In het Argentijnse tv-programma Buenos Dias, América (BDA) gebeurde eind vorige maand iets opmerkelijks. Presentator Antonio Laje sprak met voedingsdeskundige Teresa Cóccaro toen ze plotseling onwel werd en flauwviel.
Mensen schoten haar te hulp en de uitzending werd gestaakt. Cóccaro werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
Ze schuift iedere ochtend aan bij BDA om mensen te adviseren over voeding. Op de ochtend van 25 oktober had ze het over snoep, suiker en zoetstoffen. Nadat ze had gezegd dat er niets gebeurt als een kind naar een verjaardagsfeestje gaat en iets met zoetstoffen eet, verontschuldigde Teresa zich en viel ze flauw.
Vasovagale syncope
Malena de los Ríos, die naast haar zat, merkte dat het niet goed met haar ging en vroeg om hulp. Ze is inmiddels weer hersteld en liet weten dat ze een vasovagale syncope heeft gehad, de meest voorkomende vorm van flauwvallen.
Een vasovagale syncope wordt veroorzaakt door een algehele bloedvatverwijding door stimulatie van de hersenzenuw waardoor de bloeddruk sterk daalt. Een syncope heeft niets te maken met voeding, zei Teresa.
Onder andere het coronavaccin kan een vasovagale syncope uitlokken.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Moeder (44) met agressieve borstkanker geneest zichzelf met cannabisolie. Hier doet ze voor het eerst haar verhaal
Kijk: Van Houwelingen vraagt D66-staatssecretaris Van Huffelen om een reactie, maar ze wil niet antwoorden
Amerikaanse astronaut Edgar Mitchell overleden: “We worden bezocht, de vraag is alleen waar ze vandaan komen”
‘We weten niet of gevaccineerde vrouwen misvormde baby’s ter wereld zullen brengen’
Rutte blijft ook als demissionair premier jokken
Rutte stevig aangepakt: ‘De premier is het symbool aan het worden van de omgekeerde vlag, wegwezen’
‘Onthullend’: terreurbestrijder NCTV werkt in het geheim samen met ‘journalistiek platform’ Bellingcat
Hoppa: George Soros stopt 220 miljoen in radicale BLM-groepen
Unilever verzwijgt feiten in peperdure Becelcampagne