Mens en Dier

Advocaat spant kort geding aan om nieuwe lockdown: ‘See you in court, Hugo de Jonge’

Help door deze info met kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Vanaf zondag geldt tot en met zeker 14 januari een harde lockdown in Nederland, heeft premier Rutte gezegd. Alleen essentiële winkels als supermarkten mogen open blijven. Verder moet bijna alles dicht.

De lockdown wordt ingesteld vanwege de omikronvariant. Volgens Rutte leidt die variant tot een vijfde golf. “We moeten nu ingrijpen om erger te voorkomen,” beweerde de premier.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Advocaat Bart Maes heeft aangekondigd dat hij een kort geding gaat aanspannen. “Ik heb net naar de persconferentie gekeken. Het. Kan. Niet. Waar. Zijn. So, here we go again!” twittert Maes.

Grof schandaal

“We starten een kort geding. Dit kan en mag niet. Laat het schenden van onze grondrechten voor eens en altijd over zijn. See you in court, Hugo de Jonge,” schrijft rechtsfilosoof Raisa Blommestijn, één van de medewerkers van het advocatenkantoor van Maes.

Politiek commentator Eva Vlaardingerbroek, een andere medewerker van de advocaat, voegt toe: “Deze nieuwe lockdown is een grof schandaal. We starten een kort geding tegen de staat om deze gekte tegen te gaan. U kunt op ons rekenen.”

Coronapas

Eerder startte Maes een procedure om de coronapas van tafel te krijgen. Op 28 september vond het kort geding plaats in Den Haag. Maes schreef: “Bottom line: het coronatoegangsbewijs zal nul – ik herhaal: nul – effect hebben. Enige doel is prikdrang.”

In zijn ogen is de controle op de QR-code ‘onwettig, strafbaar en discriminerend’. De rechter oordeelde dat het coronatoegangsbewijs ‘niet onrechtmatig’ is. Begin vorige maand liet de advocaat weten dat hij druk bezig is met de dagvaarding voor het hoger beroep.

4.9 169 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

163 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
3 jaren geleden

Mijn zege heeft hij absoluut maar de Rechtelijke macht in Nederland is zo gecorrumpeerd dat de rechtelijke macht, in onze ogen de bananenrepublieken, dit in hun stoutste dromen niet verwachten.

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
3 jaren geleden

Leugens en leugenaars regeren de wereld.

Voor mensen die leugenaars en oplichters geloven, zal een cruciale tijd aanbreken. Hun immuunsysteem wordt systematisch afgebroken en de inzet is hun gezondheid en leven.

Laat je prikken op advies van een dierenarts en de grootste leugenaars die Nederland momenteel kent, dan zal je leven drastisch worden ingekort en het einde zal zeer pijnlijk zijn.

Voor alle geprikte mensen, succes ermee en bedankt voor het in stand houden van de zogenaamde pandemie.

Ik ben er helemaal klaar mee, hoe gek kan een mens (politicus) zijn!

Avax
Avax
3 jaren geleden

Thanks fighting for all of us@

Anka
Anka
3 jaren geleden

Wij, het volk, moeten nu ingrijpen om erger te voorkomen!!!

Lucas
Lucas
3 jaren geleden

Velen hebben het niet in de gaten maar de politiek volgt de regels van het WEF, juridisch vastgelegd, Hugo de Jonge en Rutte doen wat het WEF zegt dat ze moeten doen. Kijk maar naar HdJ, 5 foto’s voor 5 prikken , die gasten hebben allemaal een zoutoplossing gehad en weten net als de kon. fam. dat het niet waar is maar bijna iedereen trapt erin deze regering weet na deze 2de en 3de en 4de injectie is er nog maar 15% van de bevolking over te beginnen de komende winter. Ze weten dus dat er minder ziekenhuisbedden nodig zijn en vele medici ook onder de doden gaan vallen, ook hierdoor weten ze dat er niet bezuinigt hoeft te worden want de bevolking wordt binnenkort gehalveerd en later nog meer. de regering en de kon.fam. krijgen regelmatig een bijeenkomst van het WEF zij weten het dus daarom geen problemen met de verjaardag met 100 man. Nu wordt de paniek knop weer ingedrukt met omicron, mensen bang worden gauw je 3de en vervolg prikken halen. Luister naar wat Professor Capel te zeggen heeft. https://www.bitchute.com/video/A8JmxpSk8LhX/

Compleetdenker
Compleetdenker
3 jaren geleden

?

