In Singapore voorkwam de overheid door snel optreden dat het coronavirus een stevige voet aan de grond kreeg.
Zodra er genoeg bekend was over de genetische samenstelling van het virus, begon de stadstaat zelf testkits te produceren.
Bij de ingang van de meeste publieke gebouwen vonden temperatuurcontroles plaats.
Gewoon meteen goed
De praktijklessen die Singapore trok uit de Sars-uitbraak aan het begin van de eeuw, vormden de basis voor de aanpak.
“We doen hier niks anders,” zei deskundige Dale Fisher van de Nationale Universiteit van Singapore. “We doen het gewoon meteen goed.”
Tijdens het debat in de Tweede Kamer over het coronavirus bleek dat minister Bruins voor Medische Zorg überhaupt niet naar de succesvolle corona-aanpak in Singapore kijkt.
Modelvoorbeeld
Dat terwijl de Harvard-universiteit en Wereldgezondheidsorganisatie dat land het modelvoorbeeld noemen van hoe het moet, merkte FvD-leider Thierry Baudet op.
In Azië, waar het virus al een paar maanden is, zijn meerdere voorbeelden waar we van kunnen leren om de schade te kunnen beperken.
Schokkend
“Dit kabinet kijkt liever naar Italië,” zei hij. “Bruins wil liever leren van Europese landen.”
Baudet vindt het schokkend dat Bruins niet op de hoogte is van de situatie in Singapore.
“Geregeerd door idioten!”
Bekijk het filmpje hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Nemesis bestond dus tóch. Deze astronomen doen belangrijke onthullingen over tweelingbroer zon
Nigel Farage: Bullebakken in Brussel bouwen eurogevangenis (video)
Een open brief aan de redactie van NU.nl
Wybren van Haga stapt naar rechter om ‘corona-doofpot-strategie’: ‘Volstrekt absurd’
Wereldkalender als alternatief voor huidige pauselijke kalender
Er bestaat niet zoiets als dood. Expert legt op Britse tv uit hoe het zit met reïncarnatie
Geen plaats meer voor boeren: ‘WEF Food Hubs’ moeten totale controle over voedselvoorziening overnemen
‘Media verdoezelen vaccinfalen in Israël, Engeland en Schotland’
Bewijs voor reuzen op aarde weggemoffeld. Waar waren ze zo bang voor?