Cafe Locked Out sprak in Launceston, een stad in het noorden van Tasmanië, met Nicholas Lee, die al zo’n 30 jaar begrafenisondernemer is. Normaal gesproken heeft hij twee tot drie uitvaarten per week, maar tegenwoordig zijn dat er zes tot zeven per week.
Lee heeft vastgesteld dat het aantal overlijdens de afgelopen zes maanden met 50 procent is gestegen. “Dat is waarom we het momenteel zo druk hebben.”
Het voelt niet goed
De begrafenisondernemer merkt op dat er veel mensen sterven die in de jaren zestig en daarna geboren zijn. Het zijn dus niet alleen ouderen die overlijden, zegt hij.
De afgelopen zes maanden is het meermaals voorgekomen dat ook kerngezonde mensen plotseling overleden. Hij vindt dat zeer ontstellend. Sommigen stierven in hun slaap. Sommigen, waaronder een kerngezonde vrouw, overleden aan een hersenbloeding. “Het voelt niet goed. Het gebeurde allemaal heel plotseling.”
Sterk gestegen
Lee zegt verder dat het aantal overlijdens de afgelopen 10 jaar nauwelijks veranderd is, maar de afgelopen zes tot zeven maanden sterk is gestegen. “We maken ons grote zorgen.”






Jack van Gelder fileert Timmermans: ‘Ik erger me aan die tuinkabouter, verschrikkelijk!’
Nieuwe regionale munt Zuid-Amerika moet controle VS gaan terugdringen
Tweede Kamer blokkeert OPNIEUW debat over geheime NAVO-doelstellingen: ‘Het is ongelofelijk’
Off the Grid – Bouw je eigen Utopia (video)
Er zijn nu zoveel ijsberen dat ze de inheemse bevolking van Canada bedreigen (en bedankt klimaatfanatici). Dit overheidsrapport bewijst het
‘Mobiele telefoons deels verantwoordelijk voor gedragsstoornissen als ADHD’
Amerikaanse luchtmacht liet onderzoek doen naar experimenten met telekinese
Vrouw binnen vier dagen kankervrij na bijna-doodervaring (video)
Dominee Paul Visser over The Great Reset: ‘Wat er na covid komt, is misschien nog wel veel heftiger’