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
3 jaren geleden

De nieuwe wereldoorlog is in volle gang en wordt in stand gehouden door mensen die de adviezen van de zogenaamde deskundigen en liegende politici, die door de duivel bezeten zijn, ten volste wordt uitgedragen.

De nieuwe wereldoorlog wordt tevens in stand gehouden door mensen die zich laten testen en prikken, waarbij de overeenkomst met een biologisch wapen groter is dan een mens reddende vaccinatie.

Blijkbaar hebben mensen na 100 jaar van oorlogen en de ziekmakende farmaceutische industrie (Rockefeller en Carnegie) niets geleerd.

Het vertrouwen in de farmaceutische industrie is bij mij tot ver onder het nulpunt gedaald.

Het gaat alleen maar om geld en macht van de totale wereldbevolking en daarom moet iedereen een ziekmakende en dodelijke prik hebben.

Wie geluk heeft overleeft de prik, maar zal voor de rest van zijn leven als gepatenteerde slaaf door het leven gaan.

Vanavond zijn de duimschroeven definitief aangedraaid.

Waar houdt het op? Hoeveel gekker kan het nog worden?

metoo
metoo
3 jaren geleden

idiote van de lockdown

alleen de niet-essentiele winkels gaan dicht.

de essentiele mogen wel de niet-essentiele goederen verkopen.

de prikdrang doet mij niets .

de enige drang die ik heb als ik dat zootje uit den haag zie op tv, is naar de wc te rennen en heel veel te sch****n.

T.van den Dries.
T.van den Dries.
3 jaren geleden

Heel goed Bart Maes, zorg dat het TUIG voor een tribunaal komt. Gevangenisstraf, langdurig, zou zeer toepasselijk zijn.

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
3 jaren geleden

Machteloos zijn we en roepen over rechtszaken of hoger beroep zijn zinloos ! We gaan natuurlijk t proberen maar zonder onafhankelijke rechters is de rechtsgang zinloos ! Alleen miljoenen doden die er nu aankomen , kinderen die we hun toekomst en gezondheid nu laten afpakken zullen uiteindelijk de ogen openen ! Wir haben Ess nicht gewüst ! Hoor ik nu al klinken

Hese
Hese
3 jaren geleden

We blijven echt doorgaan.

e.v.d werff
e.v.d werff
3 jaren geleden

zorg dan wel dat er een echte rechter zit. niet een die of een links partijlid is,of wat leuks onder de tafel toegeschoven heeft gekregen van de tegenpartij….

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

De trias politica is passé. Dat gaat niet meer lukken. De verlossing kan alleen komen van het volk. Wordt tijd dat het volk uit de massa hypnose komt. Het project covid 19 (het is een project van de NWO en geen natuurramp) duurt tot 2024. In 2025 is het jaar van de reset. Via lockdowns wordt de bevolking gemasseerd richting totale gehoorzaamheid en dehumanisatie want alleen de hersendode en gehoorzame kan deelnemer worden van de grote herstart. Als je toestaat dat de uitvoerders van de echte machthebbers tot in je woonkamer bepalen wat je wel en niet mag wordt het tijd dat je wakker wordt.

cieleke
cieleke
3 jaren geleden

zinloos alleen als volk massaal nee zegt
stopt deze poppenkast

Lianne
Lianne
3 jaren geleden

Het beleid om Nederland in lockdown te storten is dus gebaseerd op angst voor wat de omnicron variant kan aanrichten.

Wat is er tussen afgelopen dinsdag en nu veranderd..
We werden natuurlijk wel een beetje gewaarschuwd dat er ” mogelijk” strengere maatregelen zouden komen.
Nou dat zien we nu….

