een unieke kans.” Waar hebben we dat eerder gehoord?
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Eerste Kamerlid haalt uit: D66 vindt verlaging pensioen met 400 euro NORMAAL
Eva Vlaardingerbroek fel: ‘Het is onvoorstelbaar vies wat hier gebeurt’
‘Oorlogsmisdadiger’ Ollongren onder vuur vanwege levering ‘rijdende doodskisten’
Deze gemeente prikt ondanks zorgen van inwoners gewoon door: ‘Wij volgen de landelijke regels’
‘Wout Weghorst is het bewijs waarom we niet naar Johan Derksen moeten luisteren’
Amerikaanse coalitie evacueert twee IS-leiders op grens tussen Syrië en Irak. Heeft het hier iets mee te maken?
Er zijn vier gewelddadige soorten in het universum en de mens is daar één van. Lees dit interview over ‘sterrenmensen’
Denzel Washington hekelt media om ‘verkopen van onzin’: “Als je de krant leest ben je onjuist geïnformeerd”
Niet CO2-uitstoot, maar zon is drijvende kracht achter klimaatverandering. Professor legt in deze must-see video uit waarom het weleens heel koud kan worden