Zet in je agenda: op 10 april organiseert Police for Freedom Nederland een mars voor de menselijke verbinding. Beroepsgroepen die van nature een rol hebben in het bewaken van ieders grondrechten lopen mee: politie, militairen, marechaussee, artsen, verpleegkundigen en docenten. Zij staan op voor het behoud van onze grondrechten.
Ook oud-medewerkers en gepensioneerden zijn welkom om mee te lopen. “We hechten een groot belang aan het behoud van onze grondrechten zoals vrijheid van meningsuiting, medische vrijheid, recht op onderwijs en het recht om in gelijke gevallen op gelijke wijze te worden behandeld,” laat Police for Freedom Nederland weten via social media. Locatie: centraal in het land. De exacte locatie volgt nog.
Kom je ze aanmoedigen?
Op 10 april organiseert Police For Freedom Nederland een mars voor de menselijke verbinding. Beroepsgroepen die van nature een rol hebben in het bewaken van ieders grondrechten lopen mee: politie, militairen, marechaussee, artsen, verpleegkundigen en docenten. pic.twitter.com/eWxvxLPOZ9
— Police For Freedom ?? (@PolForFreedom) April 4, 2021
Brug tussen burgers en politie
De organisatie wordt geleid door Dennis Spaanstra, die 30 jaar voor de politie en marechaussee heeft gewerkt. Hij was 15 jaar werkzaam bij de ME en als rechercheur moest hij moordzaken oplossen. Hij is nog altijd betrokken bij de organisatie.
“Ons doel is om een brug te vormen tussen burgers en politie,” zegt Spaanstra. Hij is bezorgd over het geweld dat door de politie is gebruikt tegenover vreedzame demonstranten bij verschillende demonstraties tegen de coronamaatregelen. Police for Freedom neemt geen positie in over het beleid, maar wil het recht op demonstratie en vrijheid van meningsuiting beschermen.
Zondag verliep de wekelijkse demonstratie op het Museumplein in Amsterdam voor de verandering rustig. De gemeente zei dat er ‘goed contact was tussen de aanwezige mensen en de politie’.
In onderstaand filmpje legt Spaanstra uit waar Police for Freedom precies voor staat:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Cardioloog: modern graan bevat verslavend opiaat
Verenigde Staten leveren geavanceerde wapens aan IS-terroristen. Deze krant komt met onthullingen
‘Bezoeken buitenaardse wezens de aarde? Zeker weten’
Twin Towers opgeblazen met mini-kernwapens. Professor vertelt in dit interview waarom het officiële verhaal niet klopt
WEF-directeur verheugd dat Davos Trump mag verwelkomen
De Syrische oorlog is een westers-zionistisch complot dat draait om grondstoffen. Dit interview is een must-read
‘Overheden moeten buitenaardse aanwezigheid openlijk erkennen’
Uithaal naar Kaag en Koopmans: ‘Ze voelen al aankomen dat ze niet wegkomen met hun misdaden’
5G veroorzaakt coronavirus? Deze theorie gaat viraal op WhatsApp