De overheid heeft een tetanusvaccin verstrekt dat in het geheim is voorzien van een hormoon dat vrouwen onvruchtbaar maakt. Dat heeft de Keniaanse politicus en oud-premier Raila Odinga recentelijk op tv gezegd.
Odinga beweerde dat de overheid doelbewust duizenden vrouwen en meisjes heeft gesteriliseerd.
Vier instituten hebben het vaccin onafhankelijk van elkaar getest en aangetoond dat het een hoog gehalte hCG bevatte, wat ervoor zorgde dat vrouwen en meisjes onvruchtbaar werden.
Bewijs
De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) en Unicef zeiden in een reactie dat ‘deze beschuldigingen niet worden ondersteund door bewijs’.
Dat bewijs is er wel, aldus Odinga. Hij verwees naar onderzoek van gerenommeerde instituten zoals de Nairobi Hospital Laboratories en de Universiteit van Nairobi.
“Duizenden van onze meisjes en vrouwen tussen de 14 en 49 jaar kunnen geen kinderen krijgen vanwege een door de overheid gefinancierd sterilisatieprogramma dat aan het land is verkocht als tetanusvaccin,” zei Odinga.
Hij riep de overheid op zich te verontschuldigen aan alle gevaccineerden.
Een stuk hoger
Volgens hem kunnen naar schatting 500.000 vrouwen geen kinderen meer krijgen vanwege de vaccinatie.
Het aantal ligt mogelijk nog een stuk hoger, aangezien de overheid geen officiële cijfers naar buiten heeft gebracht over het aantal mensen dat is gevaccineerd.
Enkele jaren geleden claimde de katholieke kerk voor het eerst dat het vaccin een hormoon bevatte dat onvruchtbaarheid veroorzaakt.
Westen
Minister van Gezondheid James Macharia weerlegde de claims en zei tegen de BBC dat het vaccin veilig was.
De vraag is nu of dit hormoon in het Westen ook in het geheim in vaccins wordt gestopt.
Bekijk het filmpje van KTN News Kenya hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Ik ben stomverbaasd. Voormalige hoofdarchitect Notre-Dame uit twijfels over oorzaak brand
‘Ok Google, wat is dit?’ Raadselachtig gat gespot op Antarctica
Grapperhaus krijgt wind van voren na uitspraken over Koningsdag: ‘U komt mensen nu de maat nemen?’
Duitse advocate noemt lockdown ongrondwettig, en wordt opgenomen in psychiatrische inrichting
Deze jongen at een maand lang geen suiker, dit gebeurde er met zijn lichaam
Minister Pam Bondi zet door met vervolging arts die tijdens pandemie duizenden mensen het leven redde
Vrijdag gaat het proces tegen Arno van Kessel verder: ‘Het OM heeft alles verzonnen en probeert hem de mond te snoeren’
‘Pijnlijk’ filmpje: alles wat er mis is in Nederland in één video van een minuut
Trilt muziek die gestemd is op 432 Hz op een goddelijk niveau?