Voorafgaand aan haar tuchtzaak op 22 februari 2021 sprak toenmalig advocate Henriette Nakad buiten de rechtbank een groep demonstranten toe over haar strijd tegen de jeugdzorg en kindermisbruik. Beelden daarvan worden momenteel verspreid op sociale media.
Nakad, die was verbonden aan het Amsterdamse kantoor Bailey & Parker, werd door de deken van de Amsterdamse Orde van Advocaten voor de tuchtrechter gesleept omdat ze als gevolg van onder meer ‘complotdenken’ geen goede rechtsbijstand zou kunnen verlenen.
Bekijk de beelden van JeugdzorgVisie:
Ze zei tegen de demonstranten dat ze vele honderden brieven had gekregen van bezorgde ouders die bij het proces wilden zijn. “Iedereen begint te zien dat er iets mis is met jeugdzorg. Er komen steeds meer verhalen los – al 20, 30, 40 jaar – dat die kinderen op basis van leugens en valse dossiers worden weggehaald bij hele liefdevolle en capabele ouders.”
“Dat vind ik zulke ernstige misstanden. Dat zijn eigenlijk misdaden tegen de menselijkheid als dat op grote, wijdverspreide schaal gebeurt. De staat die willens en wetens z’n eigen burgers zo veel leed toebrengt en er ook niet mee stopt,” zei Nakad.
Mishandeld en misbruikt
Recentelijk wees ze er in een lange brief op dat kinderhandel in Nederland al meer dan 80 jaar plaatsvindt, en georganiseerd en gefinancierd wordt door de Nederlandse Staat.
Ze merkte op dat ongeveer 450.000 kinderen onder staatstoezicht staan en 50.000 kinderen uit huis zijn geplaatst. Volgens de regering zijn het er zelfs 95.000. “Dat is bijna een verdubbeling sinds de decentralisatie van 2015, maar de ambities reiken nog verder.”
Nakad schreef verder dat de kinderen vaak worden mishandeld en misbruikt. “Passende hulp blijft uit. Veel kinderen worden geparkeerd en vastgehouden voor financieel gewin.” Ze sprak van moderne slavernij.
Ze kwam er naar eigen zeggen ook achter dat jeugdzorg beschikt over een eigen landelijke geheime politie.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Online gamers lossen raadsel AIDS enzym op
‘Andere zonnestelsels mogelijk bewoonbaarder dan het onze’
Harvard-wetenschapper heeft mogelijk buitenaards leven ontdekt en onthult het volgende maand
Nederlandse bevolking werd op pijnbank gelegd met maatregelen waarvoor géén OMT-adviezen waren
De NOS verdwijnt zogenaamd van X vanwege “desinformatie” op het platform, maar dit is de echte reden
We halen de Rothschilds onderuit, onze onderdrukkers, onze dictators. We zijn hier alleen als slaven. Gele hesjes laten van zich horen in Amsterdam
Mysterieus geluid in noordpoolgebied stelt Canadezen voor raadsel
Is de aarde een levend organisme?
Gouden Driehoek: “Iran, China en Rusland bieden geweldig positief alternatief voor falende dollarsysteem”