
In Israël zijn eindelijk grote protesten uitgebroken nu het langzaam maar zeker begint door te dringen bij mensen dat ze zich steeds weer opnieuw moeten laten vaccineren om recht te hebben op een vaccinpaspoort.
Naar verwachting wordt binnenkort aangekondigd dat je minstens VIER vaccinaties nodig hebt om ‘volledig gevaccineerd’ te zijn en deel te kunnen nemen aan de samenleving.
Gedurende het weekend vonden protestmarsen plaats in Tel Aviv tegen de zogenoemde groene pas:
Protest in Tel Aviv, Israel against govt health pass. pic.twitter.com/CYb9uG0gij
— ?מאק (@beingrealmac) September 26, 2021
HUGE PROTEST ISRAEL TEL AVIV: NO GREEN PASS COVID RESTRICTIONS. Protesters demonstrate against vaccine coercion, green passports in Tel Aviv #NoGreenPass #Manifs25septembre #telaviv #israel #leica #leicaq2 pic.twitter.com/Da7mckcEb1
— Dmitri Bluglass (@dbluglass) September 26, 2021
Zoals verwacht krijgen de betogers het predicaat ‘rechtsextremist’ en anti-vaxxer opgeplakt:
אלפי פעילי ימין צועדים כעת בת”א במחאה נגד ממשלת בנט @KastelMoti pic.twitter.com/7s4tBrn3zb
— ערוץ 20 (@arutz20) September 23, 2021
Eerder deze maand zei minister van Volksgezondheid Nitzan Horowitz dat het coronapaspoort puur en alleen bedoeld is om de ongevaccineerden onder druk te zetten zich te laten vaccineren.
Forum voor Democratie maakt GroenLinks en D66 aan het huilen
Bedenker X-Files: “Ik dacht dat de productie zou worden stilgelegd door de FBI, te dicht bij de waarheid”
Singer-songwriter heeft oplossing voor pandemie: ‘Zet je tv uit’
Atmosfeer Venus bevat vreemde magnetische ‘kabels’
Wybren van Haga in 1,5 minuut: hierom moet Nederland uit de WHO stappen
Burgemeester Urk gaat niet handhaven op coronapas: ‘Dit is nieuw leiderschap’
Waarom de halve wereld kijkt naar een serie die veel vragen oproept over het Amerikaanse rechtssysteem
Thierry Baudet: het hele land gaat naar de godganse tyfus en het wordt nog veel erger
Jaap van Dissel misleidt Tweede Kamer over mondkapjes