Alle informatie die over mensen wordt verzameld, gaat naar een centrale plek. De informatie wordt opgeslagen en verwerkt, en bedrijven en overheden hebben toegang tot deze database. Dat zei advocaat W. Scott McCollough in het programma Good Morning CHD.
Dit netwerk bestaat en zit ingebouwd in bijvoorbeeld het draadloze netwerk, vervolgde hij. Ze kunnen met één druk op de knop iets als de central bank digital currency (CBDC) activeren.
Ze hebben geen toestemming nodig
Geen contant geld meer, één druk op de knop, en ziedaar de CBDC, aldus McCollough. “Eén druk op de knop en je kunt de winkel niet meer in. Eén druk op de knop en er staat een politieagent achter je als je buiten je 10-, 11- of 15-minutenstad komt.”
Dit staat allemaal klaar, benadrukte de advocaat. “Het is er. Ze hebben het getest tijdens de pandemie. De informatie is er en is toegankelijk. Het is allemaal met elkaar verbonden. En de overheid, vooral de Amerikaanse overheid, en vele inlichtingendiensten hebben toegang. Ze hebben daar geen toestemming voor nodig.”
“We moeten ‘nee’ zeggen. We moeten onzichtbaar worden om te voorkomen dat ze ons kunnen controleren.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Eetbare stad: revolutie in San Francisco (video)
WHO-klokkenluider doet boekje open over Bill Gates: ‘Zijn ouders waren eugenetici’
Mysterieuze explosie Buenos Aires: ‘Vuurbal viel uit de lucht’
BBB-leider Van der Plas wekt onbegrip door in de bres te springen voor Rob Jetten
“800.000 doden door fraude-onderzoek Don Poldermans naar bètablokkers”
Hoe De Nederlandsche Bank een fraude van 2000 miljard euro kon uitvoeren zonder dat er een haan naar kraaide
Britse oud-premier Thatcher ‘stopte kindermisbruik in de doofpot’
Huisarts Rob Elens: toename kinkhoest heeft niets te maken met antivaxxers, dit is de oorzaak
“Poetin ontzegt Rothschilds toegang tot Rusland”