Mens en Dier

Fleur Agema pakt Rutte hard aan: ‘Hij heeft gewoon een harde lockdown afgekondigd en komt met dit slappe verhaal’

Help door deze info met iedereen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Kamerlid Fleur Agema (PVV) zei dinsdag tijdens het coronadebat: “Het is belangrijk dat de premier nu tegen ons zegt dat hij gaat investeren in het ophogen van de capaciteit op de intensive cares, dat volumegroeibeperkingen van de ziekenhuizen van nul procent volgend jaar van tafel gaan en dat de nieuwe hoofdlijnakkoorden waarover hij schrijft in zijn nieuwe coalitieakkoord van tafel gaan.

En ook dat, als het gaat over de inhaalzorg, de rekening daarvan niet op het bordje wordt gelegd van de verzekeraars, waarmee het in de zorgpremie terechtkomt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Premier Rutte beweerde dat in het regeerakkoord niet wordt bezuinigd op zorg, ‘geen dubbeltje’. “Er gaat heel veel extra geld naar de zorg, maar we zetten er wel een rem op.”

Ontraden en verworpen

Agema confronteerde hem vervolgens met de cijfers. “We kunnen allemaal semantische discussies voeren over of er nou wel of niet bezuinigd wordt op de zorg, maar we weten allemaal wat er is gebeurd de afgelopen jaren: 19 intensive cares weg, in de vijf jaren voor de crisis 914 ic-verpleegkundigen weg. Als we die wel hadden gehad, hadden we er gewoonweg beter voor gestaan,” zei ze.

Ze wees er verder op dat de PVV een motie heeft ingediend om de ic-capaciteit in ieder geval te verhogen tot het gemiddelde in Europa, maar dat die motie is ontraden en verworpen.

Rutte beweerde opnieuw dat er niet wordt bezuinigd op de zorg. “Wat we moeten bereiken, is dat we de enorme kostenstijging daar onder controle houden en enigszins afremmen, maar dan zal er nog steeds heel veel geld naar de zorg gaan.”

Ongelofelijk

Kamerlid Agema zei dat ze heel concreet vroeg om te investeren in ic-capaciteit. “Het naar een soort Europees gemiddelde groeien, is een gekke gedachte, omdat dat zou betekenen dat veel ic-bedden leegstaan en daar krijg je geen personeel voor,” antwoordde Rutte.

De premier voegde toe dat er de komende jaren veel geld wordt geïnvesteerd in de ‘pandemische paraatheid’. “Daar hoort ook het flexibel kunnen opschalen van de ic-capaciteit bij.” Hij verzekerde Agema dat er ‘niet wordt bezuinigd’.

“Het is ongelofelijk. De minister-president heeft gewoon een harde lockdown afgekondigd en komt met dit slappe verhaal. Flexibel opschalen is precies hetzelfde als wat tot nu toe steeds is gedaan. Er wordt flexibel opgeschaald, maar de operaties gaan navenant naar beneden. Er zijn mensen die straks bij flexibel opschalen weer opnieuw geen operatie of behandeling krijgen. Op een gegeven moment liggen er coronapatiënten in operatiekamers. Dat is wat flexibel opschalen is,” zei Agema.

Zo kan het niet langer

“En uiteindelijk gooit de minister-president dan het land weer dicht. Flexibel opschalen, wat hij doet in het coalitieakkoord en wat hij wil blijven doen, werkt dus niet. Er moeten structureel meer intensivecarebedden komen, minimaal het Europese gemiddelde. Ik hoor hem hier weer zeggen dat hij dat niet gaat doen,” voegde ze toe.

“Over de inhaalzorg gaat hij nog praten. Nee, de minister-president moet nu zeggen wat er gebeurt met de kosten van de inhaalzorg, want zo kan het niet langer. Hij kan niet lockdown op lockdown af blijven kondigen. Hij kan niet iedere keer als de golf over de dijk dreigt te komen het land maar op slot gooien. Waarom ziet de minister-president niet in dat hij moet investeren in de zorg, moet investeren in structureel meer intensivecarebedden, structureel moet investeren in de ziekenhuizen en ervoor moet zorgen dat de coronarekening straks niet op het bordje komt van de premiebetaler?”

