
Een oude kerk in het Engelse plaatsje Ware trekt al tientallen jaren paranormale onderzoekers aan. Er doen voortdurend verhalen de ronde over onverklaarbare fenomenen die er zijn waargenomen, schrijft de Daily Mirror.
Zo lijkt uit de toren van de kerk een diep gegrom te komen, dwaalt er naar verluidt een gedaante in een zwart gewaad rond op het kerkhof en verklaarde een vrouw in 1978 een leger geesten te hebben gezien dat uit de kerk kwam.
Kinderen
Deze maand besloten de Cambridge Ghost Hunters een bezoekje te brengen aan de kerk, die in 1853 werd gesloopt, al staat de toren nog wel overeind.
“We hebben alle graven rond de kerk onderzocht en veel daarvan waren van kinderen,” zei groepslid Craig Jones.
“Ze stierven vrijwel allemaal in november en december, en dat al vanaf de jaren 1700,” voegde hij toe. “Veel kinderen stierven rond kerst als gevolg van het koude weer.”
Te groot
Onder de ruïnes legde de groep naar eigen zeggen vreemde geluiden vast. Zo klonk er gehamer en geneurie en zei een stem ‘laat me eruit’.
Jones zei dat er op een bepaald moment ook een stuk steen naar beneden viel. “Er was niemand in de buurt en het kan geen vallend stuk puin zijn geweest,” zei hij. “Daarvoor was het te groot.”
Bekijk de beelden hieronder:
Grootste koopkrachtdaling in 40 jaar, maar minister laat Nederlanders keihard in de steek: ‘Ongekende schande!’
Topgeheim materiaal uit UFO’s moet openbaar. Deze ufoloog voert de druk op de overheid op
‘Armste president ter wereld’ neemt afscheid
Andy Basiago: Tijdreizen en teleportatie (interview)
Monsanto: Seeds of Death (film)
Bilderberggroep maakt de dienst uit in Midden-Oosten. Deze journalist onthult duistere plannen
‘UFO’s komen uit één van de 23 andere universa’
Bommetje: nog voordat de 1e prik in Nederland was gezet, bereidde de overheid vaccinatiedrang voor
“Aliens en UFO’s in ’s werelds diepste meer”