Wat weten astronauten wat wij niet weten? In 2006 werd tijdens de Sojoez TMA-8 missie een foto gemaakt in het internationale ruimtestation ISS.
Op de foto is vluchtingenieur Jeffrey Williams te zien. Ten tijde van de zes maanden durende missie maakte Williams 2.800 omwentelingen rond de aarde.
Gedurende expeditie 13 werkte hij aan honderden experimenten, maakte hij twee ruimtewandelingen en nam hij meer foto’s van de aarde dan welke astronaut dan ook in de moderne geschiedenis.
Vliegende schotel
Veel van zijn foto’s kunnen worden gevonden in zijn boek The Work of His Hands: A View of God’s Creation from Space waarin hij zijn persoonlijke verhaal vertelt.

Foto: NASA.gov (klik om te vergroten)
Wanneer de foto wordt uitvergroot is duidelijk een vliegende schotel te zien als bureaubladachtergrond op de computer aan boord van het ISS die Jeffrey Williams op dat moment gebruikte.
Bron: UFO-blogger.com
Gerelateerd:
- UFO’s bij Endeavour, NASA beveelt beeld te pauzeren (video)
- Installeert spaceshuttle Endeavour geheim ruimtewapen tegen UFO’s?
- Joeri Gagarin zag UFO’s tijdens eerste ruimtevlucht
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Video: Journalist reist af naar Moskou om te kijken hoe erg de sancties ‘erin hakken’
Ronald Molendijk spreekt zich uit over corona-manipulatie door overheid: ‘Ik denk dat het anders zit’
Monsterverdrag TTIP blokkeert Europees verbod op hormoonverstorende stoffen
NAVO-chef Rutte spreekt dreigende taal: ‘De reactie zal verwoestend zijn als Rusland Oekraïne opnieuw binnenvalt’
“De Syrische president Bashar al-Assad moet blijven”
Een UFO en cirkels in het gras bij Oisterwijk. Wat is hier aan de hand?
Baas Greenpeace met vliegtuig naar het werk
Poetin waarschuwt voor conflict dat ‘einde van onze beschaving’ zou betekenen
‘Normaal zijn’ levert niets op – Zijn we allemaal gek? (video)