De Palestijnse president Mahmoud Abbas heeft in 1982 een proefschrift geschreven waarin hij stelt dat de zionistische beweging in het geheim heeft samengewerkt met de nazi’s en zelfs de genocide van de Europese Joden voor zijn eigen doeleinden zou hebben ondersteund. Dat meldt de Israëlische nieuwssite Ynet.
In 2011 schreef hij op basis van dit proefschrift het boek ‘De andere kant: De geheime relatie tussen nazi’s en zionisten’. Mensen die het boek willen kopen kunnen het alleen in het Arabisch lezen.
“De zionistische beweging gaf geen enkele ondersteuning aan de slachtoffers van de nazi’s,” schrijft Abbas in zijn boek, waar de president momenteel reclame voor maakt op zijn officiële website. “De zionistische beweging hield informatie geheim, die haar van achter de gettomuren en uit de concentratiekampen bereikte.”
De leiders van de zionistische beweging hebben zich volgens Abbas in de Tweede Wereldoorlog verbonden met de leiders van de nazi’s omdat het zionisme in die tijd nog niet veel volgelingen had. “De Joden in Europa in het algemeen en de Joden in Oost-Europa in het bijzonder hebben het zionisme niet geaccepteerd en geloven er niet in,” schrijft hij.
Abbas beweert zelfs dat de zionistische beweging zou hebben geweigerd duizenden Joden voor de Holocaust te beschermen, om ‘het aantal slachtoffers op die manier te laten toenemen en na het einde van de oorlog uitkeringen te kunnen ontvangen’. In de ogen van de Palestijnse president zijn David Ben-Goerion, de eerste premier van Israël, en zijn opvolgers criminelen.
In het proefschrift, dat in 1984 in Jordanië werd gepubliceerd, stelt Abbas dat de zionisten de Joden als het ware hebben opgeofferd om later aanspraak te kunnen maken op een eigen vaderland.
Dr. Edy Cohen van de Bar-Ilanuniversiteit in Israël merkt op dat er grote verschillen zijn tussen de uitspraken van Abbas die in het Engels worden gepubliceerd en wat hij in het Arabisch laat verspreiden door de Palestijnse Autoriteit.
Vorig jaar verdedigde Abbas de stellingen in zijn boek tegenover de Libanese zender Al Mayadeen. Hij zei toen dat hij iedereen die de relatie tussen het zionisme en nazisme ontkent van het tegendeel wil overtuigen.
Over de Holocaust zei Abbas in een interview met de krant Haaretz: “Het is een onvergeeflijke misdaad tegen de Joodse natie, een misdaad tegen de menselijkheid, die de mensheid niet mag accepteren.”
12-jarig meisje ontmaskert het corrupte bankwezen (video)
Dankzij nieuwe studie weten we 19 jaar na dato wat er echt is gebeurd met WTC7
Bill Gates en het WEF sproeien toxisch goedje op groenten en fruit, dat je er niet af kunt wassen
Corona-uitbraken in zorgcentra onder gevaccineerde bewoners: ‘Het is een raadsel hoe het mis kon gaan’
Het verzet groeit: Provinciale Staten van Zeeland vinden 2G en coronapas op werk helemaal geen goed idee
“Geef dit jaar geen ouijabord als kerstcadeau”
Depressie: gloort er hoop aan het eind van de tunnel?
Is dit waar die aanhoudende regen vandaan komt?
“Ziek en bedrogen”: Deense televisie zendt documentaire uit over gevaren HPV-vaccinatie