Diana Cooper is expert op het gebied van engelen en heeft duizenden mensen geleerd hoe ze zich kunnen verbinden met onzichtbare wezens die ons in het dagelijks leven kunnen helpen. Dat schrijft de Britse krant Daily Express.
Volgens Cooper hebben zowel mensen als dieren een beschermengel. Ze zegt dat engelen dieren helpen beschermen. “Honden hebben twee beschermengelen, mensen hebben er maar één,” zei ze. “Dat komt denk ik omdat dieren meer begeleiding nodig hebben. Toen ik mijn hond Venus kreeg was onze band zo sterk dat onze beschermengelen versmolten zodat we elkaar nog beter konden begrijpen.”
Diana heeft zelfs een boek over het dier geschreven. “We hebben een telepathische verbinding, wat betekent dat ik veelal intuïtief voel wat Venus denkt,” zei ze. De 73-jarige Diana heeft zich niet altijd met dit onderwerp beziggehouden. Dertig jaar geleden was ze ongelukkig getrouwd en zag ze voor het eerst een engel.
“Tijdens de scheiding verschenen de engelen voor het eerst aan me,” legde ze uit. “Ik was helemaal niet bezig met het spirituele en voelde me zo ellendig.” Plotseling verscheen er een engel als een grote lichtbol. Diana volgde daarop een opleiding tot hypnotherapeut. Tien jaar later werd ze opnieuw bezocht door engelen.
“Ze wilden dat ik mensen zou gaan vertellen over engelen,” zei ze. “Ik zei: ‘Geen denken aan, mensen zullen denken dat ik gek ben’, maar ze wisten me te overtuigen. Ze vertelden me dat we allemaal een beschermengel hebben, maar dat ze ons niet kunnen helpen tenzij we erom vragen.”
Sinds dat moment heeft Diana verschillende boeken over het onderwerp geschreven en verscheen ze al eens op televisie. In één van de boeken vertelt Diana dat de geest van een andere hond in haar huis rondwaarde en ervoor zorgde dat Venus steeds ontsnapte. “Het bleek dat zijn baasje, ook een geest, niet wilde dat hij zonder hem zou overgaan, dus we hebben ze samen geholpen,” zei Diana. Sindsdien glipt Venus, die volgens Diana in een vorig leven in het oude Egypte de hond van een koningin was, niet meer naar buiten.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Soldaat verbreekt na 44 jaar de stilte over UFO’s bij Roswell
‘Spontane’ chaos: Demonstraties Ferguson gefinancierd door miljardair George Soros
Discussie barst los: Hebben astronomen de planeet van de Anunnaki ontdekt?
Nieuw onderzoek: zo zorgt cannabis ervoor dat kankercellen niet meer kunnen groeien
Historisch besluit: Italië schaft vaccinatieplicht af. Waarom de Italianen niets moeten hebben van zinloze en schadelijke vaccins
D66-leider Jetten wil een Europees leger: ‘Dit zijn uiterst zorgwekkende uitspraken’
De gifgasaanval zonder gifgas. Kijk hoe makkelijk het is om de wereld in sprookjes te laten geloven
Kurkuma bestrijdt kanker beter dan chemotherapie. Dit is wat de wetenschap erover zegt
Marion Koopmans geeft toe: test ’toont geen besmettingen aan’