Binnenland

‘Dit moet je zien: de krankzinnige asielsituatie in Nederland’

Help anderen door deze info met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

Op het azc in Breda zou de 15-jarige Kianna uit Limburg dagenlang op een kamer hebben gezeten met een volwassen loverboy, een Syrische asielzoeker. Haar familie probeerde dagenlang wanhopig contact te krijgen met haar. Ze werd als vermist opgegeven en de familie ging zelfs naar de locatie toe, maar werd niet binnengelaten.

Inmiddels is ze weer terug bij haar familie. Haar zus Angie zei tegen ON!-directeur Peter Vlemmix dat Kianna blauwe plekken had en dat de asielzoeker op de kamer ‘stapels geld’, hard- en softdrugs, en een machete heeft liggen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
We zijn toch geen gevangenis?

Hij besloot poolshoogte te nemen bij de opvanglocatie en kon eigenlijk zo naar binnen lopen. Toen Vlemmix een communicatieadviseur van het COA belde en daarmee confronteerde, kreeg hij te horen: “We zijn toch geen gevangenis? Wij hebben open locaties waar mensen in en uit kunnen komen.”

De woordvoerder zei ook dat ‘ons niet bekend is dat ze meerdere dagen bij ons heeft verbleven’.

Hij zei verder dat het ‘zomaar zou kunnen’ dat de familie niet werd toegelaten tot het pand. “Dat is logisch. Als er bij ons mensen vragen of ze even op een kamer mogen kijken. Dat kan niet. Wij kunnen geen toestemming geven aan wie dan ook, behalve aan de politie, om kamers te betreden.”

Ongekend

Dat is ongekend, reageerde Iwan Dienjes van LPF Breda na het telefoongesprek. “Dat je dit laat gebeuren én dat je je schaamteloos verschuilt achter een drogreden, dat je goed gehandeld zou hebben. Dat je wegkijkt van het hele feit dat er een volwassen kerel met een minderjarig meisje op de kamer zit. En dat je ook nog tegen de familie zegt: we kunnen er niks mee, vanwege de privacy kunnen we de kamer niet in.”

“Dit moet je zien,” zegt ON!-presentator Tom de Nooijer over het item. “De krankzinnige asielsituatie in Nederland.”

Voormalig Europarlementariër Dorien Rookmaker vindt dat het COA moet worden opgeheven. “Het beschermt criminelen en faciliteert vrouwenhandel, drugshandel, wapenhandel en fraude.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze info goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 158 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

74 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Cok
Cok
8 maanden geleden

Juist! Stoppen met die asiel criminaliteit, gesponsord door het COA!
Iedereen terug naar waar hij/zij vandaan komt. Nederland moet weer Nederland zijn!
Zonder al die gelukzoekers en messentrekkers, betaald van ons belastinggeld!

Greet Resist
Greet Resist
8 maanden geleden

wat een ‘goed’ systeem dat van palantyr; het kan zelfs discrimineren

Nooit Alleen
Nooit Alleen
8 maanden geleden

Is Abcoude nu al weer vergeten? Of mogen asielzoekers ongestraft ONZE meisjes verkrachten, vernederen, mishandelen en vermoorden? Nog even, en de Nederlandse mannen nemen wraak! Justitie, pas op! Ga eindelijk RECHT spreken, anders is Justitie net als de politiek onbetrouwbaar, onkundig en gewoon LAF!

Snappie
Snappie
8 maanden geleden

Ik hoop van harte dat de gehersenspoelde kaaskoppige Nederlanders binnenkort eens de keiharde waarheid krijgen te horen en te zien opdat onze politieke eurofiele kartelpartijen in gruzelementen uit elkaar valt.
De spreidingswet wordt met geld gefinancierd door de politieke georganiseerde misdaad, die zich met hun pennen verschuilen achter de eu en het vn vluchtelingen verdrag dat compleet wordt verkracht door de autoriteiten en gesubsidieerde instanties.
Wordt wakker sta op en protesteer tegen onze verrotte bestuurslagen.

