Cabaretier Peter Pannenkoek bekeek de hoorzitting in het Europees Parlement met Wopke Hoekstra: “Het is zó goor.”
Eurocommissaris Hoekstra (Klimaat) zei bijvoorbeeld dat zijn kinderen hem eens per week naar twee dingen vragen: de oorlog in Oekraïne en klimaatverandering.
Lach je effe mee @WBHoekstra
🤣🤣🤣🤣 pic.twitter.com/VHBx4cauT8— Madelin🚜🚢📵 (@Madelindijk) October 6, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Ruggengraatloos
“Want dat doen kinderen,” aldus Pannenkoek. “Niet: hoe laat moet ik naar bed, papa? Mag ik bij die en die spelen? Mag ik naar de McDonald’s? Ze hebben blijkbaar geen internet, die kinderen. Want dan zouden ze lezen hoe ruggengraatloos hun vader is.”
Ook vertelde Hoekstra hoe groen hij is geweest. Hij zei dat hij heeft meegewerkt aan een zeer groene coalitieovereenkomst in Nederland en dat hij de koers van zijn partij heeft veranderd.
Héél bescheiden
Pannenkoek: “Als een soort Gandhi heeft hij de partijkoers veranderd. Hij heeft het CDA bij de hand. ‘We gaan de groene kant op’.”
Even later beweerde Hoekstra opeens dat hij ‘een bescheiden rol’ in zijn partij speelt.
“Hij heeft de partijkoers héél bescheiden veranderd.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Bereidde deze olympische openingsceremonie ons voor op het coronavirus?
In Den Haag is de klimaatsharia ingevoerd: adverteerders fossiele brandstoffen riskeren tot 3 maanden CEL
Great Reset: zo ziet een ’15-minutenstad’ er dus uit
Acht onverwachte ingredienten in fastfood
Europarlementariër: ‘Niet de acties van Rusland moeten veroordeeld worden, maar die van de EU’
Paar 100 miljoen aan belastinggeld ‘foetsie’ bij Stichting Open Nederland: ‘Het wordt tijd voor de onderste steen’
Op 11 november vorig jaar werd de aarde opgeschud door mysterieuze seismische golven. Nu weten we waarom
“Overheid financiert terrorisme”: Tientallen Deense IS-strijders krijgen uitkering
‘Buitenaardsen leven gewoon onder ons’