Welkom, welkom, lief mens, op deze mooie dag. We willen het graag wat meer hebben over reïncarnatie en waarom je Ziel steeds opnieuw zou kiezen voor een mensenleven, met al zijn uitdagingen.
We zien dat velen van jullie vragen hebben over waarom je opnieuw voor reïncarnatie zou willen kiezen, nadat je een leven hebt gehad dat ellendig aanvoelde en vol afschuwelijke ervaringen zat.
Verhalen, verhalen, verhalen
Om te beginnen zijn al die ‘afschuwelijke’ ervaringen, alleen maar afschuwelijk gezien vanuit je menselijke perspectief, gezien vanuit de derde dimensie. We hebben je meer dan eens verteld dat je menselijk leven maar een verhaal is, en dat niets echt is.
We hebben het vaak vergeleken met films, theater en boeken. Waarom ga je naar de bioscoop? Waarom lees je boeken? Waarom houd je van mensen die verhalen vertellen?
Waarom kijken zoveel mensen naar horrorfilms, of thrillers, of zelfs romantische films waarin mensen veel hindernissen en problemen moeten overwinnen voordat ze een gelukkiger leven kunnen leiden?
Of in het geval van horrorfilms of thrillers, of maffiafilms, waarom zou je naar films gaan kijken waarin mensen gedood worden, of zelfs afgeslacht?
We weten dat veel mensen van deze verhalen genieten. Waarom? Omdat ze zich er ten volle van bewust zijn dat het allemaal nep is. Ze weten dat het niet echt is.
Geniet van de rit, maak het allemaal mee
Ze zijn zich ervan bewust dat elke scène door een camera is opgenomen, gespeeld door acteurs, die nadat de scène is opgenomen, weglopen en teruggaan naar hun gezin of hun vrienden, en achter de schermen hun gewone leven leiden.
Hetzelfde geldt voor mensen die in pretparken in achtbanen stappen. Ze zoeken de sensatie, om de adrenalinestoot te voelen, om die knoop in hun maag steeds groter te voelen worden, en op het hoogste punt van de achtbaan beginnen ze te schreeuwen en te joelen, om al die spanning die zich in hen heeft opgehoopt kwijt te raken.
En ze genieten, ze lachen, vaak zijn ze nog steeds bang, maar ze genieten zelfs door hun angst heen.
Reïncarnatie, als je eigen boekenreeks
En boeken… er zijn zo veel boekenreeksen. Neem een reeks als Harry Potter, of een andere boekenreeks die je kent. Het begint met één verhaal in een boek, dan komt er een tweede boek, en nog één.
De schrijver verzint voortdurend nieuwe verhalen die de personages overkomen, en in elk nieuw boek komen nieuwe personages, en nieuwe plaatsen waar situaties en dingen gebeuren.
Je leven en je vorige levens, en ook je toekomstige levens, zijn als een boekenreeks, waarbij elk leven dat je Ziel meemaakt, nieuwe verhalen vertelt, nieuwe dingen meemaakt.
Want dat is waarvoor je hier bent, om te ervaren, en te groeien. Te groeien in Bewustzijn. Daarom kiest je Ziel steeds weer voor reïncarnatie, want het is leuk, het is een spel.
Verleg je aandacht naar het positieve
En ook al snap je het niet, kun je niet begrijpen waarom je bewust voor reïncarnatie zou kiezen, om terug te keren in een wereld vol afschuwelijke dingen, als je je focus verlegt, weg van de negatieve dingen die je meemaakt of meegemaakt hebt, naar de positieve, mooie, heerlijke dingen die er in je leven zijn, zul je het beginnen te snappen.
Je leven is niet bedoeld om een leven lang van marteling, pijn, stress en verdriet te zijn. Je leven is bedoeld om vol, rijk, voorspoedig en gelukkig te zijn.
En elke uitdaging kan overwonnen worden, elke situatie kan als een geschenk gezien worden, als iets om van te groeien. Maar het is jouw keuze of je dat wilt zien of niet.
En als je ervoor kiest dat niet te zien, of dat niet te willen zien, is dat volkomen prima, daar is geen oordeel over van onze kant, noch van je Ziel.
Je kiest voor reïncarnatie, omdat je Ziel daarvoor kiest, en je Ziel is de schrijver van je verhalen. Jij en je Ziel zijn één, maar jij als mens zit verstrikt in de verhalen en denkt dat ze echt zijn.
Stap terug in wat echt is, en herinner
Zoals een acteur die een rol speelt, een personage, en dan begint te geloven dat hij dat personage is. Dat maakt het verhaal of de rol die hij speelt nog niet ineens tot werkelijkheid, het blijft een rol en het blijft een spel.
Het zit in de beleving van de acteur, die hem doet geloven dat hij iets of iemand anders is dan hij in werkelijkheid is.
Dat is wat er met jou aan de hand is. Je hebt, door mensen om je heen, vanaf de dag dat je geboren werd, geleerd te geloven dat je dit mens bent, dat jouw menselijke leven is wat je bent.
En wij zeggen je, dat je niet de mens bent, je bent veel meer, je bent de acteur in een spel, een verhaal, dat geschreven is door je Ziel en Source.
We hopen dat dit je wat antwoorden gegeven heeft op je vragen over reïncarnatie. We houden van je, lief mens, en we genieten erg van onze samenkomsten met jou.
Wij zijn het Collectief Bewustzijn van Al dat Is, en daarmee zijn we compleet.
‘Anti-vaccinatiegekkies’ blijken hoogopgeleid en welgesteld, geven deze experts nu schoorvoetend toe
Ik heb geheime beelden van Nibiru gezien. Komt Planeet X eraan?
De Jonge wil met dwang bouwlocaties aanwijzen: ‘Blijf vooral geloven dat we in een vrij land leven’
Zesde man op de maan: ‘Maak einde aan doofpot rond UFO’s’
Banken zijn een soort junk en dealer tegelijk geworden, ze pushen ons om veel schulden te maken. Dit is het alternatief
‘Er is géén stikstofprobleem, wel een probleem is de macht van het World Economic Forum’
Huisarts schrijft manifest tegen 5G: ‘Kan enorme impact hebben’
Kijk: Canadese oppositieleider verklaart oorlog aan World Economic Forum, CBDC en digitale identiteit
Franse oorlogsjournalist schokt kijkers: ‘Oekraïense leger bombardeert eigen burgers’