Paranormaal

Café sluit de deuren na paranormale activiteit. Eigenaresse krijgt hier nog steeds de rillingen van

Help mee door deze info met jouw kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De eigenaars van een café in de Amerikaanse stad San Antonio hebben besloten de deuren te sluiten om ‘de klant te beschermen’. Ze hebben naar verluidt een spookachtige figuur vastgelegd op camera.

Het café is sinds afgelopen donderdag gesloten. “We willen ervoor zorgen dat iedereen veilig is,” zei eigenaresse April Ward.

Op bewakingsbeelden is te zien hoe een barricade bij de ingang omvalt. “Ik krijg er nog steeds de rillingen van, mijn man durft niet naar binnen te gaan,” zei Ward. “Het is vreemd, het is gek.”

Alarm ging niet af

Ze zei dat het niet de eerste keer is dat de barricade was omgevallen. In eerste instantie dacht ze dat er iemand in het café was.

Toen besloot ze de bewakingsbeelden te bekijken. “Het alarm ging niet af,” zei Ward. “We wilden zien of er misschien iemand via het plafond naar binnen was gekomen.”

Horrorfilm

In plaats daarvan zagen ze naar eigen zeggen een figuur. “Toen zagen we de verschijning,” zei ze. “Het was net een horrorfilm!”

Ward zei dat het café gesloten zal blijven tot ze weten waar ze mee te maken hebben.

Bekijk de beelden hier.

[WOAI]

0 0 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest
1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Louise
Louise
4 jaren geleden

Hysterisch gedoe, als je denkt dat daar een entiteit rond doolt, ga dan op zoek naar iemand die dat kan verwijderen…
Erg overtuigd ben ik trouwens niet, en nog een ongezellige toko ook….
Wel is mijn ervaring dat bang zijn voor geesten erg cultuur bepalend is…

Back to top button
Waarom Doneren?

Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.

Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.

Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.

Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.

Waarom Telegram?

Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.

Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.

Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.

Waarom Pushmeldingen?

Facebook en Twitter censureren steeds meer. Het nieuws dat NineForNews brengt wordt steeds vaker door ze geblokkeerd.

Met pushmeldingen informeren we je rechtstreeks, zonder risico op deze censuur.

1
0
We lezen graag je reactie!x