Jan
Jan
8 maanden geleden

De Nederlandse overheid is zo ziek dat de burgers massaal zelf in actie moeten komen. Dit valt niet meer te repareren met verkiezingen en lange discussies.
De politie en het leger hadden allang dit moeten stoppen en dat is niet gebeurd.
Dit moet gestopt door de burgers en er moet een zakenkabinet van stevige mensen met boerenverstand geinstalleerd en daarna gaan we uitzoeken hoe dit ooit is kunnen ontstaan. Een ding is zeker: deze overheid kan totaal bij het grootvuil.
En daar zullen dan ook consequenties zijn voor diegenen die dit op hun geweten hebben en daar aan hebben meegewerkt.

t.m.
t.m.
8 maanden geleden

deze overheid zal het wel fantastisch vinden, dat dat meisje daar was. zal wel voldoen aan die vn-normen en dat lentekriebel gezwets, deze overheid zal het wel beter vinden dan dat ze zich bedreigd voelt op straat en met een hakbijltje en mes loopt om dreigende migranten op afstand te houden als verweer tegen geweld, zoals onlangs in engeland. want dat is natuurlijk verkeerd van dat meisje en niet van de migrant die hier op uitnodiging is en rijkelijk betaald wordt met de nodige troep uit de onderwereld.

https://dissident.one/schotland-12-jarig-meisje-verdedigt-zichzelf-met-bijl-en-enorm-mes-tegen-moslimverkrachter-video

en.. politie durft als gevolg daarvan uiteraard niet eens naar binnen.

denk ook nog even aan die laptop van de 50plus partij, die weliswaar gelokaliseerd werd in een azc, maar waar politie dat ding niet ging ophalen en de man zelf niet naar binnen kon, want het is er geen gevangenis…. ?!?! wat is het dan, een wijkcentrum of een koopgoot?

Loco
Loco
8 maanden geleden

Het word tijd dat we eens als Nederlanders gaan veranderen en er voor elkaar gaan zijn / op elkaar gaan letten. Maar een deel van waarom dit allemaal zo blijft gaan is ook een stukje Nederlandse mentaliteit. Zoals bijv de volgende manier van denken. Als ik er zelf maar geen last van heb dan vind ik het allemaal prima! Deze manier van denken op zichzelf zorgt dat de problemen bij persoon A niet worden opgelost omdat persoon B het prima vind dat hij of zij er geen last van heeft.. maar uiteindelijk komt dat probleem vanzelf van A naar B gewaaid zolang niemand A helpt.
En kijkende naar de tweede wereld oorlog waren we nou niet bepaald verzettende of wel?

Loco
Loco
8 maanden geleden

En ik probeer niet te zeggen dat dit probleem in het artikel aan ons ligt. Maar als we zulke gestoorde situaties willen voorkomen dan zullen we eens verantwoording naar elkaar moeten gaan nemen want de overheid gaat het echt niet voor ons oplossen of beter maken. Dat weet iedere oetlul.

koddebeier
koddebeier
8 maanden geleden

Subsidie intrekken en sluiten die toko.
Een parasitaire instelling die niet functioneerde en handen vol geld kost.
SLUITEN !!!!

Antie Rif Raf
Antie Rif Raf
8 maanden geleden

Dit is een politiezaak.
Hoe kwam zij daar trecht?
Ging ze vrijwllig mee met die pooier of werd ze ontvoerd?

Regina Spijsters
Regina Spijsters
8 maanden geleden

Als je de reacties van de video naleest op Youtube dan zie je dat er diverse ex-COA bewakers stellen dat het COA een zooitje is waar corruptie en leugens aan de orde van de dag is. Dat komt omdat er vanuit de leiding alle schandalen toedekt omdat zij weer de opdracht hebben gekregen vanuit de politiek om alle controverse uit de media te houden.
Dan krijg je dus vanzelf dat de organisatie in een negatieve spiraal beland waarbij bewoners van een AZC zich vogelvrij voelen om te doen en te laten omdat ze toch met vrijwel alles wegkomen.

Dit kan alleen maar fout gaan op de lange termijn. Met meerdere dodelijke slachtoffers ten gevolge. Maar ja, als je meent dat er een bevolkingsoverschot is dan maken die paar ‘nutteloze eters’ ook weinig uit.

Marianne
Marianne
8 maanden geleden

Er zijn genoeg scholen die er niet zo netjes uitzien van binnen als het interieur van deze locatie dat je ziet in deze video.

Pinksterbloem
Pinksterbloem
8 maanden geleden

Dat de politie niet eens een minderjarig meisje uit een onveilige situatie haalt zegt alles over hoe ziek het hele land is. Flink geestesziek.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
8 maanden geleden

Kalergi plan wordt voor onze ogen uitgerold en is al 40 jaar in overdrive. We naderen het punt waarop het niet meer terug te draaien is. Het doel is zoveel spanning in de maatschappij te creëren dat mensen gaan smeken om een politie staat.

Duinsnip
Duinsnip
8 maanden geleden

COA criminele overheids agenda

Pink panter
Pink panter
8 maanden geleden

Ze sturen aan op een burgeroorlog dat is wel duidelijk!