De motie van Agema over de ic-capaciteit structureel verhogen tot minimaal het gemiddelde in andere Europese landen werd verworpen:

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 57 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

73 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

” , maar we weten allemaal wat er is gebeurd de afgelopen jaren: 19 intensive cares weg, in de vijf jaren voor de crisis 914 ic-verpleegkundigen weg.”
Dit beleid is goedgekeurd op 17 maart j.l. door de Nederlandse massa. Een ieder had kunnen en moeten weten wat de herkozen partijen hebben uitgespookt.

“De motie van Agema over de ic-capaciteit structureel verhogen tot minimaal het gemiddelde in andere Europese landen werd verworpen:”
Yep, en ook hier heeft de Nederlandse massa gewoon gestemd op 17 maart.

In dat opzicht functioneert de democratie in Nederland uitstekend.

Nehemia
Nehemia
4 jaren geleden

Rutte en zijn duistere kompanen zijn weinig goeds van plan. Je hoeft niet achter de tralies te zitten om een gevangene te zijn.

Caesar Lion Cachet
Caesar Lion Cachet
4 jaren geleden

LS…

Rutte is een MK Ultra Product. Nooit gekozen maar aangesteld door de Cabal en zodanig geprogrammeerd dat hij alleen orders uitvoert. Fleurtje en anderen kunnen roepen wat ze willen maar deze satanische entiteit is niet van deze wereld dan wel demonisch bezeten !

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Huh, de 4 grootste partijen die ver in de minderheid zijn, kunnen de motie verwerpen ?

Overigens, hebben jullie al gezien wat de zorg voor kerstpakket krijgt ? Om je voor te schamen !

https://www.bndestem.nl/binnenland/verbazing-bij-ziekenhuismedewerkers-over-karig-kerstpakket-slaat-volledig-de-plank-mis~ac276da1/

nou en!
nou en!
4 jaren geleden

klaus wil van de useless eaters af en markie moet dat gewoon regelen,gewoon je bek houden en met je kont op de (slacht)bank gaan zitten!

Robert
Robert
4 jaren geleden

en ze blijven liegen en bedriegen!
geloof maar niet 1 woord van dat slappe lul verhaal van een narcistische gek.
dat zou anders de eerste keer zijn in meer dan 10 jaar tijd dat het geen leugen zou zijn… dus ga er maar met 100% zekerheid van uit dat dit ook alweer eens een grote en grove leugen is!!!

Johan
Johan
4 jaren geleden

Zal even op het (WE) forum kijken welke plannen opgelegd zijn voor onze regering, daar zal de lange termijn planning aardig van overeen komen.?

T,A
T,A
4 jaren geleden

GENOEG GEPRAAT .
MASSALE BURGERONGEOORZAAMHEID IS DE ENIGE UITWEG NAAR HET GOEDE

Jacky
Jacky
4 jaren geleden

Fleur, lees de boeken van Klaussie of Rockefeller, Lockstep 10, dan snap je de stappen die genomen worden veel beter. Wat moet je met een opgeschaalde zorg als er straks heel veel mensen dood zijn gegaan. Misschien trekt Rutte straks wel geld uit om de ghost-towns om te toveren tot Tristate-city. Genoeg ruimte zo meteen om het Kalergi-plan te realiseren.

AEJ Verduijn
AEJ Verduijn
4 jaren geleden

Misschien is het waar dat er niet bezuinigd wordt op de zorg, maar hij zegt er niet bij waar het geld naar toe gaat…. Denk maar aan die mondkapjes of al de ie vaccinaties die vast al een paar jaar geleden besteld waren. En dan nog maar te zwijgen van de personen die alles geregeld hadden en nu hun handje ophouden.

Vrijheid2022
Vrijheid2022
4 jaren geleden

build back broke, ze zijn daarnaar goed opweg voor clausenbous en consorten! naar je hebt niks, maar je bent dolgelukkig, nou?? ik ken helemaal niemand en als ik naar mezelf kijk al helemaal niet! die daar gelukkig laat staan dolgelukkig van wordt.
Corruptie? nee natuurlijk niet.
Markje heeft de afgelopen 11 jaar nog nooit gelogen!! tóch!

Gekke Henkie
Gekke Henkie
4 jaren geleden

Rutte zegt A en doet B.
Hij voert een agenda uit en heeft geen boodschap aan logica, bewijs whatsoever…
4 kabinetten van wanbeleid krijgen hem niet van zijn plek…een bewijs dat de democratie in NL een wassen neus is.

