De Oekraïense autoriteiten hebben een medewerker van een liefdadigheidsinstelling gearresteerd. De 43-jarige ‘kwaadaardige kinderhandelaar’ was van plan een 11 maanden oude baby te verkopen voor orgaanhandel.
De man kon woensdag door de inlichtingendienst SBU, politie en grenswacht worden aangehouden bij de grens tussen Oekraïne en Slowakije.
BREAKING: Ukrainian trafficker stopped at border with 11-month-old baby boy he planned to sell for organs, child has been returned to motherpic.twitter.com/jyuQ61S0lK
— Jack Poso 🇺🇸 (@JackPosobiec) June 28, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Organen
De man had de moeder van het kind naar verluidt 1000 dollar gegeven. Hij had haar ervan overtuigd dat de jongen naar de EU zou gaan, waar hij veilig zou zijn.
Hij was van plan om de baby voor 25.000 dollar te verkopen aan mensensmokkelaars.
De kinderhandelaar was op zoek naar ouders die bereid waren hun kind te verkopen voor organen, aldus de Oekraïense journalist Vitaliy Glagola.
15 jaar celstraf
De politie beschikt over informatie waaruit blijkt dat dit niet voor adoptie was en dat het kind verkocht zou worden voor de illegale orgaanhandel.
De jongen kon worden herenigd met zijn moeder en de handelaar hangt een gevangenisstraf van 15 jaar boven het hoofd.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Vaccinatieschade, wanhoop en zelfmoord: het verhaal waar niemand over wil praten
Wereldwijd neemt het verzet tegen de globalistische machtsovername razendsnel toe
“Niet-menselijke soort heeft op aarde de macht over geld en religie”
Immunoloog (ex-RIVM): Geen tweede lockdown, wel vitamines slikken
Video: Witte Huis gaat ‘aanvalsteams’ inzetten om kinderen te vaccineren
Beyoncé beoefent zwarte magie en extreme hekserij. Haar voormalige drummer doet een boekje open
Katten zien dingen die voor ons onzichtbaar zijn
Fleur Agema woest: ‘Het boeit de zittende macht niet!’
Belgische professor richt zich tot overheid: ‘Stop met liegen’