De Duitse patholoog Peter Schirmacher vindt dat er veel meer autopsies moeten worden uitgevoerd. Uit het onderzoek van Schirmacher, directeur van het Pathologisch Instituut van de Universiteit van Heidelberg, bleek dat 30 procent van de mensen die kort na de vaccinatie zijn overleden, dóór de prik zijn gestorven.
“Wij zijn de enigen die deze bijzondere gevallen systematisch hebben onderzocht,” zei Schirmacher in de podcast van de Rhein-Neckar-Zeitung. Hij wees erop dat er in deze gevallen normaal gesproken geen autopsie wordt verricht omdat de mensen geen patiënt zijn of overlijden zonder dat er contact is geweest met een arts.
“We moeten er dus van uitgaan dat deze gevallen grotendeels niet worden herkend en onderzocht,” benadrukte hij. “Er is hier dus een belangrijke informatiekloof.”
Men wil het niet weten
In deze zaken zijn er problemen met de externe lijkschouwing en de aanpak door de officier van justitie, en daarnaast is er sprake van een gebrek aan draagvlak voor een uitgebreid onderzoek. Men wil het niet weten. Al deze gevallen moeten worden onderzocht, maar helaas gebeurt dat niet. We hebben onze bevindingen gemeld en gepubliceerd, zei Schirmacher.
Hij vindt dat duidelijk moet worden in hoeverre er een verband is tussen de overlijdens en vaccinatie. Dit helpt om ernstige bijwerkingen beter te diagnosticeren, behandelen en voorkomen, zei de patholoog.
Schadevergoeding
Nabestaanden hebben bovendien recht op schadevergoeding bij vaccinatie, maar alleen op aanvraag. Zonder de autopsieresultaten zal slechts in zeer weinig gevallen een schadevergoeding worden toegekend, aldus Schirmacher. “Wie er rationeel over nadenkt, komt tot de conclusie dat de staat niet de andere kant op moet kijken.”
De bijwerkingen variëren nogal. Zo ziet de patholoog geen gevallen van cerebrale veneuze trombose meer omdat er niet meer wordt gevaccineerd met AstraZeneca. Hij heeft de vaccins van Moderna en Pfizer gelinkt aan hartspierontsteking met dodelijke afloop. “Dit wordt nu wereldwijd erkend.”
“Maar er kunnen ook ernstige complicaties optreden in de lever en de nieren, die tot nu toe niet tot de dood hebben geleid omdat ze tijdig zijn behandeld,” voegde de patholoog toe.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Is het heelal een reusachtige holografische illusie? Deze wetenschappers denken het eerste bewijs te hebben gevonden
In Ierland wordt een doodenge wet doorgedrukt en de hele bevolking is ertegen
Marc van Ranst steekt de draak met vaccinatieslachtoffer: ‘Na mijn veilige vaccinaties kreeg ik 2 zware trombones’
Medeoprichter Greenpeace benoemt verrassende feiten over CO2 die u nergens anders hoort
Kijk: ‘Knettergekke’ Extinction Rebellion-verstoring van raadsvergadering Den Haag
Bevrijding van Aleppo: Wat de westerse media niet laten zien
Europarlementslid over EU: ‘Het is een oorlogszuchtig monster geworden dat helemaal aan het ontsporen is’
Gezond afvallen? Hoe deze 2 industrieën je besodemieteren!
Groep verontruste burgers: “Vrede komt er pas als wij als volk opstaan tegen de hegemonie van Amerika”