De Britse data-analist Joel Smalley plaatste onlangs een filmpje op social media waarin hij op basis van gegevens van de Johns Hopkins-universiteit laat zien dat het aantal coronadoden in tientallen landen explosief is gestegen na de uitrol van het vaccin.
Smalley zette het filmpje onder andere op Twitter: de blauwe lijn staat voor het aantal coronadoden vóór de uitrol van het vaccin en de rode lijn voor het aantal coronadoden ná de uitrol van het vaccin.
COVID vaccines are between 50% and 80% effective in reducing severe illness and death. They have to be at least 50% to retain emergency use authorisation. Such dramatic efficacy should be apparent in the empirical, “real-world” data. There should be very few country exceptions. pic.twitter.com/9MvfkqX8oR
— Joel (@RealJoelSmalley) September 26, 2021
Forse pieken
Het filmpje toont forse pieken in het aantal coronadoden nadat het coronavaccin op grote schaal werd ingezet. Smalley verzamelde gegevens uit 40 landen. Een vaccin-emoji geeft aan op welk moment de coronaprik in een land werd geïntroduceerd.
Je kunt de video ook op YouTube bekijken:
[Infowars]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Studie: plantenextract bestrijdt hersentumoren
Ze worden beschermd tot op het hoogste niveau. Psychiater doet gruwelijke ontdekkingen over satanisch ritueel misbruik
De onverwachte reden waarom light-frisdranken dik maken
Waarom zijn de media zo bang voor het onderzoek van deze vrouw?
Sensatiezucht en simplificatie vieren hoogtij bij berichtgeving over vaccinatie. Zo wordt schokkende informatie verzwegen
Grote hoeveelheden wapens van NAVO-makelij aangetroffen in IS-bolwerk. Dit is wat ze hebben gevonden
Celestial: torens en bouwwerken op de maan (video)
‘De oerknal van de huidige inflatie is niet sanctie of energie, maar heeft alles te maken met de euro’
Volgens Rutger Castricum heeft Jack van Gelder ‘desinformatie’ verspreid over coronaprik: kijk en oordeel zelf