Vanmiddag werd niemand minder dan voorzitter van het World Economic Forum Klaus Schwab gesignaleerd bij het Mauritshuis in Den Haag.
“Dit riep bij mij de vraag op waarom deze man vandaag in Nederland is,” zegt Kamerlid Gideon van Meijeren (FVD).
Waarom is @ProfKlausSchwab vandaag in Den Haag? #FVD #WEF pic.twitter.com/1JhQBsG117
— Gideon van Meijeren (@GideonvMeijeren) September 27, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Kamervragen
In de agenda van demissionair minister-president Rutte staat dat er vandaag een gesprek gepland stond met Schwab over ‘kunstmatige intelligentie in de mondiale economie’.
“Ik ben benieuwd wat de aanleiding is voor dit gesprek, wie dit gesprek heeft geïnitieerd, waarom minister-president Rutte het nuttig vindt om met Klaus Schwab te praten over dit technische onderwerp, wat de inzet is geweest van het kabinet bij dit gesprek en natuurlijk wat de uitkomsten hiervan zijn,” aldus Van Meijeren.
Het Kamerlid gaat hier vanavond Kamervragen over indienen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





“Cannabis kan kanker genezen!”
Kinderreep van Kellogg’s blijkt suikerbom
‘Jullie hebben gefaald!’ Griekse Europarlementariër scheurt ongekozen bureaucraten aan stukken
Het gaat hard: 55 Amerikanen overleden na coronavaccins
De allerlaatste complottheorie doorprikt: ‘Hoeveel zouden er in Nederland rondlopen?’
Zo reageert Nederland op de benoeming van Remkes als boerenbemiddelaar: ‘Sluwe uitlokking van opstand’
VN-klimaatpanel IPCC valt door de mand. Zo werd de klimaatapocalyps gepland
Canadese overheid “hervormt” omstreden vaccinatieschadeprogramma na jaren van kritiek: zo erg is het gesteld
Planten zien, voelen, ruiken, horen en proeven