De Canadese kernfysicus Stanton Friedman heeft gezegd dat aliens onze planeet meerdere keren hebben bezocht, maar nog niet van plan zijn zich bekend te maken.
Volgens Friedman is er geen twijfel over mogelijk dat aliens de aarde hebben bezocht, maar wordt dit onder de pet gehouden door overheden en veiligheidsdiensten.
De 82-jarige Friedman vertelde aan de Britse Daily Star: “We hebben genoeg om te bewijzen dat planeet aarde wordt bezocht door buitenaardsen.”
Massale paniek
“Dit wordt achtergehouden voor mensen, want wie wil er nu onrust in de wereld?” vervolgde hij. “Er zou massale paniek ontstaan.”
“Als ze zich bekend willen maken, zullen ze dat ook zeker doen,” zei hij.
Hij stelde dat er een schat aan bewijs is waaruit blijkt dat aliens bestaan en citeerde grotendeels zwartgemaakte documenten die door de CIA zijn vrijgegeven.
Quarantaine
Friedman denkt dat ze hier zijn om de mensheid onder quarantaine te plaatsen zodat ze de ruimte niet kunnen koloniseren.
“Ik denk dat ze hier zijn om ons in quarantaine te houden en te voorkomen dat we de ruimte ingaan,” zei hij. “Ons verleden is niet al te best.”
Politieke redenen
Hij reageerde hiermee op uitspraken van Tesla-oprichter en miljardair Elon Musk, die in de komende decennia mensen naar Mars wil sturen.
Friedman denkt dat gecrashte ruimteschepen en UFO-waarnemingen ook worden stilgehouden om politieke redenen.
“Het eerste land dat buitenaardse technologie weet te kopiëren, zal de baas zijn,” zei hij.






“De strategieën van de liefdeloze, paranoïde oligarchen die op genocide uit zijn, werken niet meer”
Ingeënt IJsland: 75 procent nieuwe ‘besmettingen’ bij gevaccineerden, versoepelingen teruggedraaid
Psoriasis… 1 bewezen methode om ervan te genezen!
De Jonge hield zich zelf ook bezig met het bestrijden van ‘desinformatie’
Verzet tegen initiatiefwet D66 en VVD over kweken embryo’s: ‘Waarom moet ik opeens aan Mengele denken?’
Leven op Mars? Volgens deze voormalige NASA-adviseur is een oude Marsbeschaving weggevaagd door een kernoorlog
Maleisische Boeing 777 uit de lucht geschoten door Oekraïense straaljager?
OM vervolgt politieagent die Denisa vol raakte met waterkanon: ‘Ze lijken gelukkig niet met alles weg te komen’
Nu al bijna 1000 aardbevingen in 2 weken. Gaat deze vulkaan binnenkort uitbarsten?