Joop
Joop
3 jaren geleden

Nee nee nee vergeet het maar, geen lockdown voor mij.. Ruttler en Mengele kunnen het dak op.
Als we ALLEMAAL gewoon deze gestoorde psychopaten negeren, ALLES en iedereen hun *toko* gewoon open doen – f*ck die boete en dat dreigen en kansloos gedoe.
Lockdowns werkte vorig jaar niet, dus nu ook niet – tegen het hocus pocus fake virus.

Naar *rechters* stappen in NeDDRland heeft geen zin, 90% zijn fan van D666 – kansloos.

Justitie heeft geen ruggengraat hier, dat is nu wel duidelijk.

ALLES OPEN, MASSA ONGEHOORZAAMHEID – dan is het afgelopen.

B.O.B=Bewust Ongevaccineerde Burger
B.O.B=Bewust Ongevaccineerde Burger
3 jaren geleden

allemaal leuk en aardig maar dit wordt toch een aanfluiting met onze D666 rechters die durven er toch niet tegen in te gaan want anders baantje kwijt en en met die kale bozo als baas kun je het zeker wel vergeten
want regeltjes geldt alleen voor het plebs en niet voor de leugenaars (zie ons ko********** die geven gewoon een feest met ik weet niet hoeveel lui en oh in de wee als wij dat doen) laat er vlug een eind aankomen aan dit hopeloze idiote gedoe en ze voor een tribunaal moeten verschijnen
“houd moed wees sterk en neem geen kamikaze prik”

Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Dat zeg ik hem na: dat kan toch niet waar zijn??
Drie oetlullen zonder enige kennis van zaken op het podium.
Het wordt steeds gekker met die paniekzaaiers.
En maar slopen die zorg en miljoenen per maand uittrekken om een stel NSBers op pad te sturen om het volk in het gareel te houden oftewel naar hun krankzinnige pijpen te laten dansen.

koddebeier
koddebeier
3 jaren geleden

Stop het Haagse fascisme !
Weg met deze dictatuur !

John Doe
John Doe
3 jaren geleden

De uitslag is al bekend.

Silvi
Silvi
3 jaren geleden

Hij zal nooit winnen met al die corrupte bende waar hij tegenop moet zien te komen. Kun je de man trouwens financieel bijstaan? Of redt hij dat zelf allemaal wel?

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Hier worden op een gigantisch brutale manier de mensenrechten geschonden en nu dreigt de Neurenbergcode ook al opzij geschoven te worden. Ik heb me voorgenomen om me NOOIT mijn mensenrechten te laten afpakken en ik EIS dat de Neurenbergcode wordt nageleefd!! Nooit zal ik buigen, NOOIT!!

Anne
Anne
3 jaren geleden

Niks wat ze zeggen is onderbouwd. Alles wat Rutte en Hugo en van Dissel zeggen is angst zaaien. Alles is gepland. PLANDEMIE niks meer en niks minder. En de schapen volgen maar.

Bastienne
Bastienne
3 jaren geleden

De rechtspraak functioneert niet meer. Vonnissen zijn op voorhand al geschreven (dat heb je bij Baudet gezien).Stop met het voeren van zinloze rechtszaken. Het kwaad lacht zich namelijk een ongeluk.

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Rechtbanken zijn draaibanken vooral als ze achter het beleid van de overheid (moeten) staan!

Robert Koch
Robert Koch
3 jaren geleden

Het precedent dat hier geschapen wordt is weerzinwekkend. Vooropgesteld dat ik niet geloof dat er überhaupt ook maar één virus bestaat, wordt hier keihard gesteld dat ondanks het feit dat ze geen idee hebben over morbiditeit er een lockdown wordt ingesteld. Reden: je weet maar nooit.
Een kers op de van der Valk appelmoes als het gaat over onverantwoordelijk overheidsbeleid.

Frans
Frans
3 jaren geleden

ga naar de rechter pffffttttt die zijn nog gevaarlijker

Pipo
Pipo
3 jaren geleden

Wahaha mark en hugo zijn zóóóó bezorgd om onze gezondheid dat het hele land in lockdown moet en zsm failliet zoals ome klaus zhwab dat bindend heeft vastgelegd.

