De Rockefeller-familie, meer specifiek de Rockefeller Foundation, wil de coronacrisis gebruiken om een wereldregering in het zadel te helpen, suggereert Robert Jensen in De Jensen Show.
Het begon allemaal met miljardair John D. Rockefeller, die zijn fortuin in de olie verdiende. Hij gebruikte zijn geld om zoveel mogelijk macht naar zich toe te trekken.
De Rockefellers hebben een flinke vinger in de pap bij de banken – waaronder de Fed en de ECB – en willen op deze manier de macht krijgen, licht Jensen toe.
Trots
“Die macht zullen ze ook krijgen, want wij zijn allemaal failliet.”
We denken dat politici de macht hebben, maar dat is niet zo. Op de achtergrond zijn onder andere de Rockefellers al heel lang bezig met een wereldregering, zegt Jensen.
“Dit is geen complottheorie; ze zijn er zelfs trots op.”
David Rockefeller schreef bijvoorbeeld in zijn memoires (2002):
Sommigen geloven zelfs dat we deel uitmaken van een geheime kliek die samenzweert tegen de belangen van de Verenigde Staten en dat mijn familie en ikzelf een internationale elite zijn die over de hele wereld samenwerkt om een meer geïntegreerde wereldwijde politieke en economische structuur te bouwen – één wereldorde zo u wilt. Als dat de aanklacht is, dan ben ik schuldig, en ben ik daar trots op.
Controle
Het is dan ook niet verrassend dat mensen als Henry Kissinger en de Britse oud-premier Gordon Brown onlangs opriepen tot een wereldregering om het coronavirus te bestrijden.
Jensen verwijst vervolgens naar een rapport van de Rockefeller Foundation uit 2010, waarin onder meer uit de doeken wordt gedaan hoe je een samenleving meer topdown kunt besturen.
De stichting heeft een scenario uitgewerkt op basis van een virusuitbraak. Dit scenario komt opmerkelijk veel overeen met wat zich nu voor onze ogen afspeelt.
Wat willen ze nu eigenlijk? Controle over ons leven, stelt Jensen.
[Jensen]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hitler verborg ‘fortuin zó groot dat alle voorgaande piraten- en faraoschatten daarbij verbleekten en amateurwerk leken’
Brits koninklijk huwelijk is een monsterlijke leugen. Professor onthult wat achter deze propagandamachine schuilt
Tientallen kinderen verlamd na meningitisprik
Vaste Kamercommissie VWS krijgt brief over misleidende informatie die minister aan Kamer verstrekte over mRNA-vaccinaties
Als je in een zwart gat springt kun je eeuwig blijven leven. Deze studie laat zien waar je mogelijk uitkomt
Kijk: de reactie van de Duitse defensieminister op donderspeech van vicepresident Vance ‘zegt álles’
Sterke link tussen genetisch gemodificeerd voedsel en 22 ziektes. Onderzoekers komen tot alarmerende conclusies
Grootste sociale mediasites censureren alternatief nieuws
Rituelen Bohemian Grove blootgelegd: dit doen de elites als ze in het geheim bijeenkomen