CoronaBuitenland

Canadese ‘vrijheidstruckers’ vormen ’s werelds langste konvooi: 50.000 trucks, 70 kilometer lang

Help door dit artikel met je vrienden op je socials te delen!

In 2020 werd in Egypte het record langste vrachtwagenkonvooi ter wereld gebroken. Het was 7,5 kilometer lang en bestond uit 480 vrachtwagens. Jarenlang was het record in Nederlandse handen. Het Freedom Convoy (vrijheidskonvooi) dat vanuit Brits-Columbia op weg is naar Ottawa is nog veel langer.

“Het is 70 kilometer lang,” zei Benjamin Dichter, woordvoerder van het vrijheidskonvooi, tegen de Toronto Sun. “Ik heb beelden gezien die in een vliegtuig zijn gemaakt. Het is indrukwekkend.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
10 keer langer

Woensdag reden de truckers door Manitoba en op vrijdag bereiken ze het zuiden van Ontario. Zaterdag wordt er een groot protest georganiseerd bij het parlement in Ottawa.

Het konvooi is mogelijk 10 keer langer dan het wereldrecord. Volgens schattingen bestaat het Canadese konvooi uit 50.000 trucks uit het westen, oosten en zelfs de Verenigde Staten. Het ziet ernaar uit dat Ottawa op 29 januari wordt overspoeld door trucks.

Baken van hoop

Langs de route trotseren duizenden Canadezen de kou. Mensen staan op viaducten en geven de truckers te eten. Het is een volksbeweging die veel groter is geworden dan de organisatoren ooit hadden kunnen bevroeden.

Het protest van de truckers is gericht tegen de vaccinatieplicht voor truckers en andere coronaregels, zoals de verplichting om in trucks een mondkapje te dragen. Voor het volk is het konvooi een baken van hoop.


[Toronto Sun]

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 83 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

133 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Wuppie4
Wuppie4
4 jaren geleden

video van mijn Canadese vriend: https://www.youtube.com/watch?v=2qbiEPjBTrA

Marie
Marie
4 jaren geleden

F*ck Trudeau.
Smerige hypocriete globalist.
Billenmaat van Rutte.
Klaus Adolf Schwab Nazi.

Annette
Annette
4 jaren geleden

WAT een fantastisch nieuws zo op de vroege ochtend!

Zou dan TOCH deze keer de bevrijding komen uit het ver gelegen Canada?

Moeten jullie je voorstellen: een konvooi van maar liefst 50.000 vrachtwagens, samen 70 kilometer lang!

In 1945 waren het OOK de Canadezen die hier in het kleine Nederland, samen natuurlijk met andere geallieerden, door de straten reden en toegejuicht werden door de opgeluchte mensen. Ik heb foto’s gezien van jonge mensen die mee mochten rijden op de tanks.

En wat geweldig om de grote mensenmassa’s te zien, die hun daarbij ondersteunen.

Ik had ook nog gelezen, dat er zo’n 1,5 miljoen mensen onderweg zijn naar het parlement in Ottowa.

Het zal mij benieuwen, hoe die trekpop van een Justin Trudeau hier op gaat reageren.

Hier is dus weer duidelijk bewezen, dat ALLEEN met een overweldigende meerderheid er een mogelijkheid is om de vijand te verslaan.

Gisteren heb ik gelezen, dat zo’n zelfde actie gestart is in Australië.

Goed voorbeeld doet goed volgen, zullen wij maar zeggen.

Ik heb commentaren van mensen gelezen van “Waarom doen zij niet hetzelfde hier in ons land?”

Het grootste probleem HIER is, dat er maar weinig eigen rijders zijn. Het merendeel van de vrachtwagenchauffeurs is in dienst van een bedrijf. Dat maakt het dus een stuk problematischer.

Ondertussen moeten wij met z’n allen natuurlijk nog wel afwachten, hoe deze actie in Canada zich uiteindelijk zal ontwikkelen.

Maar…. als het lukt om de Canadese overheid op de knieën te krijgen, dan zou dat een mooie opstap zijn voor heel veel andere landen, die onder hetzelfde juk terechtgekomen zijn.