Roadie
Roadie
3 jaren geleden

Nederland wordt door zieke geesten geregeerd.Maatregelen die slaan als een l#l op een drumstel.

Seemore2day
Seemore2day
3 jaren geleden

Het is ook te gek voor woorden!

Mickeyserver
Mickeyserver
3 jaren geleden

Er word door de overheid over een rechtsstaat gesproken, er word gesproken dat Nederland een democratie is? De rechtsstaat is corrupt en de democratie is nooit meer dan een valse illusie geweest. De overheid heeft zich tegen de burger gekeerd en als er tegen de staat geprocedeerd wordt dan wordt de overheid altijd in het gelijk gesteld. dit is al te vaak gebeurd en het geeft maar aan hoe het gesteld is met dit land waar democratie en de rechtsstaat aan alle kanten blijft falen.

stardust
stardust
3 jaren geleden

Ech waar wat the fuck klote zooi, waar is iedereen mee bezig,,,,lees de agenda van het WEF en je weet waar ze mee bezig zijn, ben sterk en houd je rug recht en neem vooral géén prik

alexander
alexander
3 jaren geleden

Het gaat hier niet om gezondheid,maar ons montair geld systeem dat niet werkt daarom drukken ze geld bij,ze willen ons in lockdown dan geven we niks uit,Einstein zei ooit;alleen een dwaas doet steeds het zelfde en hoopt dat er iets veranderd,hier gebeurt hetzelfde 3prikken al,mondmaskers,lockdown en niets is veranderd in 20 maanden.

Rogier Patriot
Rogier Patriot
3 jaren geleden

Bart Maes moet gewoon aan de rechter vragen waar is het bewijs dat het virus is geïsoleerd!!! Zonder bewijs geen maatregelen!!!

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Mevrouw de ‘rechter’ (ja, die weer) zal min of meer beleefd, maar met nauwelijks onderdrukte irritatie, luisteren naar het pleidooi, luistert geboeid en instemmend knikkend naar de staatsdeskundige Van Dissel, trekt vervolgens haar la open en pakt de voorgedrukte uitspraak van het klaarliggende stapeltje: ‘De maatregel is, gezien de ernst van de pandemie, terecht ingesteld en valt binnen de kaders van de wet op de Volksgezondheid’.
Tot volgende keer maar weer.

Jan r
Jan r
3 jaren geleden

Heeft geen zin rechtbanken zitten in de zak van de politiek niks onafhankelijk rechtspraak

Caesar Lion Cachet
Caesar Lion Cachet
3 jaren geleden

LS…

De hele wereld weet dat het om een milde variant gaat maar de boester injectie zou verlichting geven. Ouwe troep die niet werkt tegen wat dan ook en nu zeker wel !

Alles MOET kapot. Befehl ist Befehl !

logisch_denken
logisch_denken
3 jaren geleden

Meas denkt dat ie machtiger is dan klaus schwab ? Niet de rechter moet het verschil maken maar de burgerij. Zet de feiten goed op rij en zorg dat de opstand van binnen uit komt. Het slavenvolk moet zich niet langer laten onderdrukken en dat in grote getale kenbaar maken. Slechts burgelijke ongehoorzaamheid zal het schip keren. De juridische koers zal het schip niet van koers laten veranderen. Vecht voor uw grondrechten , vecht voor uw vrijheid , vecht tegen WEF en EU. Sta op en ver

Rainbow
Rainbow
3 jaren geleden

Waarom niet massaal geld doneren om deze advocaat rijk te maken als hij deze zaak kan winnen met de giften ?

Gerrit
Gerrit
3 jaren geleden

Ik waardeer zowel zijn inzet als die van de relschoppers in Rotterdam.

Archi
Archi
3 jaren geleden

Hoe overtuig je geïndoctrineerd mensen? Ik heb geen idee maar hoop dat u uiteindelijk gelijk krijgt.

fransje
fransje
3 jaren geleden

kom net van Den Haag maar waarom gaat verder niemand de straat op als ze zo genaaid worden ?