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
8 maanden geleden

COA= vrouwenhandel, drugshandel, wapenhandel en fraude.

Draak
Draak
8 maanden geleden

Voeger kon je nog wel eens iets vinden over vrijwilligers in vluchtelingencentra, die door te veel vluchtelingen diep geminacht werden. Censuur.

Tandartsen klaagden dat minderjarigen wel een bijzonder volwassen gebit hadden. Kindergebitjes gratis opknappen, jajaja. Hoor je ook nooit meer iets over.

Zeker 360 alleenstaande minderjarige vluchtelingen zijn sinds januari vorig jaar verdwenen uit Nederlandse opvangcentra. Mag nog wel, zijn deug-punten mee te verdienen.
https://argos.vpro.nl/artikelen/misstanden-in-opvang-van-minderjarige-vluchtelingen-zijn-schrijnend-27 mei 2023

Dorien Rookmaker vindt dat het COA moet worden opgeheven. “Het beschermt criminelen en faciliteert vrouwenhandel, drugshandel, wapenhandel en fraude.”
Die reactie begrijp ik.
Wat minder deugkneuzen en minder hebzucht zou kunnen helpen, in theorie.

Schoft hoeft geen verantwooding af te leggen aan Dorien, heeft waarschijnlijk nog nooit van het hele mens gehoord. Kriminalitiet is mooie handelswaar.

salvar
salvar
8 maanden geleden

natuurlijk alles is verrot tot op het bot.

Ellis
Ellis
8 maanden geleden

Nederland is verrot tot op het bot !! Off topic :Geluisterd naar Ab Gietelink met jeugdzorgdeskundige Harry Berndsen op blckbx. Ten hemelschreiend

Ron2
Ron2
8 maanden geleden

Het is nogal triest om de onmetelijke naieviteit van de burgers te zien met hun uitspraken dat de aanrandingen en verkrachtingen en de moord op Lisa komt doordat de architectuur van mannen afkomt. Ook het denken dat met roepen dat ze de nacht opeisen alles een stuk beter wordt. Het is treurig en erg zielig om de mensen zo te zien. Het is niet voor niks dat vrouwen in Islamitische landen thuis moeten blijven en alleen de straat op mogen met een mannelijk familielid. Het gaat ook hier die kant op en zullen vrouwen thuis moeten blijven, want dat we Islamitisch gaan worden is voor mij 1000 procent zekerheid met een waardeloze slappe Overheid en een zeer zwakke bevolking.

Rudolf P.
Rudolf P.
8 maanden geleden

Kennelijk hebben de ouders deze dochter niet goed bijgebracht zich verre van asielzoekers te houden.
Van een 15 jarige kan je nauwelijks verstandige beslissingen verwachten.
Dan geldt: eigen schuld plaagt een mens het meeste.

gerritje
gerritje
8 maanden geleden

tjeej begint men na jaren eindelijk wakker te worden, wat de laatste zin betreft

Overlever van toen..
Overlever van toen..
8 maanden geleden

*Voormalig Europarlementariër Dorien Rookmaker vindt dat het COA moet worden opgeheven. “Het beschermt criminelen en faciliteert vrouwenhandel, drugshandel, wapenhandel en fraude.”*

En dat is precies waarvoor dat alles is opgezet!
Legale criminaliteit!
Door een instantie wat zich “overheid” noemt!

de leugen regeert
de leugen regeert
8 maanden geleden

Trap het COA per direct het land uit

Julia
Julia
8 maanden geleden

Europa ook ons lan dus kunnen alleen nog enigszins overleven als de huidige hogere poppetjes, de dames en heren betweters, van het Europese totaal, ja totaal, verdwenen zijn. Hun arrogantie, hun hoogmoed, hun koloniale gedachten brengen Europa volledig naar de afgrond. Kijk alleen maar naar de krankzinnige massa migratie, de inmiddels 19 waanzinnige sancties tegen Rusland, die de industrie in Europa volledig ruïneren en de burgers met werkloosheid, armoede en veel hogere energieprijzen opzadelen. Ze denken dat ze iets kunnen, maar ze presteren alleen maar idioterie op alle fronten.
Daarom moet en zal er een oorlog moeten komen om hun falen van hun gevoerde wanbeleid te verdoezelen. En of het nu Von der Leyen , BlackrocK Merz, Rothschild Macron , of Starmer is, of onze politici zij ziin totaal niet in staat om van Europa een sterk continent te maken. Ze hadden de yankees er jaren geleden uit moeten trappen en samen met Rusland een sterk continent op moeten bouwen. Daar zijn grondstoffen, niet in Europa. En wat begin je als je die grondstoffen niet hebt…? Niets, totaal niets.
Nu zijn de dames en heren ( en dus ook het gewone volk) de hoerigen van usa, die dicteert en de poppetjes moeten ja en amen knikken. Zeg maar daaaag Europa, daaag euro en op naar de NWO, met haar CBDC en het sociale krediet systeem a la China.
Daar hopen, nee doen, de arrogantie poppetjes alles aan om dat in te voeren om zelf in het oh zo geliefde zadel te kunnen blijven zitten.

