Steeds meer mensen worden zich ervan bewust dat er iets mis is in de wereld, en heel veel van die mensen vragen zich af wat zij kunnen doen.
Niet iedereen bezoekt bijeenkomsten en demonstraties, schrijft een weblog vol, schrijft brieven naar parlementsleden en kabinetten, is actief op fora of op straat en in het café.
Op vrijdag 28 oktober kan iedereen echter iets doen, namelijk niets: Occupy Yourself.
Het is de bedoeling dat iedereen zich vrijdag 28 oktober – het einde van de Mayakalender – losmaakt, en het systeem één dag uitschakelt. Niet gaan werken, niet naar school, niet naar de sportclub, niet naar de muziekvereniging, geen TV of radio, telefoneer niet, SMS niet, doe alle lichten uit, doe geen boodschappen, ga niet winkelen, koop niets, rij niet met de auto, trein, tram of bus, en doe helemaal niets – niets wat ook maar enigszins iets toevoegt aan het systeem. Lees een boek, ontspan, ga een gesprek aan, speel met je kinderen, bezoek je opa en oma, trek de natuur in, denk na over oorzaken en oplossingen; occupy jezelf.
Door het systeem één dag links te laten liggen kan iedereen laten zien dat hij of zij het niet eens is met de verdeling van de inkomens, met de woekerwinsten van de haute finance, met de organisatie van ons financiële systeem en met het steeds maar weer uit de brand helpen van goklustige en falende bankiers en staatshoofden, en met de ellendige gevolgen van altijd maar meer willen.
Je kunt je onvrede met de gang van zaken in de wereld nu dus een keer tonen door helemaal niets te doen.
Bron: Zonnewind.be
Gerelateerd:
- Occupy verspreidt zich over Nederland en rest van de wereld
- VVD Amsterdam tegen Occupy, protest breidt zich uit naar de Dam
- New Yorkse agenten aangeklaagd, aantal betogers neemt toe, MSNBC: bankwezen volledig corrupt
- Occupy-beweging Europa zet door
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Noord-Korea: “VS verspreidde ebolavirus en koos Afrika als testgebied voor biowapens”
Data-analist Wouter Aukema legt tijdbom neer en heeft explosief rapport van 140 pagina’s klaarliggen
Libië voor en na militair ingrijpen door NAVO. Deze hallucinante foto’s laten zien hoe de verspreiding van democratie eruitziet
Bill Gates en Peter Thiel investeren sinds Trumps eerste termijn in AI-gedreven mijnbouw en “vrijheidsstad” op Groenland
Doutzen Kroes verdiept zich in coronacrisis en waarschuwt: Dit klopt niet
Minister Kajsa Ollongren is de sluipmoordenaar van de democratie. Wat is ze nu weer van plan?
VIDEO: Waarom je niet moet geloven wat in de krant staat
De wereld staat in brand: wat is er aan de hand?
Expert: UFO’s bestaan, ‘overvloed aan bewijs’ (video)