Elst
Elst
3 jaren geleden

Bespaar je de moeite en het geld. De rechterlijke macht wacht je op en je krijgt nul op het rekest. Dit is de grootste kracht van de regering. Rechters die tegen het volk zijn. Zie hoe zij ook tegen de toeslagenaffaire ouders “recht” hebben gesproken. En niet 1 rechter is door een advocaat op het matje geroepen. Wat dat betreft heeft het volk ,mede door de houding van onze koning, de oorlog al lang verloren.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
3 jaren geleden

Mogelijk zal een urinesample van der junge helderheid verschaffen.

Edward
Edward
3 jaren geleden

Alleen hebben we geen rechtstaat meer, dit is een totalitaire dictatuur onder de WEF vlag. Een handjevol psychopaten is in staat een hele wereldbevolking te onderdrukken, ongelooflijk dat we dit toestaan !

joske
joske
3 jaren geleden

rechterlijke macht is corrupt

Drongo
Drongo
3 jaren geleden

Hopelijk houden ze die lockdown nu even lekker lang in stand zo dat die mensen misschien ook nog een keer gaan nadenken

Stembiljet
Stembiljet
3 jaren geleden

Wederom goede bedoeling van mr. Maes, maar de rechterlijke macht in Nederland is gecorrumpeerd omtrent corona gerelateerde zaken. M.a.w. kansloze missie. But all the best anyhow mr. Maes.

Juultje
Juultje
3 jaren geleden

In de Duitse staat Niedersachsen is het 2G beleid voor niet essentiële winkels verworpen door het gerechtshof Lüneburg! Er was namelijk geen bewijs genoeg, om te veronderstellen dat winkels een besmettingshaard zijn…

ik duim voor Bart

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Wij hebben het recht om ons land te verdedigen tegen iedere denkbare vijand.

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
3 jaren geleden

De boostershot is de inzet!

Waarom?

Het gebruik van de huidige “vaccins” lopen per soort in januari en februari af. Zij zijn slechts voor noodgebruik goedgekeurd en geen enkele farmaceut heeft verlenging aangevraagd. Een nieuwe variant schept mogelijkheden en zo begint het hele circus weer van voren af aan.

Dus nog zo snel mogelijk zo veel mogelijk mensen prikken, voordat het niet meer legaal is en dus niet meer mogelijk is.

Maar eigenlijk was het dat nooit!

Want gedurende 32 jaar van experimenten heeft niet 1 proefdier het overleeft!

Nu zijn mensen aan de beurt en gezien de agenda van de NWO, past dit allemaal in het programma van Rockefeller Lockstep 2010.

Lex
Lex
3 jaren geleden

En at komt er na het omikronvariant.

Het Madurodam variant.

Hoe verzinnen ze het zo houden ze ons jaren aan het lijntje net zolang totdat alles failliet en alleen de grote bedrijven over blijven.

Want Agenda 2030 the great Reset moet uitgerold worden.

salvar
salvar
3 jaren geleden

bart maes succes.
ze zijn volslagen van het padje af.

Nomen Ignotum
Nomen Ignotum
3 jaren geleden

Met een D666 rechter.
Ik wens hem succes!

Jan
Jan
3 jaren geleden

Klasse!
Ik wens deze mensen succes!

Coronapas van tafel en Hugo de Jonge strippen van zijn hele vermogen en de cel in. Veel te mild, maar je moet ergens beginnen.

TEA
TEA
3 jaren geleden

Succes

Jingo
Jingo
3 jaren geleden

De rechters zullen altijd wel een passage ergens in de wetboeken vinden om het uit te leggen in het voordeel van de regering. Rechters krijgen hun geld van de belastingbetaler, maar denken dat Hugo en Mark het uit hun eigen zak betalen.