Al met al zijn dit héél positieve ontwikkelingen en geeft zeker hoop!

wolfje168
wolfje168
4 jaren geleden

Massaal de QR weigeren of verwijderen. Laat de Horeca en de Cultuursector maar kleur bekennen.

fransje
fransje
4 jaren geleden

Als WEF Canada valt gaat de sneeuwbal echt rollen Burgers verenig u nu ook in Nederland-Europa nu is het moment om de tirannen te stoppen.

Blabla
Blabla
4 jaren geleden

Basiswiskunde : 480 vrachtwagens : 7,5 km lang. Dan is een konvooi van 70 km maximum 4800 vrachtwagens(of rijden ze daar met 10 naast elkaar?

Judith
Judith
4 jaren geleden

Fantastisch. Dat moet hier ook kunnen.
En niet alleen de truckers de boel op laten knappen maar ook zo’n miljoen Nederlanders. Er zijn nu meer dan genoeg misdaden gepleegd door dat zooitje drek in Den Haag.

Nehemia
Nehemia
4 jaren geleden

Met de vlammen in de pijp voor de vrijheid van het volk.

Andre
Andre
4 jaren geleden

Korte trucks?
50.000 trucks over 70 km is nog geen 1,5 meter/truck.

Teuwen Henri
Teuwen Henri
4 jaren geleden

FANTASTISCH. Nu Europa nog

Zorro
Zorro
4 jaren geleden

We zijn bezig eenzelfde konvooi in Europa te organiseren. Australië idem. 2022-Freedom Convoy to Brussels groep Telegram. Sluit je aan, united we stand!

Kroll
Kroll
4 jaren geleden

Truck Fudeau!

Rick
Rick
4 jaren geleden

Komen de Canadezen en Amerikanen ons straks weer bevrijden.
5 mei, een mooie datum om het WEF en het leugenkabinet ten val brengen en de vrijheid, waarvan we tot 2 jaar geleden redelijk hebben genoten, weer terug te krijgen.
Meteen de veroorzakers openbaar terecht stellen als waarschuwing zodat deze zwarte periode in ons leven niet vergeten wordt. Eventueel van deur naar deur om ze te zoeken.

Op naar vrijheid

Kapeolani
Kapeolani
4 jaren geleden

Ik voel me trots hierop,omdat het duidelijk laat zien dat gezonde weldenkende mensen niet met zich laten koeieneren!!!

Albert
Albert
4 jaren geleden

Big Trucks tegen de truuks van de roverheden‼️❤️

G meijers
G meijers
4 jaren geleden

Geweldig, nu Nederland!! Allemaal samen voor de vrijheid!!

Kans
Kans
4 jaren geleden

Alleen als wij allen in opstand komen en alles boycotten wat te boycotten is komen wij van dit gezeur af, en daarna heel Den Haag schoonvegen en berechten.

R.B.
R.B.
4 jaren geleden

Truckers…where would we be without them….RESPECT!!!

B.Huysman
B.Huysman
4 jaren geleden

Truckers van Nederland , Belgiė, Duitsland, frankrijk, Spanje enz.sta op ze kunnen niks zonder jullie, kom bij elkaar en verenig je samen staan we sterk en leg elke hoofdstad lam in europa net zo lang tot alle ratten gevlucht zijn.

Joks
Joks
4 jaren geleden

Kleine kritische kanttekening bij deze hartverwarmende beelden uit Canada, 50.000 trucks passen natuurlijk nooit in 70 km (70.000 meter), zelfs als ze in rijen van drie dik rijden. Maar het zijn er veel, daar gaat het om.

buddy
buddy
4 jaren geleden

dat zullen ze hier niet doen want ze zijn veel ste bang om hun baan te verliezen en ze zijn hier liever onderdanig dan te vechten ben trots op die mensen daar

manuela
manuela
4 jaren geleden

stay together stay strong

Loes in de Pels
Loes in de Pels
4 jaren geleden

Bij de aankondigingen van dit geweldige initiatief van de Canadese truckers was ik al verheugd.
Alleen met grote getalen is wat er nu in de wereld gaande omkeerbaar.
De 99% (minus de corrupte en dociele vazallen van de 1 %) hoeft niet eens de kracht in zijn pink te gebruiken om de 1% omver te blazen.
We hoeven ons alleen laten zien en laten horen en ons ook mentaal blijven verzetten.
Ook al ontkennen ze het nog zo lang en wordt het verzwegen in MSM, ze voelen de weerstand en voelen het heus.
(Ooit met een miniscuul kiezelsteentje in een sandaal of schoen gelopen?)

