De Palestijnse president Mahmoud Abbas heeft in 1982 een proefschrift geschreven waarin hij stelt dat de zionistische beweging in het geheim heeft samengewerkt met de nazi’s en zelfs de genocide van de Europese Joden voor zijn eigen doeleinden zou hebben ondersteund. Dat meldt de Israëlische nieuwssite Ynet.
In 2011 schreef hij op basis van dit proefschrift het boek ‘De andere kant: De geheime relatie tussen nazi’s en zionisten’. Mensen die het boek willen kopen kunnen het alleen in het Arabisch lezen.
“De zionistische beweging gaf geen enkele ondersteuning aan de slachtoffers van de nazi’s,” schrijft Abbas in zijn boek, waar de president momenteel reclame voor maakt op zijn officiële website. “De zionistische beweging hield informatie geheim, die haar van achter de gettomuren en uit de concentratiekampen bereikte.”
De leiders van de zionistische beweging hebben zich volgens Abbas in de Tweede Wereldoorlog verbonden met de leiders van de nazi’s omdat het zionisme in die tijd nog niet veel volgelingen had. “De Joden in Europa in het algemeen en de Joden in Oost-Europa in het bijzonder hebben het zionisme niet geaccepteerd en geloven er niet in,” schrijft hij.
Abbas beweert zelfs dat de zionistische beweging zou hebben geweigerd duizenden Joden voor de Holocaust te beschermen, om ‘het aantal slachtoffers op die manier te laten toenemen en na het einde van de oorlog uitkeringen te kunnen ontvangen’. In de ogen van de Palestijnse president zijn David Ben-Goerion, de eerste premier van Israël, en zijn opvolgers criminelen.

In het proefschrift, dat in 1984 in Jordanië werd gepubliceerd, stelt Abbas dat de zionisten de Joden als het ware hebben opgeofferd om later aanspraak te kunnen maken op een eigen vaderland.
Dr. Edy Cohen van de Bar-Ilanuniversiteit in Israël merkt op dat er grote verschillen zijn tussen de uitspraken van Abbas die in het Engels worden gepubliceerd en wat hij in het Arabisch laat verspreiden door de Palestijnse Autoriteit.
Vorig jaar verdedigde Abbas de stellingen in zijn boek tegenover de Libanese zender Al Mayadeen. Hij zei toen dat hij iedereen die de relatie tussen het zionisme en nazisme ontkent van het tegendeel wil overtuigen.
Over de Holocaust zei Abbas in een interview met de krant Haaretz: “Het is een onvergeeflijke misdaad tegen de Joodse natie, een misdaad tegen de menselijkheid, die de mensheid niet mag accepteren.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Dit is de echte reden waarom AstraZeneca zijn COVID-19-vaccin van de markt haalde: ‘Ronduit verbazingwekkend’
D66 wil grondeigenaren dwingen windmolens toe te staan. ‘Deze anti-democraten zijn helemaal gek geworden’
‘Het World Economic Forum is machtiger dan de Europese Unie’
Gele hesjes willen bankrun veroorzaken om Franse bankwezen op de knieën te krijgen. Dit is de ergste nachtmerrie voor politici
‘Eén van de grootste onthullingen waar niemand over praat’: onderzoeker over Epstein-documenten en pandemieën
UFO boven Cornwall: fotograaf legt driehoekig ’toestel’ vast
Kremlingezinde media claimen ten onrechte dat EU naziwortels heeft, aldus EU. Wat proberen ze te verhullen?
Syrische alawieten: “De media liegen, wij distantiëren ons niet van Assad”
Een huis van cannabis: vrij van chemische stoffen en gemaakt van 100% natuurlijke grondstoffen