Rakker
Rakker
3 jaren geleden

Een onpartijdige D66 rechter zal het hier wel mee eens zijn

gjgba
gjgba
3 jaren geleden

Zo gemeen wat ze de mensen aan doen zo intens vals en dan druk ik mij nog wat povertjes uit andere kunnen hen wel… Maar goed het slaat weer nergens op allemaal weer aannames terwijl de zorg weer amper wat krijgt met deze nieuwe regering? Hoe dan? Wat een zooitje criminelen en leugenaars en weten ze wel van al die dooien en vaccinatie gewonden want dit moet stoppen alleen al op grond van deze twee dood door Vax en gewond levenslang ernstig door vaccinatie, onmiddellijk stoppen doorgaan was al crimineel en nu zij ook doorgaan hoop en bid ik echt voor dat tribunaal pleas Lord?

gjgba
gjgba
3 jaren geleden

Waar zijn die grote rijke jongens nou, komop of denk je dat jij niet word verplicht omdat je wat miljoenen hebt want men kan jou steun en geld goed gebruiken zou mooi zijn om dit land te helpen redden en die gasten in den haag laten opsluiten want ze zijn het Nederlandse volk aan het vermoorden zie honderden oversterfte!

Paris
Paris
3 jaren geleden

Als het volk nu nog niet ziet dat de overheid ons de oorlog heeft verklaard weet ik het niet meer .
Mensen ,het is oorlog .

Nieuwenhuis
Nieuwenhuis
3 jaren geleden

Bizar

obiwan
obiwan
3 jaren geleden

Wanneer komen we eindelijk in opstand om dit te stoppen?

Dirk
Dirk
3 jaren geleden

Al staan er 6000 80/90 plussers, met suikerziekte, slecht hart, overgewicht, longen vertreerd door longkanker of andere ellende op uit de dood, ooit met een positieve PCR weggeschreven als covid dode, dan nog gaan rechters niets doen.. swaab wil de bedrijven allemaal kapot …

Benchipi
Benchipi
3 jaren geleden

Nutteloos, rechters zijn marionetten, net als polotici

Jojo
Jojo
3 jaren geleden

Het is een vorm van machtsvertoon. We moeten het maar accepteren.. geloof niet in dit verhaal. Verwachte al zo iets dergelijks…

Klaarmee
Klaarmee
3 jaren geleden

Gaat letterlijk niks gebeuren hiermee

Feng
Feng
3 jaren geleden

Beste Bart Maes,

Fantastisch!

Edoch, maakt u zich a.u.b. geen enkele illusie; wij hebben te maken met de mondiale maffia. Die daarnaast te doen gebruikelijk, de rechtelijke macht in zijn zak heeft.

Capone hebben ze met een trucje te pakken gekregen; iets in de zijlijn, waar niemand aandacht aan schonk
(overigens een van Sun-Tzu’s gouden adviezen).
Leg als een BOA eens alle zaken waar ze (!) Hugo wel 30 jaar gevangenisstraf voor móéten geven op tafel en ga na of er iets à la Capone tussen zit.

Weet daarbij dat de werkelijkheid waar de “aandacht” zich op richt, manifest wordt.

Succes,
Feng

Pjotr
Pjotr
3 jaren geleden

De laatste loodjes wegen het zwaarst. Als alles goed gaat kunnen de politici binnen hooguit een jaar ter verantwoording geroepen worden voor hun vergissingen. Afwachten.

t de vries
t de vries
3 jaren geleden

Geef het weinig kans al eerdere rechtzaken omtrend lockdouwns en de andere maatregelen stranden .De rechterlijke macht zit in de zak van het kabinet .Maar evenzo goed het proberen waard al hoewel er meer uit een totale lockdouwn vanuit de bevolking meer resultaat zou hebben .Staken een ieder laten zien dat wij het niet meer pikken Wees burgelijk ongehoorzaam ondernemer gooi open .Zijn wij en jullie al niet lang genoeg belazerd geknecht virus moe gemaakt met angstverhaaltjes ziek van de vaccins en de vaccinaties onze vrijheden te grabbel gegooid aan de leiband van schwab en vrienden verraden door onze eigen regering verkocht aan een vreemde organisatie .Die ons wil dwingen om slaaf van hun systeem te worden het is over sta op

Cupcake
Cupcake
3 jaren geleden

Kansloos!!!

t de vries
t de vries
3 jaren geleden

Heeft in dit land weinig of geen kans ,met een rechtspraak die in dit soort zaken op de hand van onze regering is .Wij zullen echt een andere weg moeten zoeken en zo vlug mogelijk de tijd dringt

