Duizenden patiënten kunnen baat hebben bij cannabisolie. Voor het eerst wordt deze olie nu in een apotheek in Den Haag gemaakt van cannabis van betrouwbare afkomst. De belangstelling is enorm.
De cannabisolie is al meer dan 1500 keer voorgeschreven en wordt gegeven bij ziektes zoals kanker, Parkinson, migraine of epilepsie.
Groter bewustzijn
Joël werd op jonge leeftijd gediagnosticeerd met een zeldzame vorm van epilepsie. Door de epileptische aanvallen zijn de hersenen van Joël zo erg beschadigd dat hij niet meer kan praten.
Sinds kort gaat het beter met hem door de cannabisolie. Zijn vader zegt: “De aanvallen zijn ongeveer gehalveerd.” Zijn moeder ziet een ‘groter bewustzijn beschikbaar komen’.
Geen pesticiden
De olie die Joël gebruikt wordt gemaakt bij de Transvaal Apotheek. De cannabis is afkomstig uit de enige legale medicinale kwekerij van Nederland. Zodoende weet men zeker dat er geen pesticiden, schimmels en oplosmiddelen in achterblijven.
Om verzekeraars en artsen mee te krijgen moet er volgens de apotheek meer wetenschappelijk onderzoek worden gedaan. De Transvaal Apotheek gaat de opgedane kennis nu delen met andere apotheken die interesse hebben getoond.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VIDEO: Piloot die Barack Obama rondvloog spreekt zich uit over UFO’s
Europarlementariër zet Europees Parlement op stelten door Von der Leyen ‘Reichsführerin’ te noemen
Insider verklapt wat er werkelijk op de maan gebeurt
Kankerpatient Angel Raich verwijderd uit ziekenhuis na gebruik medicinale cannabis
Overal ter wereld worden deze mysterieuze geluiden gehoord. Waar komen ze vandaan?
Wat zijn Universele Wetten?
Bill Gates dwong WHO om corona-uitbraak uit te roepen tot pandemie. ‘Ongelooflijk’
Geautomatiseerde bangmakerij: waarom code geel voorpaginanieuws is
Forum voor Democratie sleept premier Rutte voor de rechter om ‘ondemocratisch’ Oekraïneverdrag