
Op internet wordt druk gespeculeerd over een Chinese man die een ‘buitenaards wezen’ heeft gevonden nadat het op aarde zou zijn gecrasht.
Op Chinese sociale netwerksites zijn de foto’s die meneer Li van het vreemd uitziende wezen heeft genomen het gesprek van de dag.
Li beweert dat hij op een avond een formatie UFO’s boven de Gele Rivier zag. Eén van de toestellen zou daarop naar de aarde zijn gestort waarna Li al snel het overschot van de bezoeker uit de ruimte ontdekte.
Rubber
Li zegt het bizarre wezen sinds de crash in maart in een vriezer in zijn woning te bewaren. De politie heeft inmiddels via een verklaring laten weten dat het niet gaat om een buitenaardse levensvorm, maar een rubberen pop.
Het buitenaardse wezen dat door een man uit de stad Binzhou zou zijn ontdekt is nep, aldus de politie van Jinan in een verklaring. Op microblog Sina voegde de politie toe: “Het lichaam bestaat uit hoge kwaliteit rubber.”
Kippenvel
Chinese bloggers zijn niet overtuigd en proberen de crash in Shandong te linken aan een UFO-waarneming in de naburige provincie Hubei.
In 2011 deed het Russische persagentschap Interfax melding van de vondst van een stoffelijk overschot van een buitenaards wezen in Siberië. Het filmpje van de ‘dode alien’ werd miljoenen keren bekeken. Later werd vastgesteld dat het lichaampje door mensenhanden was gemaakt en bestond uit kippenvel en deeg.
Bron: Dailymail.co.uk
Gerelateerd:
- Massale media aandacht ‘dode Alien’ in Rusland
- Zijn zeemeerminnen echt?
- Bizar skelet doet ufologen en wetenschappers versteld staan
- Lijkwade van Turijn toch echt?
- Ligt er goud in Fort Knox? Nep-goudstaven opgedoken in New York
George van Houts in Twitter-tirade: Onze overheid laat zich gijzelen
Ze kregen wat ze wilden. Een schokkende maar geloofwaardige alternatieve versie van het verhaal over 9/11
Econoom Kees de Kort geeft messcherpe analyse van oorlog in Oekraïne: ‘Hier is alles fout aan. Alles!’
Belangrijkste archeologische onderwatervondst ter wereld gedaan in Mexico. Deze grot zit boordevol Maya-geheimen
Instagram staat doodsbedreiging tegen ‘complotdenker’ David Icke toe
Het absurde Nederlandse coronabeleid: De waanzin rond het mondkapje
Vreemde signalen uit de ruimte opgevangen. Wordt dit mysterie ooit opgelost?
‘VN moet stoppen met het normaliseren van pedofilie’
Stil verzet – ‘gratis gas, water en licht’