Het komt goed
Het komt goed
3 jaren geleden

Of je nu voor of tegen bent, het moet opvallen de media alleen maar voor vaccinatie is. Hoor en wederhoor, wordt niet aan gedaan zodat je zelf een beter overwogen beslissing kunt nemen. Daar staan helaas de mensen niet voor open, dat zegt al genoeg. Ben er van overtuigd dat steeds meer mensen geen derde spuit meer gaan nemen, omdat ze steeds meer iuzien of zelf ervaren dat het niet klopt. Zo komen er steeds meer mensen zonden dat ze gevaccineerd zijn.

R.B.
R.B.
3 jaren geleden

En De Jonge heeft al verklapt dat de volgende booster al wordt ontwikkeld en men deze ergens in 2022 moet nemen…..Triest!!!
Ik ben zelf niet gevaccineerd en heb enige weken geleden corona gehad, Anderhalve week goed ziek geweest…gaat nu weer de goede kant op!!! Ik voel me sterker dan ooit!!! NO vaccin for me!!!

geert
geert
3 jaren geleden

De meeste rechters zijn helemaal geen rechters,het zijn vaak BOA´s.

NoVax
NoVax
3 jaren geleden

Mooie woorden van Igor van Kaam van university of me als reactie op de persconferentie zaterdagavond: https://www.youtube.com/watch?v=NRZ5ZhaTHJU
Horeca: span direct een kort geding aan.

buddy
buddy
3 jaren geleden

ze hadden allang in moeten grijpen want dit heeft niets te maken met die griep dat is gewoon nu nederland kapot maken hoop dat advocaat maes wat kan bereiken want dit gaat niet goed ze kunnen hun zin niet krijgen en nu gaan ze ons treiteren wat jensen ook zegt vind dit zo erg

Engelbracht
Engelbracht
3 jaren geleden

Strijdbaar,maar dan geen corrupte rechters,anders geen enkele van kans om uit deze situatie te komen

Anja
Anja
3 jaren geleden

Raar he, maar ik denk zomaar dat Bart Maes dit wel eens zou kunnen winnen. Natuurlijk komt er dan dezelfde dag nog een hoger beroep van de staat, maar of dat het haalt… Er is geen enkele reden om nu aan te nemen dat “omikron” gevaarlijk is. In tegendeel zelfs: het verloopt mild en ja, is super besmettelijk. Een zegen voor de mensheid, want zo bouw je natuurlijke (groeps) immuniteit op. Maar dat mag niet van big pharma, sure…

Marie
Marie
3 jaren geleden

We zitten midden in de Derde Wereldoorlog waarin gevochten wordt met biologische wapens en die aangewakkerd wordt door de MSM die veel geleerd hebben van de manier waarop Goebbels het volk indoctrineerde en manipuleerde.
Iedereen die daartegen strijdt is een held: de vele demonstranten die door de Polizei in elkaar worden geslagen en het nieuws niet halen, de vele artsen en andere deskundigen die van zich laten horen, Robert Jensen die mensen keer op keer een hart onder riem steekt, FvD, Van Haga, mr. Maes die vecht tegen het gevaarlijke globalistische establishment en iedereen die zich niet laat inspuiten met een experimentele gentherapie.

Felle Realist
Felle Realist
3 jaren geleden

ruim 64 duizend aangiften!

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Waar is de intekenlijst.?

Jansen
Jansen
3 jaren geleden

Deze kan in het brievenbakje met de text valse hoop/tijd rekken.

Grens
Grens
3 jaren geleden

In Maart 2020 was het al goed fout ,waarom zien mensen dit niet ,,ik begrijp er niks meer van ,ieder normaal denkend mens moet toch nu wel weten dat Hugo en Mark de grootste charlatans zijn ,kwaad kan nooit ergens aarde of wortelschieten.
De woorden die Mark en Hugo gebruiken hebben totaal geen inhoud en gaan nergens over ,dat een deel van het volk in deze twee onnozelaars geloven is onbegrijpelijk .