maroeska
maroeska
8 maanden geleden

Was ze maar bier geweest.
En had een gay haar gepromoot.
Dan waren alle mannen wel van de bank gekomen om haar te redden.
(Ref: dylan mulvany.)

Loekie
Loekie
8 maanden geleden

en weer staan er handlers van de terreur-organisatie OVERHEID in de spotlights.

johnie
johnie
8 maanden geleden

Het lullige is dat dit dus ook weer bij de agenda hoort: met islam westerse samenlevingen terroriseren tot dat de boel in elkaar stort (en daarna wordt ook de islam vernietigd en mag er alleen nog sprake zijn van staats aanbidding. (lees morals and dogma´s van albert Pike en zijn brief aan Mazzini) geschreven rond 1875

Sandra
Sandra
8 maanden geleden

Onze regering is verantwoordelijk voor dit soort praktijken en haal nog maar lekker veel van deze criminelen binnen. Moest een van hun dochters zijn dan weet ik zeker dat ze wel alles uit de kast halen!!!!

yvja
yvja
8 maanden geleden

Weg met deze meer dan gestoorde COA!

Pieternella
Pieternella
8 maanden geleden

Hoe moeilijk is het iedereen een kaart te geven, zonder kaart word je gecontroleerd.

Marian
Marian
8 maanden geleden

Terugsturen die lui, Syrië is niet meer onveilig, anderen ook terug waar ze vandaan komen

Marrob BE
Marrob BE
8 maanden geleden

Als alleen de politie in een kamer mag kijken, dan hebben we een probleem.
Dit gaat, zelfs op verzoek, de politie niet doen.
Toch de asielzoekers dan maar deporteren.
Dan kan het COA ook stoppen.
Hoef ik minder belasting te betalen.
Dus allemaal blij.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
8 maanden geleden

COA= corrupte organisatie en assielbeleid

Dick
Dick
8 maanden geleden

Ten eerste moeten we die ……… geen loverboys meer noemen, maar kidnappers.

Jack
Jack
8 maanden geleden

Het COA is een criminele organisatie.
Ze faciliteren criminelen en misdaden.

Verder verdienen ze bergen geld aan de asielindustrie.
Eigenbelang dus….

Boorzalf
Boorzalf
8 maanden geleden

Tja, de nederlander deed een plas, en alles bleef zo als het was.

Superliegebeest
Superliegebeest
8 maanden geleden

Hier Zie je het echte probleem. De kern is dat nederlanders niet voor elkaar opkomen. Toen ik opgroeide in de jaren 80. Zou de gehele straat. Van jong tot oud met een eind hout in de hand. Zelf even Komen kijken waar ONS buurmeisje uithangt.

rebel&girl
rebel&girl
8 maanden geleden

Het COA is een VOC-verhaal… alles in dit land hangt van schaamtegebrek en vriendjespolitiek aan mekaar.
De autochtone bevolking kan duidelijk doodvallen, we hebben toch de reportages gezien waarbij een moeder met kind en een zwaar gehandicapte man op straat leven in mensonterende toestanden

..Maar vooral op z.g.”fatsoenlijke”mensen /partijen stemmen of aan “verraad controlled opposition”partijen en wie is er altijd de klos, de Nederlander die uiteindelijk strategisch of dom stemt

..Er is maar één manier om te stemmen en dat is met je hart en verstand in gelijke dosis.

Ted
Ted
7 maanden geleden

Het Deep State plan wordt via COA uitgerold. Chaos, overlast, onveiligheid.
In de UK gaat het volk de straat op en protesteert tegen het criminele gedrag van de migranten. Premier Starmer is een senior puppet van de Deep State. Van deze protesten in de UK en Ierland niets op de staats televisie. Blijf hoopvol de grote schoonmaak in de EU politiek en de mediac is komende. September is nog niet voorbij. Riemen vast.!!

Back to top button
74
0
We lezen graag je reactie!x