Boosterprikken die in een verzorgingstehuis in Canada zijn toegediend tegen corona zijn verantwoordelijk voor vier sterfgevallen en zeven ziekenhuisopnames. Dat zegt althans een anonieme klokkenluider die in het zorgcentrum werkt.
De sterfgevallen hebben zich voorgedaan in het Sunnycrest Nursing Home in de Canadese provincie Ontario, zei ondernemer Steve Kirsch. Bewoners van het verzorgingstehuis, dat 136 bedden telt, kregen de booster, waarna vier van hen stierven en zeven in het ziekenhuis belandden, citeerde Kirsch de anonieme klokkenluider.
Sunnycrest nursing home stats after booster: 4 dead; 7 hospitalized (136 beds). Will be getting the actual # filled beds soon. But even if they are all full, this is a disaster for the vaccine. No press coverage. Don’t tell anyone, OK? 🙂
https://t.co/ji32GWqBxn pic.twitter.com/0aBNWm9Rui— Vaccine Truth (@VaccineTruth2) August 31, 2021
Niemand zal er ooit achter komen
De media besteden hier nooit aandacht aan omdat het de vaccinatiebereidheid zou beïnvloeden, benadrukte Kirsch. Hij zei daarnaast dat een klokkenluider uit Hawaï, Abrien Aguirre, is ontslagen nadat hij bij een protest had gezegd dat hij ‘meer mensen heeft zien sterven door het vaccin dan op de corona-units’.
Kirsch zei dat deze informatie zonder Aguirre nooit naar buiten zou zijn gekomen. Men gaat ervan uit dat het toeval is en als je ze opbelt, dan houden ze de kaken stijf op elkaar, zei hij. “Dus niemand zal er ooit achter komen.”
Je wordt bestraft als je de waarheid vertelt
Kirsch zei verder dat de Canadese klokkenluider anoniem wil blijven vanwege het risico op vervolging. “Aguirre is ontslagen omdat hij de waarheid vertelde. Dit is waarom medewerkers van verzorgingstehuizen niets zeggen. Je wordt bestraft als je de waarheid vertelt. Dit is waarom de Sunnycrest-klokkenluider anoniem blijft.”
Op Twitter schreef Kirsch dat de informatie afkomstig is van een medewerker van het verzorgingstehuis. Sunnycrest haalde eerder het nieuws na een grote corona-uitbraak.
The data is from someone who works there. Obviously the source has to be confidential or the source would be fired. Look what happened to Abrien Aguirre. See https://t.co/CAqqcN3G21
— Steve Kirsch (@stkirsch) August 31, 2021
[Infowars]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Meer mensen bereiden zich voor op noodsituaties, aldus de NOS: ‘De propagandamachine draait overuren’
We worden geregeerd door een stelletje slappelingen. Baudet haalt snoeihard uit
Huisarts Rob Elens stapt naar rechter om ‘wondermiddel’ tegen corona: ‘De strijd gaat voort’
Belgische premier naar geheimzinnige Bilderbergconferentie
Kuipers onder vuur: ‘Schijt aan de rechtsstaat, schijt aan de grondwet en dus ook schijt aan de rechterlijke macht’
‘Kaag is een soort WEF-projectleider en de facto verantwoordelijk voor implementatie WEF-beleid’
Groep Europarlementariërs dringt er bij Commissie op aan om coronavaccins van de markt te halen
Grootste onderwijsvakbond Canada: ‘Zet mobieltjes uit tijdens de les’
Minister van Defensie verwijdert bericht na stevige kritiek: ‘Wat bezielt je?’