Maar eventjes over Trudeau…zo raar is het ook al weer niet dat hij zich tot tiran heeft ontpopt.
Deze laml*l heeft de loftrompet afgestoken op Fidel Castro.
Ja echt! Fidel Castro!
Trudeau, wist de positieve punten te benoemen van aartsdictator Castro.
Castro die zijn volk onderdrukte, het niet zo nauw nam met mensenrechten en naar het schijnt een playboy leven leidde alsof hij een rockc star was, veel vrouwen, huizen letterlijk overal. Naar het schijnt hadden andere wereldleiders hier weet van hadden, sterker nog ze werden door Fidel de Playboy uitgenodigd op zijn feesten.
Saillant detail is dat er al heel lang gezegd wordt over Trudeau dat hij de zoon van Castro is.
Dit wordt uiteraard hevig ontkend.
Maar de frappante gelijkenis tussen Trudeau en F. Castro liegt er niet om.
Griezelig zelfs.
Dat kan tot het einde der dagen in twijfel getrokken worden maar waar geen enkele twijfel over bestaat zijn Trudeau zijn warme woorden over Castro na diens overlijden.

Linda
Linda
4 jaren geleden

Geweldig! Nu de rest van de bevolking nog in staking of demonstreren en alle politieke voorstanders op laten stappen.

wakkere
wakkere
4 jaren geleden

Denk eerder dat het 500 kilometer moet zijn, maar geweldig, en dat heet alleen nog maar groter word, en stand houden daar.

Joop
Joop
4 jaren geleden

Dat moeten ze ook in Nederland doen ….

Marie
Marie
4 jaren geleden

Deze immense en ongekende massale demonstratie haalt uiteraard de Staatsmedia/het nazistische censuurregime niet.
Dank aan ninefornews.nl die hierover wel bericht.
En volg ook Kees71 op Twitter die hier wel verslag van doet evenals van alle door de Staatsmedia/het naziregime verzwegen demonstraties en fakkeloptochten.

Alice
Alice
4 jaren geleden

En er is inmiddels al bijna 6 miljoen dollar opgehaald om brandstofkosten, eten en andere kosten van al deze helden te dekken.
Sinds lange tijd weer eens nieuws waar je echt blij van wordt.
Laten we hopen dat goed voorbeeld doet volgen.

Thijs
Thijs
4 jaren geleden

Dan is de gemiddelde truck 1,4m lang. Hmmm…

Edward
Edward
4 jaren geleden

Straks QR code op het werk en stemmen zonder QR niet mogelijk (vandaar nog zeker 6 weken QR enkelband), alleen via briefstemming dus wederom stemfraude. Het wordt tijd dat het hele land plat gaat.

Maria's hoop
Maria's hoop
4 jaren geleden

Kippenvel van het zien van zoveel saamhorigheid tegen het duivelse WEF-pact. Ik wou dat ik er deel van kon uitmaken, hier in ons landje wordt te gewoon veel te weinig actie ondernomen. Waar blijft bijvoorbeeld Koninklijke (ahum) Horeca Nederland? Manmanman, die hadden toch allang alle wegen geblokkeerd moeten hebben in een roep om vrijheid en democratie. Wat heb je nu aan zo’n club, die gewoon niets, maar dan ook werkelijk niets voor hun leden onderneemt!

Weg met die demonen, weg met alle maatregelen, terug naar onze natuur, en hij of zij die door ‘cojana’ dan toch alsnog sneuvelt heeft – in mijn ogen dan – gewoon pech gehad. Angst (hetgeen ons kabinet heeft gecreëerd en ‘levend’ houdt) is ’s mens slechtste raadgever. Staat massaal op, negeer maatregelen gewoon en bevrijdt jullie zelf!

