
Een vrouw heeft voor ophef gezorgd door tijdens een spreekbeurt van congreslid Alexandria Ocasio-Cortez in New York te zeggen dat we ‘moeten beginnen met het eten van baby’s’ om klimaatverandering een halt toe te roepen.
“Er is niet genoeg tijd. Er is te veel CO2. Jullie stoten te veel CO2 uit,” riep de vrouw. “We moeten baby’s gaan eten.”
De door Ocasio-Cortez voorgestelde Green New Deal gaat volgens de vrouw niet ver genoeg.
Viral
“Zelfs als we Rusland zouden bombarderen, dan zouden er nog altijd te veel mensen zijn,” klonk het.
“We moeten de baby’s opeten,” benadrukte de vrouw, toevoegende dat we nog maar enkele maanden hebben.
Het congreslid bedankte de vrouw voor haar inbreng en zei eigenlijk alleen dat we niet enkele maanden, maar nog enkele jaren hebben.
Nadat de beelden viral waren gegaan, liet de groep LaRouche PAC weten de vrouw naar de bijeenkomst gestuurd te hebben om Ocasio-Cortez te trollen en te laten zien hoe belachelijk het klimaatdebat is.
De groep tweette: “LaRouche PAC trolt AOC, AOC sluit het eten van baby’s niet uit.”
LaRouchePAC trolls AOC, AOC doesn’t rule out eating babies. #EatTheBabies https://t.co/bD9ThZVcGO
— Lyndon LaRouche PAC (@larouchepac) October 4, 2019
De vrouw is schijnbaar doodsbang voor de gevolgen van klimaatverandering, wat goed laat zien hoe sociopatisch veel van deze zogenaamde klimaatactivisten- en -alarmisten zijn, reageerde commentator Daisy Cousens, nog voordat bekend was dat het om een trollactie ging.
Sky News-presentator Rita Panahi sprak van ‘doorgeslagen hysterie’.
Volledig ontspoord
Gideon Rozner van het Institute of Public Affairs wees erop dat het debat over klimaatverandering ‘volledig ontspoord is’.
Hij voegde toe dat eerder een Zweedse professor had gezegd dat we mensenvlees moeten gaan eten om het klimaat te redden.
And there goes humanity
?
Ach ja, al die ophitserij rondom klimaat houdt ons lekker duaal wat de bedoeling is.
Iedereen snapt dat het beter is om fossiele brandstoffen in te ruilen voor duurzame, maar zonder er tijdsdruk op te zetten.
Iedereen snapt dat economische groei tot in de eeuwigheid niet kan. Dat we onze economie moeten veranderen in een steady state economy, zoveel mogelijk circulair. En dat arbeid niet langer de verdeler is van de welvaart.
Nu er nog naar gaan handelen!
Totaal geënsceneerde vertoning, stemmingmakerij om mensen af te leiden door totaal onvoorstelbare waanzin publiekelijk uit te strooien die men in satanische kringen stiekem gewoon doen. Twee vliegen in 1 klap, ze vertellen ons in bedekte termen wat ze in feite “uitvreten” wat ze verplicht zijn, plus dat het zo onvoorstelbaar is dat nagenoeg niemand zich dat voor kan stellen. Nog een ander voordeel is dat mensen hier zeer mee bezig zullen zijn en dus weer niet met hun aandacht bij echt belangrijke zaken zijn.
Toch heeft ze een punt, de mens is tenslotte de diersoort die de grootste impact op de gezondheid van planeet/ruimteschip aarde heeft. Opeten van mensenbaby’s gaat te ver natuurlijk (dat we kalfjes, biggetjes, lammetjes en vetgemestte kuikens eten is al erg genoeg) maar besluiten om voorlopig geen kinderen meer te verwekken, of dat sterk te beperken, is veruit het beste wat we voor de lange termijn voor onze mooie planeet kunnen doen.