De boeren hebben jouw hulp nodig. De overheid is vastbesloten om ze te onteigenen en ze beginnen de hoop te verliezen, zegt commentator Eva Vlaardingerbroek.
Voor het jaar 2030 wil de overheid 3000 boerderijen sluiten. Zij noemen het onteigening, ik noem het diefstal onder het mom van klimaatverandering, stelt Vlaardingerbroek. En hoe doen ze het? Ze voeren een uitputtingsslag tegen de boeren. Tegelijkertijd worden ze continu belasterd door de media.
🚨SOS🚨
Do you remember the Dutch farmers?
They need your help.
The Dutch government has doubled down on their expropriation plans and the farmers are losing hope.
Please share this video & leave our farmers a message of support. They’re in dire need of it.#DutchFarmers 🇳🇱 pic.twitter.com/8xhl3gdHo8
— Eva Vlaardingerbroek (@EvaVlaar) February 3, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Iets terugdoen
Die strategie is zeer succesvol gebleken. Vlaardingerbroek spreekt boeren die de hoop verliezen. En geef ze eens ongelijk. Ze worden weggepest, geïntimideerd en verguisd. Ze zijn zelfs beschoten.
Ze zijn bang dat ze de steun van de mensen kwijt zijn, dezelfde mensen die ze iedere dag van voedsel voorzien. Dat is geenszins het geval, benadrukt Vlaardingerbroek. “Vorig jaar gaven de boeren ons hoop en moed, en nu is het tijd dat we iets terugdoen.”
Blok
“Er zijn verkiezingen in aantocht en wij moeten de overheid laten zien wie de baas is. Als burgers moeten we als blok achter de boeren staan, tegen de totalitaire krachten die de voedselvoorziening willen afknijpen en onze rechten willen afpakken.”
Het is van essentieel belang dat we de boeren laten weten dat ze niet alleen staan, zegt Vlaardingerbroek.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Geen vlees meer bij hogeschool Saxion tijdens evenementen: ‘Ze zijn knettergek’
Arts doet verontrustende ontdekking bij onderzoek naar overlijdensberichten
Maureen verlost van bijniertumor dankzij wietolie. Hier deelt ze haar opgedane kennis
Iconische dansje van Sigrid Kaag was ‘volkomen geënsceneerd’
Meetstations langs kust Antarctica laten geen opwarming zien. Is dit waarom klimaatalarmisten de Zuidpool mijden als de pest?
Procter & Gamble als onderdeel van de wereldelite
Lucht in stedelijke gebieden bevat sporen van drugs
‘Dystopische Nieuwe Wereldorde: Canada is kanarie in kolenmijn’
Treedt Hongarije in voetsporen van IJsland? (video)