Sen
Sen
4 jaren geleden

Historisch moment in Canada, las dat ze daar blijven tot Trudeau aftreed of 2e optie stopt met zijn knettergekke keiharde beleid.
Canada, Frankrijk, nog paar landen hebben gekozen voor harde aanval op bevolking, hoe rottig dat ook is, des te sneller het komt tot een confrontatie.

Hier in Nederland kiezen ze voor het ‘vaccinatieplicht’ en G2 in te rommelen zoals Zwagerman het uitdrukte wat ik las in vorig artikel, langzaam maar zeker stiekem en wow! Terrorismebestrijding en veiligheid (zie vertrouwelijke bijlage) aanpak bevolking, zijn we nu terroristen? haha, laten wennen aan wat Rutte het ‘nieuwe normaal’ noemt, hopend dat de bevolking al slapend niets in de gaten heeft maar wat wel verschrikkelijk slopend is geestelijk en lichamelijk.

Freek Jansen had het over ‘het ontwerp van de Europese corona-app was slechts een eerste versie, die zich kan ontwikkelen tot een volmaakte ‘digital wallet’, een ‘digital identity’, waarbij Kamerleden het ontkennen dat het ene niets te maken heeft met het andere/ of dat daar geen sprake van is.

Maar het is geen geheim dat Maxima de digital I.D. promote en ook lid is van de WEF.
Er zijn artikelen en zoom meetings met Maxima betreffende: UNSGSA Queen Máxima to Virtually Discuss Digital Currencies at World Economic Forum’s Davos Agenda 2021Waar in artikel een link is naar een zoom meeting met Maxima: Resetting Digital Currencies (Option 1)
https://www.unsgsa.org/news/unsgsa-queen-maxima-virtually-discuss-digital-currencies-world-economic-forums-davos-agenda-2021

Van dezelfde site ook UNSGSA Queen Máxima to Deliver Keynote Remarks for ID4D Event at Virtual World Bank-IMF Annual MeetingsSpring (lente) meetings 2019 waar Maxima een toespraak houd over: “Inclusive Digital ID for a Resilient Recovery from COVID-19” in Washington DC. 

https://www.unsgsa.org/news/unsgsa-queen-maxima-deliver-keynote-remarks-id4d-event-virtual-world-bank-imf-annual-meetings

Ik ga ervan uit dat het om hetzelfde Digital I.D. gaat waar Freek Jansen het over heeft…
Dus ja waarom doen alsof het niet in de maak is.

Stop
Stop
4 jaren geleden

Geweldig !!!! Dit alles voor de vrijheid !

Ook Engeland geen mondkapjesplicht meer.
En het CORONATOEGANGSBEWIJS in Engeland STOPT !!!!!

Nu Nederland nog !

Thoughtful
Thoughtful
4 jaren geleden

De lengte van het konvooi lijkt mij “ietsje” langer:

https://twitter.com/TheoFleury14/status/1486534094850707458/photo/1

Lange Fries
Lange Fries
4 jaren geleden

Als je de beelden ziet, lijkt dat dan nog op een kleine minderheid van ‘extreemrechtse antivax-wappies’?

joh
joh
4 jaren geleden

Ze zult maar als hardwerkende vader of moeder na vaccinatie dood neervallen. Wat gij niet wilt dat u geschiedt doe dat ook een ander niet!

René
René
4 jaren geleden

ik heb ook wel paar vracht wagens beschikbaar.

Locke
Locke
4 jaren geleden

Eens kijken als er niks meer te krijgen is met wat voor smoesjes die f*ck politiekers af komen. De hele productie valt stil en bedrijven kunnen al sluiten. Dan gaan de oogjes wel open, de banken krijgen hun nep gecreëerde schulden centjes niet meer terug eens kijken wat daar als win win uitkomt.
.

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Dit is echt GROOTS!! Om blij van te worden,kunnen we wel gebruiken.

Skippy
Skippy
4 jaren geleden

Waarom trekken boeren, truckers, havenarbeiders en Groningers niet massaal naar DenHaag??????
Toeslagaffaire, Wilders, overstroming Limburg, Aarbeving Groningen, bonnetjes, etc, etc, etc.
Allemaal laf en wegkijkers?
Rutte moet WEG!!!!???

