Karen Hudes was als hooggeplaatst adviseur werkzaam voor de juridische afdeling van de Wereldbank.
Hudes zegt dat het financiële systeem wordt gedomineerd door een kleine groep corrupte machtswellustelingen rond de Federal Reserve, de particuliere centrale bank van de Verenigde Staten.
Het netwerk heeft volgens haar de media overgenomen om zijn misdaden te verdoezelen. Toen ze verschillende problemen bij de Wereldbank aan de kaak wilde stellen werd ze ontslagen.
Nu is Hudes, gesteund door een aantal andere klokkenluiders, vastbesloten om de corruptie te ontmaskeren en te beëindigen. Ze heeft er alle vertrouwen in dat ze zal slagen.
Lees verder: Thenewamerican.com
Gerelateerd:
- ‘Het financiële stelsel is een tumor’
- BRICS-landen omzeilen Wereldbank en IMF met nieuwe bank
- Hoe miljardairs moderne kruistochten financieren
- Oud-demograaf Wereldbank: vaccins bedoeld om bevolkingstal terug te dringen
- Bank voor Internationale Betalingen heerst over geldwereld
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Karel van Wolferen: ‘Het Nederlandse volk heeft voor Monsanto gestemd zonder het te weten’
20 maart is Dag van Buitenaardse Ontvoeringen: de 5 meest opvallende ontvoeringsverhalen
Verboden geschiedenis: buitenaardse interventie
Amerikaanse opperrechter Antonin Scalia bracht zijn laatste uren door met leden van dit geheimzinnige genootschap
Het Syrische referendum en de zogenaamde ‘vrienden’ van Syrie
Gemeente wil niet dat boerin koeien ’s nachts melkt: ‘Compleet, maar dan ook compleet gestoord zijn ze hier in dit land!’
Zijn de complottheorieën over Reptilians waar?
Hol van eenhoorn ontdekt in Noord-Korea
Rutte stemt in maart voor EU-leger: ‘Ons eigen land wordt overgenomen door vreemde mogendheden’