William
William
4 jaren geleden

Is Fleur nou echt zo dom, en weet ze nou echt niet waar het daadwerkelijk om gaat. 3x raden

Marrob BE
Marrob BE
4 jaren geleden

Exact weergegeven Fleur.
De coalitie steunt Rutte, die alleen maar wil, dat niemand meer geholpen kan worden in het ziekenhuis.
Ook anderen zoals de mannen van FvD doen hun stinkende best.
Maar het volk zal deze genocideplegers moeten vernietigen.
De politieagenten hebben volgens mij toch ook gezinnen, famile en vrienden.
Zij moeten de kant van het volk kiezen.
Onder bescherming van leger en politie, ben ik zelfs in staat om ze te arresteren.
Dan besparen we een hoop tijd met actievoeren en kunnen een prettige kerst tegemoet zien.

Rose
Rose
4 jaren geleden

Waarom wil hij geen opgeschaalde zorg, hij zorgt toch voor oversterfte door corona angst, zie eerste lockdown met buizen van longbeschadiging van coronastress en zonder behandeling uit chronische ziektes meestal hartfalen, lockdowns, vaccinaties zonder wil bij de oudjes in rusthuizen en nu nog kinderen met bijwerkingen tot de vroegere dood enz…..

René
René
4 jaren geleden

Maakt het nog verschil, het nieuwe normaal drukken zij er toch wel door.

rht
rht
4 jaren geleden

Die draait dagelijks hetzelfde plaatje. We weten het nu wel. IC-bedden ditjes en datjes.wat een tijdverspilling.
Ze moet vragen waarom Rutte en Hugo de vaccins zo goed vinden terwijl gerenommeerde professors er tegen zijn!
Trouwens, de volle IC- bedden hebben te maken met de vaccins zelf!

Edward
Edward
4 jaren geleden

Sorry mensen, maar de vrije samenleving heeft verloren. De massapsychose is gewoon te groot en de gehersenspoelde schapen slepen iedereen de totalitaire hel in.

buddy
buddy
4 jaren geleden

zolang er nog zoveel mensen in die rutte en aanhang geloven komen we er niet van af was het hier maar zo als in urk daar doen ze wat ze zelf willen winkels los gezzelig bji elkaar geen vaccin geen getest denk dat we daar maar moeten gaan wonen

Mars
Mars
4 jaren geleden

Pandemie paraatheid ?
Als ze paraat gaan staan voor een pandemie weet je dat de pandemie komen gaat.
De mensen die spuiten verkopen zien heel toevallig altijd de pandemie als eerste aankomen.

Het is net als met die cyberaanval paraatheid, dan weet je al dat er een cyberaanval gaat komen.

Mars
Mars
4 jaren geleden

Misschien eens de telefoons gaan verbieden in de politiek want dat via hun telefoon aangestuurde zooitje is allesbehalve het volk aan het vertegenwoordigen.

Elise
Elise
4 jaren geleden

Kijk, die moties hebben dus geen zin. Coalitie Rutte 4 bepaalt. great reset bepaalt. enz. Echt krankzinnig dit. De elite bepaalt zelfs wie er heen moet gaan. Sinds wanneer bepalen mensen dat? Volgens mij is en was dat altijd god/natuur.

rht
rht
4 jaren geleden

Als ze zo doorgaan met het vaccineren van bloedstolsel veroorzakende vaccins/boosters dan hebben ze straks een hele stad met IC-bedden nodig.
Hebben ze nooit gehoord van bron gerichte aanpak? Wat ze nu aan het doen zijn is dweilen met de kraan open. Pak het probleem aan bij de wortels. En dat is, vaccinatie-STOP !

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
4 jaren geleden

Omzigt en Simons laten afweten?

Rick1
Rick1
4 jaren geleden

Rutte heeft maar 1 taak, de sameleving – economie slopen voor de 6uild 6ack 6etter great reset van Klaus Shwab.
Het ”volk” moet luisterren want ZIJ willen – geen tegenspraak geduld.

Braaf de oneindige ”booster” halen tegen de fake hoax ”pandemie” met een ”virus” dat niemand nog ooit heeft gezien.
En ook nog eens wetenschappelijk niet bestaat- nergens niet- zoek het op.

Willen we dat dit stopt, WAKKER worden en met NIKS meer meewerken – gooi alles dicht desnoods.
Havens, winkels, horeca ALLES – we zullen ze een lockdown geven die ze niet snel vergeten.
Het wordt tijd dit demissionaire Rutte Kartel en Mengelo opsodemieteren – en de corona terreur moet stoppen.

