
Bij de redactie van Nieuws uit Berkelland kwam afgelopen week een bericht binnen dat Volkert van der Graaf, de moordenaar van Pim Fortuyn, een woonboerderij zou hebben gekocht tussen Borculo en Geesteren in Gelderland. De redactie heeft dit nog niet kunnen bevestigen, maar blijft de zaak onderzoeken. Als dit gerucht klopt, is het natuurlijk de vraag hoe Volkert aan het geld is gekomen.
Maandag doken er op social media ook al geruchten op dat Volkert een huis had gekocht in Borculo:
Volkert van der Graaf heeft een boerderij gekocht in Borculo. Gevaarlijke omgeving daar. Veel trekkers en shovels en zo. Is de moordenaar van Gerrit Jan Heijn ook noodlottig geworden. Stel je voor zeg..
— Frits (@tiesfrits) July 7, 2020
Volkert van der Graaf heeft een boerderij gekocht in Borculo.
Meneer @MinPres kunt mij eens uitleggen hoe hij dat doet met een strafblad en uitkering? Heeft hij soms zwijggeld gehad
van @prosenmoller ??— Creep – ex Boordschutter (@creep1967) July 7, 2020
‘Volkert van der Graaf koopt woonboerderij in Borculo’
Blijkbaar heeft @groenlinks zijn moord premie overgemaakt.
Gelukkig liep Ferdi E. in die contreien ook onder een shovel, dus er is nog hoop ?
— Harry Pater (@HarryPater62) July 7, 2020
Pijnlijk
In april werd daarnaast bekend dat de Nederlandse overheid Volkert duizenden euro’s moet betalen. Hij diende in 2018 verzoeken in tot inzage in zijn persoonsgegevens bij minister Grapperhaus van Justitie en Veiligheid en minister Dekker voor Rechtsbescherming. De ministers moesten hem binnen een maand antwoord geven. Grapperhaus reageerde niet. En nu moet de staat hem bijna 3000 euro betalen. Het nieuws was ‘pijnlijk’ voor de familie van Fortuyn.
Volkert werd in 2003 veroordeeld tot 18 jaar celstraf voor de moord op Fortuyn in mei 2002. De afgelopen jaren waren er meerdere zaken tussen hem en de staat, die hij meestal won.
Deze geheime wereldregering beslist zonder democratische controle over jouw toekomst
Duitse topgeneraal: “Rusland zal vrede brengen in Syrië, Westen moet Turkije in toom houden”
Ongevaccineerde kinderen veel minder vatbaar voor ziekte en allergie dan gevaccineerde kinderen
FBI doet inval bij insider om ‘buitenaardse brandstof’ in beslag te nemen. Deze zaak wordt steeds vreemder
FVD stelt vragen over vlaggen op overheidsinstellingen: ‘Staan voor zeer controversiële woke-ideologie’
Arts dient klacht in tegen De Jonge: ‘Dat de regering dit doet, acht ik een misdaad tegen de menselijkheid’
Europa’s Roswell: UFO-crash bij Aberystwyth (video)
Wethouder Zeewolde de laan uitgestuurd na coronakritiek: ‘Vragen stellen is verboden in Nederland’
Politici en lobbyisten houden ons klimaat gegijzeld. Filmmaker ontmaskert in dit gesprek de klimaathoax