René
René
4 jaren geleden

de Nederlandse boeren zijn hier ook wel voor te porren, en voelen ook dat het nodig is. vele sectoren zouden dan aan moeten sluiten.

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

Zo lang er nog ideoten zijn met een bekluier door een lege straat lopen en in hun uppie met lap op de bek in een auto zit kom je er niet vanaf. Ook niet met die figuren zeggen op vakantie te moeten. Blijft deze iedeoterie door gaan. Stop met testen, prikken en bekluieren STOP

Anemoon
Anemoon
4 jaren geleden

Gemiddelde lengte van een truck: 14 meter

Dat 50000 maal: 700 kilometer

Anne
Anne
4 jaren geleden

Het gaat veel verder. Ze willen de regering afzetten. Hebben uitgezocht dat ze daartoe wettelijk in hun recht staan. Verwachten zelfs dat de politie en het leger hun kant zullen kiezen, althans een deel. Hebben al opvolging in Brazilië, India en Australië. Voelt als de eerste aanzet tot wereldwijde bevrijding. Het gaat ze lukken, het gaat ze lukken en zo zijn de canadezen wederom onze bevrijders!!!!!! verdienen we dat??? Staan wij nu ook op????

M.de Jong
M.de Jong
4 jaren geleden

Fantastisch ????

Wim
Wim
4 jaren geleden

Je zal toch door zo’n stel psychopaten worden geregeerd.

Caesar Lion Cachet
Caesar Lion Cachet
4 jaren geleden

LS…

Moedige mensen die geld, goed en materiaal inzetten voor de goede zaak en ook nog moeten vrezen voor hun leven want de Cabal deinst nergens voor terug !

Pieter.
Pieter.
4 jaren geleden

Toppers

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

hartverwarmend en ontroerend deze actie tegen het fascisme!!

salvar
salvar
4 jaren geleden

dan zal het niet moeilijk zijn om dit kleine landje totaal plat te leggen.

wat je ziet daar kunnen wij een punt aanzuigen.

kom op nederlanders de beuk moet erin.

salvar
salvar
4 jaren geleden

niet afwachten wat daar gebeurt , het moet nu overal tegelijk en wat willen ze dan doen de smerige elite.

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

de zwijgende meerderheid zit er altijd naast, dat is in de geschiedenis te zien.

dat zijn de mensen, die na de oorlog in het verzet hebben gezeten.
ze hebben meestal ook “niets geweten”.

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

ja, het stuur en de stoelen dragen het virus uit

Sophie
Sophie
4 jaren geleden

goed zo! mijn zegen hebben ze.

salvar
salvar
4 jaren geleden

pesten?

rpg
rpg
4 jaren geleden

aftreden trudeau, en alle wef politici!

Sebas67
Sebas67
4 jaren geleden

Tijd dat de truckers en de boeren hier ook maar eens de boel gaan platleggen met als eis dat alle maatregelen inclusief de qr-pas worden afgeschaft! Heel Nederland blokkeren…remember de ‘blokkeerfriezen’!!!

KarenA
KarenA
4 jaren geleden

Laatste nieuws uit Canada

Trudeau in isolation for five days
Wat een truc weer uit de hoge hoed getoverd!!!
Dat is in ieder geval tot 2-2-2022

Ron Soeverein Mens
Ron Soeverein Mens
4 jaren geleden

Nu nog in Nederland samen met de 1,4 miljoen ongevaccineerden op naar Den Haag het binnenhof. Het volk heeft de macht

Kundalini
Kundalini
4 jaren geleden

Het konvooi op weg naar vrijheid.

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

Mondkapje is puur om mensen monddood te maken, want wat voor nut heeft dat in je eentje in een truck?

Borisz
Borisz
4 jaren geleden

Waarom staat ” vrijheidstruckers” tussen aanhalingstekens?

Reknir
Reknir
4 jaren geleden

Als deze stoet ongeveer 10 maal zo lang is als het vorige wereldrecord zal je ook 10x zoveel truckers verwachten. Dan kom je op een aantal van c.a. 5000. Of hebben ze in Egypte belachelijk grote ruimtes gelaten tussen de trucks. Voor mij staat het trouwens vast dat Trudeau een grote moordenaar is!

Back to top button
133
0
We lezen graag je reactie!x