Geef je hand niet aan Mark en Hugo ,ze gooien je zo de prullebak in ,,mensen dit zijn psychopaten van de hoogste orde ,alle twee hebben ze de kop kapot.
En die van Dissel net zo’n verschrikking ,Booster prik werkt heel goed ,maar weten nog niet of die zijn werk doet want het covid-19variant had nu weer een anderjasje aangedaan zo citeert van Dissel ,wat een onzin allemaal ,trap hier toch niet in mijn lieve mensen van Dissel ..een oude grijze man met alzheimer want ook als je hem wat vraagt over die vaxxies dan weet hij het ook iedere keer niet ,Mark kan zich nooit wat herinneren en Hugo de snuiver is een agrressor deze formule is een VIRUS opzichzelf en dat is nu aan de orde in Nederland ,
Dus als wij onze vrijheid terug willen dan is de oplossing heel eenvoudig.

Anne
Anne
3 jaren geleden

wereldoorlog III met nieuwe wapens. Alles en iedereen corrupt, verpletter ze met nieuwe wapens, verpletter ze met liefde en genade, daar kunnen ze niet tegen, binden in of zetten het op een lopen……

Legowo
Legowo
3 jaren geleden

Zolang ons rechtssysteem gefinancierd word door de Cabal is er geen houden meer aan.

Janszn
Janszn
3 jaren geleden

Ongehoorzaamheid van het volk is het enige dat helpt.
Gedraag je niet als een onderdanige, denk zelf na en neem de juiste beslissing.
De overheid is niet leidend!

henkie
henkie
3 jaren geleden

En maar denken dat jullie het gaan redden met al die rechtspraken. Er zal geen recht gesproken worden totdat Hij komt.

Sanne
Sanne
3 jaren geleden

Ja blah blah blah nou zal mij benieuwen pffff

burger
burger
3 jaren geleden

Laat de overheid maar eens met onderbouwde feiten komen waarom iets zou moeten….en werken. Nix geen modellen en of maar etc want het track record van het OMT is 100% fail met modellen. Zeg maar zon zelfde situatie als in Canada

Wappie
Wappie
3 jaren geleden

Wat kan je verwachten als medewerker personeelszaken en een schoolmeester basisschool een land gaat leiden, dan krijg je gaos

amehoela
amehoela
3 jaren geleden

We moeten hem steunen en allemaal naar de rechtszaal gaan, mss dat dat wat uitmaakt…

SVETI PETA
SVETI PETA
3 jaren geleden

wij hebben geen wettige regering dus zij kunnen GEEN wetten veranderen

Mars
Mars
3 jaren geleden

Als je nog niet door hebt dat de ‘rechters’ ook gewoon de klimaat en corona agenda volgen heb je je ogen in je zak zitten.
Nogmaals eerlijke verkiezingen en een agenda uitrollen gaan niet samen.
Ondanks dat in de hele EU de mensen het water aan hun lippen staat wil men er nog meer van?
Daar stemmen ze op?
Werkelijk?

Omdat men zo met uw gezondheid is begaan faciliteren ze in ons land buitenlandse mogendheden die niet met u gezondheid zijn begaan?

Zonder pandemie verkoop je als spuiten boer geen spuiten met een pandemie des te meer.
Daarom ziet hij altijd de pandemie van tevoren aankomen, die wereldongezondheidsgoeroe.
Om u alvast te laten wennen aan het gedachtegoed wat men verder nog voor u in petto heeft is het prikken of stikken en anders weten ze waar je adres woont.

ben het zat
ben het zat
3 jaren geleden

Die omikron leef in die kop van hem en al die andere meelopers.
Maar wel een buffet regel voor 450 mensen.!!
Hoe krijg die man het voor elkaar ?????
Maar het liegen gaat hem uitstekend af en Rutte die een crimineel (Klaus Swab) uitnodig, je blijf je verbazen met die man(??)
Dan spreken wij nog niet over het nieuwe kabinet, dat is ook een leugen.
waar haalden zij al die stemmen van Daan (zeker les gehad van Biden)

Back to top button
163
0
We lezen graag je reactie!x