Een 58-jarige man die voor de Verenigde Naties in New York zou hebben gewerkt, heeft naar eigen zeggen bewijs gevonden voor ‘aliens’ en bio-robots op Mars. Dit bewijs bestaat uit foto’s die zijn vrijgegeven door NASA.
Andre Gignac zegt dat op de foto’s, die zijn gemaakt bij de berg Aeolis Mons, levensvormen te zien zijn. De voormalige journalist zegt op de rode planeet een ‘dode alien’, een gravering van ‘buitenaardse’ gezichten en meerdere robots te hebben gevonden.
“Niemand zal dit durven te ontkennen,” zei Gignac. “De foto van de dode alien is best schokkend, maar wat denk je van de robot?” De man, die sinds de jaren zeventig geïnteresseerd is in astronomie, zegt al meer dan een jaar onderzoek te doen naar de Marsbeelden.

“De oorspronkelijke foto is zeer groot,” zei Gignac. “Ik moest 12 screenshots van die ene foto maken. Vervolgens heb ik ze allemaal geanalyseerd. Ik zoom in op bepaalde gebieden en als er niets te zien is ga ik naar het volgende gebied. Ik verander niets, ik voeg niets toe.”

Volgens de man weet de NASA dat er aliens op Mars zijn, maar heeft de ruimtevaartorganisatie verder niets te maken met de robots. “Heeft NASA deze robots naar Mars gestuurd? Ik denk het niet. Er zijn aliens op Mars,” zei hij. “Ik heb adembenemende ontdekkingen gedaan. Er is nog veel meer.”
Gignac is ervan overtuigd dat het hier niet gaat om pareidolie, een psychisch verschijnsel waarbij iemand herkenbare dingen meent waar te nemen in onduidelijke waarnemingen.
[MailOnline via Cryptozoology News]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






NPO lanceert grootschalige haatcampagne tegen nieuwe omroep Ongehoord Nederland. Dit is de schandalige reden
Slachtoffer van vaccinatieschade confronteert premier: ‘KIJK ME AAN!’
Marcel de Graaff houdt vernietigende speech in Europees Parlement: ‘Het volk moet afrekenen met haar vijanden’
Brabants duo reinigt huizen van geesten
‘Pathologische leugenaar’ De Jonge staat achter opgevoerde druk op huisarts Elens: ‘Onmens pur sang’
Kunstmatige zoetstoffen verhogen risico op suikerziekte. Deze E-nummers kun je maar beter vermijden
VIDEO: “Dit specifieke vaccin kan direct worden gelinkt aan autisme”
Gideon van Meijeren legt bloot: ‘De Europese Unie is niet wat zij beweert te zijn’
Van Haga: dit is een gevaarlijke glijdende schaal die de overheid te veel macht geeft en burgers vogelvrij verklaart