Ze weigeren voor de hand liggende oplossingen te gebruiken, NEIN – de leugen willen ze nog een paar jaar doorzetten.. want het enige dat vrijheid garandeerd is de pharma genocide spuit.

Deze smeerlappen moeten WEG, en snel ook.

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

Pinokkio wil niet meer IC capaciteit hij wacht tot alle oudjes doodgeprikt zijn, hij heeft dan geen hogere capaciteit nodig. Om de zelfde reden gaat ook de AOW niet omhoog. Pinokkio rekend gewoon op een hoog sterfte cijfer

Joost
Joost
4 jaren geleden

Begrijpt nu dat er naar andere middelen gezocht moet worden om deze dictatuur weg te krijgen? Via parlementaire (on)democratie gaat dat niet lukken.

Sjefke
Sjefke
4 jaren geleden

Het opschalen van de zorg is niet nodig als je de wereldbevolking met 7 miljard wilt verminderen!
Daarom worden bejaarden huizen en ziekenhuizen de laatste jaren bij voorbaat gesloten.
Al die nutteloze eters moeten verdwijnen en hun bezit moet naar de elite om daar de staatsschuld mee af te lossen!
Je weet wel al dat geprinte monopolygeld moet terugbetaald worden met rente!
De massa houdt je via hun medisch paspoort, waar ze zo trots op zijn onder controle.
Geen vinkje, geen eten, simpel toch.

Edward
Edward
4 jaren geleden

De lockdowns worden niet veoorzaakt door virussen maar door misdadige WEF psychopaten Rutte c.s.

Kundalini
Kundalini
4 jaren geleden

In opdracht van Schwab, onze baas.

nico
nico
4 jaren geleden

Hij wil alleen investeren in de partners van zijn wef clubje.

Tom
Tom
4 jaren geleden

Er hoeft eigenlijk niet eens zoveel IC bedden bij als we maar ivermectine en HCQ gaan toestaan in de 1e lijns zorg. Het is draaien om een zelf gecreëerd probleem.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
4 jaren geleden

Agema vraagt teveel, ze moet minder aardig zijn en EISEN stellen.

Rebel Mina
Rebel Mina
4 jaren geleden

Heb het zelf nog niet gezien, maar geloof het zo wel…. topper die!

salvar
salvar
4 jaren geleden

het interesseert hem geen ene zak wat een ander zegt.
de bedoeling van deze psychopaten is blijven ouwehoeren in de tweede kamer en ondertussen het plan van het WEF uitvoeren.

hij controleert de hele boel zodat ze in het gareel blijven lopen.

deze psychopaten willen:
de christenen om zeep helpen
ze haten de blanken als de pest die moeten ook verdwijnen.

Mia de denker
Mia de denker
4 jaren geleden

Jullie weten toch dat het niet gaat om corona maar om The big recet .Mensen open je ogen .

wakkere
wakkere
4 jaren geleden

Ze gaan niet investeren in de zorg, als het volk flink uitgedund word zijn er bedden genoeg.
Net zoals de extra woningbouw maar niet opgang komt.
Over tien jaar huizen genoeg!!!!!
Zo word er zelfs al gedacht in de gemeenteraden .
Er worden nu huisjes neergezet die 10 jaar mee moeten gaan, daarna klaar voor sloop.
Aldus een gemeente raadslid tijdje terug in DE LIMBURGER
WEF SCHWAB is al doorgedrongen tot in gemeentebestuur !!!
Verschrikkelijke wereld is dit zo.
Wakker worden en alles lamleggen, demonstreren heeft geen zin!!

Vout
Vout
4 jaren geleden

PVV is pro vaccin, dus altijd gediskwalificeerd. Er is geen dodelijk virus.

Lest best Vergezicht
Lest best Vergezicht
4 jaren geleden

Fleurtje verrekt het om verder te kijken dan haar neusje lang is.
Helemaal ondergedompeld in politiek correct denken, t.o.v. de slangenkuil waar ze blind voor is.

Piet
Piet
4 jaren geleden

Zo snel mogelijk allemaal oppakken die schuldig zijn aan deze hele corona hoax. Alleen jammer dat de rechtsstaat verrot is . Zijn er nog eerlijke rechters in ons land?

