
Kamillethee is niet alleen lekker en de ideale remedie tegen stress. Regelmatig een kopje drinken heeft nog andere gezondheidsvoordelen. Een nieuw onderzoek toont een belangrijke correlatie aan tussen het regelmatig drinken van kamillethee en een verminderd risico om te sterven.
Opvallend genoeg geldt dit alleen voor vrouwen. Zij hadden tijdens het onderzoek maar liefst 29 procent minder kans om te sterven. De onderzoekers volgden zeven jaar lang 1667 mannen en vrouwen van 65 jaar of ouder.
Van de 14 procent onder hen die regelmatig kamillethee dronken, bleken alleen de vrouwen van het gezondheidsvoordeel te kunnen genieten. Hoe dat komt, is nog niet duidelijk.
Hoofdpijn
Kamille wordt al langer gezien als een populair middel tegen vele kwalen. Zo werd de plant in het verleden al gebruikt tegen hoofdpijn, buikpijn en slapeloosheid.
Tijdens de menstruatieperiode hebben heel wat vrouwen last van extra stress, spanning en buikkrampen. Kamillethee helpt niet alleen goed tegen spanning en krampen, maar ook tegen een opgeblazen gevoel omdat het de spijsvertering stimuleert. Zelfs opvliegers zouden met kamillethee verzacht kunnen worden.
Kanker voorkomen
Onderzoekers hebben ook ontdekt dat regelmatig een kopje kamillethee drinken kanker kan helpen voorkomen. Dat komt door het stofje apigenine, dat de zogenaamde superkrachten van kankercellen wegneemt.
Wetenschappers van de Universiteit van Ohio ontdekten dat apigenine voorkomt dat borstkankercellen langer kunnen leven dan normale cellen. Ook stopt het de verspreiding van deze cellen en worden ze gevoeliger voor medicijnen. De stof werkt bovendien ontstekingsremmend.
Beveiliger azc Ter Apel slaat alarm: ‘Media liegen om het te downplayen’
Rechtszaak tegen Belastingdienst: ‘Belastingbetaler financiert organisatie die misdrijven tegen menselijkheid pleegt’
‘44.000 besmettingen in Wuhan, lockdown houdt coronavirus niet tegen’. Professor verwacht binnenkort grote uitbraken in deze steden
Topgeheim UFO-project onthuld in nieuwe serie. Een 3 meter lang monster, een V-formatie en meer meldingen die onverklaard bleven
Steve Bannon fakkelt mainstream media af: “Jullie hebben geen macht en moeten je mond houden”
‘De Wereldgezondheidsorganisatie is een volstrekt corrupte organisatie die moet worden opgedoekt’
Babysterfte schiet ‘plots’ omhoog in Schotland, overheid stelt onderzoek in
Maureen verlost van bijniertumor dankzij wietolie. Hier deelt ze haar opgedane kennis
‘Sinister’: Amerika gaat terugdringen bevolkingsgroei vastleggen in de wet