In zijn nieuwste boek ‘Corona Ontmaskerd’ geeft professor Sucharit Bhakdi antwoord op de vraag hoe het nieuwe coronavaccin zou kunnen reageren op de cellen in ons lichaam. De microbioloog vreest dat deze nieuwe vaccins ervoor kunnen zorgen dat ons bloed gaat stollen. In onderstaande video bespreekt hij met professoren Andreas Sönnichsen en Martin Haditsch wat de verwoestende gevolgen kunnen zijn van dit gigantische menselijke experiment.
Een Amerikaanse arts vergeleek de bloedwaarden van patiënten voor en na de vaccinatie. De foto’s die hij zag, waren alarmerend. Bij ruim de helft van de mensen die na toediening van het coronavaccin op de IC belandden, waren de stollingsfactoren sterk verhoogd. Als het bloed gaat samenklonteren kan dat leiden tot verlamming, beroertes, blindheid en sterfte, legt professor Bhakdi uit.
Absurd
Professor Haditsch is een voorstander van vaccinaties en runt zelf een vaccinatiecentrum, maar hij is uiterst sceptisch over de coronavaccinatie. Volgens hem zijn de mRNA-vaccins onvoldoende onderzocht. Dierproeven, die normaal gesproken in een vroeg stadium van het vaccinonderzoek worden uitgevoerd, zijn simpelweg achterwege gelaten. In plaats daarvan wordt het vaccin nu op mensen getest. Hij hekelt ook het gebrek aan transparantie.
“We weten niets over de langetermijneffecten van deze vaccinatie,” waarschuwt professor Sönnichsen van de Medische Universiteit Wenen. Tijdens de vaccintesten is niet onderzocht wat het effect is op 70-plussers, die tot de risicogroep behoren. Daarnaast hebben jonge mensen ook last van bijwerkingen, terwijl ze meestal niets merken van een coronabesmetting. Sönnichsen vindt het ‘absurd’ om op basis hiervan een indirecte vaccinatieplicht in te voeren.
De ondertitelingsknop vind je rechtsonder (vierkant met streepjes).
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wat gaan de Chinezen aantreffen op de achterkant van de maan?
Lareb-directeur Agnes Kant: het ontdekken van kennis over bijwerkingen moet ‘sneller en beter’
Brexit: “Veel mensen zijn helemaal klaar met de machtsspelletjes van de elite”
Verloren stad? Vreemd ‘complex’ op Antarctica stelt experts voor een raadsel
Baudet krijgt weer gelijk: 1000 miljard voor helemaal niets
Groene flits van de supermaan (video)
Trump-regering met zware delegatie naar Davos
Technieken die de zon moeten dimmen: ‘De waanzin kent geen grenzen meer’
Onder leiding van Rutte ‘is er een ongekende en onmenselijke tyfusbende ontstaan’