Sonja Postema (38) uit Nijmegen heeft al van kinds af aan last van ontwrichtingen van de pols, knie en enkel, wat leidt tot hevige pijn.
Vanaf haar vijftiende zat ze aan de pijnstillers en anti-epileptica. “Zware troep waardoor je niet meer kunt functioneren,” zegt ze.
Ondertussen ging haar gezondheid steeds verder achteruit. Sonja werd uiteindelijk arbeidsongeschikt verklaard.
Helemaal gehad
Het pillendieet, dat niet eens goed werkte tegen de pijn, zorgde ervoor dat ze als persoon afvlakte en emotieloos werd. Daarnaast kreeg ze last van ernstige constipatie.
Sonja herkende zichzelf niet meer en had het helemaal gehad met de medicijnen en hun ongewenste bijwerkingen. Ze besloot op zoek te gaan naar iets anders.
Ze las op internet over de pijnstillende werking van medicinale cannabis. Toen ze cannabisolie van Suver Nuver begon te gebruiken merkte ze dat de pijn en spierspanning meteen verminderden.
Beter dan ooit
“Ik denk helder en functioneer nu beter dan ooit,” klinkt het.
Ondertussen slikte ze steeds minder reguliere pijnstillers. Na een half jaar gebruikte ze helemaal geen medicijnen meer.
Sonja zit nu veel beter in haar vel en is actief op sociale media, waar ze mensen vertelt dat er een alternatief is voor zware pijnmedicatie met veel minder bijwerkingen.
Desinformatie
Ze is boos dat de Nederlandse overheid desinformatie verspreidt over cannabis, wat ervoor zorgt dat de publieke opinie en de medische wereld nonsens te horen krijgen.
Ze vindt het ook zorgwekkend dat het Nederlandse huisartsengenootschap artsen onlangs heeft opgeroepen om geen medicinale cannabis meer voor te schrijven.
Crimineel
“Het wordt zo langzamerhand crimineel hoe het huisartsengenootschap de patiënt aan zijn lot overlaat,” zegt ze.
“Huisartsen hebben een eed afgelegd om de mensen te helpen, niet de farmaceuten!” benadrukt ze.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hoe een groep activisten een klopjacht voert op ‘foute’ artsen in Nederland
De Jonge beschuldigt FVD van ‘reinste complotretoriek’, Van Meijeren reageert
“De Europese Unie heeft de Griekse crisis veroorzaakt”
Gideon van Meijeren: er is een elite die wel degelijk openlijk aan het streven is naar een Nieuwe Wereldorde
In ziekenhuizen wereldwijd is op dit moment iets ongewoons aan de hand
Minister Karremans wil Nederlandse versie van militaire club DARPA oprichten
Als je dit hebt gelezen zul je nooit meer een blikje cola drinken
Kijk: Mega-cover-up van vaccinatieschade door de overheid op de Duitse NOS
Franse psycholoog behandelt mensen die zijn ontvoerd door aliens. Na jaren van onderzoek komt hij tot deze opzienbarende conclusie