Hoe kunnen we ons als mens ontwikkelen als propaganda wordt verheven boven feiten? Op die vraag probeert Janneke Monshouwer een antwoord te geven in haar nieuwe boek ‘Trump, grondwet & wereld’.
Monshouwer, die vele jaren meewerkte aan de totstandkoming van het NOS Journaal, begon tijdens de Amerikaanse presidentsverkiezingen in 2016 aan dit boek toen ze met grote verbazing en afschuw zag hoe de berichtgeving werd verdraaid.
Donald Trump uitte zijn intenties, zoals: een onafhankelijk onderzoek naar 9/11, de oorzaak van onophoudelijke oorlogen en vluchtelingen en de rol van een Groter Israël, zaken die anderen liever verbergen.
Ophitsen
Ook werd helder dat Trump door spindoctors werd neergezet als clown, een gestoorde en een vrouwenhater.
Praten we dat na? Laten we ons ophitsen tot haat en oorlog? Wat is de bedoeling van het waanzinnige Amerikaanse militaire budget van 700 miljard dollar (China: 150 miljard, Rusland: 70 miljard)? Laten we ons ophitsen tegen Trump, tegen Poetin, tegen Assad en tegen moslims?
“In oorlogstijd is de waarheid zo kostbaar dat ze altijd begeleid hoort te worden door een bodyguard van leugens.” – Winston Churchill
Coup
Monshouwer gaat in op de informatie in de media over de Iran-deal en alle andere kwesties waar Trump zich mee bezighoudt. Men wil dat Trump verdwijnt uit het Witte Huis. Waarom is dat?
Er zijn daarnaast twee hoofdpersonen (oligarchen) in het anti-Poetin-kamp die in Rusland een coup aan het voorbereiden zijn met hulp van westerse tegenkrachten, merkt ze op.
“Ze willen dat Poetin verdwijnt en dat één van deze twee superrijke krachten president wordt,” licht Monshouwer toe.
Illuminati
De ex-NOS-medewerkster heeft ook onderzoek gedaan naar de oppositie van Trump en waar hij zoal tegen opbotst: de Illuminati en de neocons (neoconservatieven) en hun ideologie.
Dat terwijl er een hele andere wereld aan de horizon opdoemt – met de Chinezen en hun nieuwe door goud gedekte munt, met wie Trump en Poetin goede banden hebben, aldus Monshouwer.
“Dit nieuwe boek is een verrassend exemplaar geworden, de neerslag van een zoektocht naar krachten en tegenkrachten,” laat ze weten. “Dit unieke boek moest er gewoon uit gezien de spannende actualiteiten.”
Het boek ‘Trump, grondwet & wereld’ is hier te bestellen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Retourtje hiernamaals: een welkomstcomité in de hemel
Slechts helft Denen gelooft dat mensen op de maan hebben gestaan. Zo hot zijn complottheorieën in Denemarken
Waarom de economische ineenstorting niet veel eerder heeft plaatsgevonden
Wat de media je niet vertellen over de verwoestende orkaan Helene
Van Haga: ‘Wat ons betreft gaan de daders zo snel mogelijk naar de gevangenis’
Heeft RTL soms een geheime agenda? Ontdek hier de link met Bilderberg, Bertelsmann en… Soros
Italiaanse rechtbank: verband tussen mobieltjes en hersentumoren
‘Return to Eden’: Duurzaamheid en CO2 als machtsmiddel om politieke agenda’s door te drukken
Hoe de Nederlandse koninklijke familie en Shell de oorlogsmachine van de nazi’s draaiende hielden. Wat je nog niet wist over onze geschiedenis