Jan
Jan
4 jaren geleden

In die 4.5 miljard dan die word bezuinigd op de zorg is dat geen bezuiniging

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

Als die ‘Coronapatiënten’ nu eens gewoon ophouden met gezondheid shoppen en thuis gaan uitzieken in hun bed, dan is het ook afgelopen met die modeziekte. En meld je ook niet bij de slachtbank (de teststraat).

Rombout
Rombout
4 jaren geleden

Dit klinkt als het verhaal van een waanzinnige. Hij heeft D66 en CDA in de tang want die staan op een record zetelverlies. Zorg blijft lastig. Hoeveel onnodige operaties worden er verricht? Leven van of leven ten koste van. Het enge is dat saamhorigheidssprookje van wij tegen het virus, wij voor de zwakkeren. Ben zelf 73 en ga een keer dood, dat heeft niets met “de kwetsbaren” te maken. Deze nepsolidariteit en slachtofferaanbidding is het probleem. Het ironische is dat het vaccin voor”de kwetsbaren” nu juist averechts werkt omdat hun immuunsysteem slecht werkt. Laten ze daar eens eerlijk over zijn en ons niet om de tuin leiden.

M.v.d.Donk
M.v.d.Donk
4 jaren geleden

Fleur Agema begrijpt het pas als zij de sustaineble goal van depopulatie begrepen heeft. Te lezen in agenda 2030 en braaf uitgevoerd door Rutte.

SVETI PETA
SVETI PETA
4 jaren geleden

Er gaat heel veel extra geld naar de zorg, maar we zetten er wel een rem op.”
hij spreekt zich zelf tegen

Frans
Frans
4 jaren geleden

die Fleur die durft maar hij vind het wel lekker hoor , hoe harder je hem aan pakt hoe lekkerder die het vind , satanisten vinden dat heerlijk trekjes

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
4 jaren geleden

Precies er zijn meer ic bedden nodig vooral voor oud werknemers die zo ziek geworden zijn van hun onderbetaalde werk dat ze ook hier weer aan de kant worden gezet als grofvuil. Terwijl meneer de directeur een Ferrari of vakantiehuisje in de mofn over die persoon zijn verziekte lichaam door zijn ballenbedrijf !

Roscoe
Roscoe
4 jaren geleden

Aan de kamerleden zul je uiteindelijk niks hebben, want ze zijn met handen en voeten gebonden aan regeltjes.

wuppie nu
wuppie nu
4 jaren geleden

hier heb je een keihard verhaal: https://www.bitchute.com/video/9SaDy3yfal0T/

Chero
Chero
4 jaren geleden

En weer dezelfde 4 partijen die tegen stemmen. Zo komt er geen motie wat ten goede is voor de mensheid zal er nooit doorheen komen.

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Dit is een duidelijk signaal, de kiezers op de VVD, CDA, D’66 en CU zijn medeverantwoordelijk, voor de giga afbraak in de 5 jaar, voor de crisis, ruim 900 IC verpleegkundige weggestuurd en 19 IC lokatie’s gesloten, geen 19 bedden maar IC lokatie waar 10 tallen IC bedden stonden.
DAAR Zijn de VVD, CDA, D’66 en CU en hun kiezers voor verantwoordelijk.
DEZE partijen zijn mede verantwoordelijk voor vele doden door niet op tijd geleverde zorg.
Bedankt kiezers op de VVD, CDA, D’66 en CU.

t de vries
t de vries
4 jaren geleden

Fleurtje is een van de weinigen ,zij durft openlijk krietiekte leveen tegen het kartel ,wat haar niet in dank afgenomen zal worden .Een rutte zal elk kamerlid dat uit de viskom springt op zijn of haar vingers tikken .We hebben een volksvertegenwoordeging die op een enkele na volledig volgzaam is aan het kartel .Van enige democratische verantwoording tegen over ons de bevolking is al sinds rutte steeds minder over .De volksverlakkers vandaar dat juist de nieuwe en enige oudere partijen het goed in de peilingen doen .Het is alleen nog een raadsel dat de VVD nog hoog staat [manupulatie ]je zou het denken .Maar rutte volgt de ingeslagen weg in opdracht van schwab zijn mentor in deze ,onze lachende leugenaar weet als geen ander dat die lockdouwns zinloos zijn tegen welk virus dan ook maar uitmuntend voor de afbraak van onze economie de rat

Back to top button
73
0
We lezen graag je reactie!x