Uit cijfers van het IMF blijkt dat de economie van het Verenigd Koninkrijk sneller zal groeien dan die van de EU, zei het Estse Europarlementslid Jaak Madison van de fractie Identiteit en Democratie tijdens het laatste Brexit-debat.
“Afgelopen week voorspelde het IMF dat de Britse economie in de komende twee jaar na de Brexit sneller zal groeien dan die van de eurozone,” zei hij.
“Dat betekent dus dat de remainers al die tijd hebben gelogen,” voegde hij toe.
Helemaal verkeerd
Ze logen dat de economie van Groot-Brittannië zou instorten. Ze logen, benadrukte Madison.
“Als zij sneller groeien dan de EU, houdt dat in dat de EU iets helemaal verkeerd doet,” ging hij verder.
Langzaam
“Als wij zo succesvol zijn, waarom groeien we dan zo langzaam en zij zo snel?” vroeg hij.
Vervolgens wendde het Europarlementslid zich tot de Britten: “Wij feesten mee met jullie.”
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Japanse wetenschappers plaveien weg naar eeuwige leven
Door Bill Gates gefinancierd project om zonlicht te dimmen in de ijskast
Tweede Trump-schutter was in 2022 te zien in propagandavideo van Oekraïense Azovbataljon
Kabinet vindt dat niet alleen het leger, maar ook de samenleving paraat moet staan: ‘Een totale oorlog dus’
Gelekte e-mails Colin Powell onthullen: Israël beschikt over 200 kernwapens die alle op Iran gericht staan
Vrouw (38) haalt ‘5G-microchip’ van Bill Gates en nu is ze dood
Oude garde gebruikt geen oorlogstaal meer, invloed onzichtbare hand
MSN vestigt aandacht op holle aarde (video)
Meerdere bewijzen voor mysterieuze planeet aan rand zonnestelsel. Dit bericht publiceerde NASA zojuist over Planeet X