Cabaretier Peter Pannenkoek bekeek de hoorzitting in het Europees Parlement met Wopke Hoekstra: “Het is zó goor.”
Eurocommissaris Hoekstra (Klimaat) zei bijvoorbeeld dat zijn kinderen hem eens per week naar twee dingen vragen: de oorlog in Oekraïne en klimaatverandering.
Lach je effe mee @WBHoekstra
🤣🤣🤣🤣 pic.twitter.com/VHBx4cauT8— Madelin🚜🚢📵 (@Madelindijk) October 6, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Ruggengraatloos
“Want dat doen kinderen,” aldus Pannenkoek. “Niet: hoe laat moet ik naar bed, papa? Mag ik bij die en die spelen? Mag ik naar de McDonald’s? Ze hebben blijkbaar geen internet, die kinderen. Want dan zouden ze lezen hoe ruggengraatloos hun vader is.”
Ook vertelde Hoekstra hoe groen hij is geweest. Hij zei dat hij heeft meegewerkt aan een zeer groene coalitieovereenkomst in Nederland en dat hij de koers van zijn partij heeft veranderd.
Héél bescheiden
Pannenkoek: “Als een soort Gandhi heeft hij de partijkoers veranderd. Hij heeft het CDA bij de hand. ‘We gaan de groene kant op’.”
Even later beweerde Hoekstra opeens dat hij ‘een bescheiden rol’ in zijn partij speelt.
“Hij heeft de partijkoers héél bescheiden veranderd.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Loog Jaap van Dissel onder ede? ‘Het klopt niet wat hij zei’
Geen enkele partij steunt debataanvraag FVD over (geheime) NAVO-verplichtingen: ‘Hoe is dit mogelijk?’
Nieuwsuur gaf mijn woorden over MH17 verkeerd weer. Commandant onthult in dit interview wat het nieuwsprogramma wegliet
Politicus: “NAVO vormt bedreiging voor de hele wereld, net als Duitsland onder Hitler”
Russische tv ontmaskert Rothschilds en Nieuwe Wereldorde. Dit onthullende nieuwsitem doet veel stof opwaaien
Ghislaine Maxwell zegt dat vader voor inlichtingendiensten werkte en dat Trump ‘nooit ongepast gedrag vertoonde’
Miljoenen lopen mee in ‘Mars tegen Monsanto’
Europarlementariër doet oproep: ‘Stop de oorlog, geen Europese troepen naar Oekraïne’
“Leersysteem op scholen deugt niet”