Elk jaar zetten boeren in Brazilië stukken bos in brand om meer landbouwgrond te maken. Nu kun je je afvragen of dat goed is voor de planeet, maar het klimaatalarmisme in de hyperventilerende mainstream media over de bosbranden gaat helemaal nergens meer over, meent Sky News-presentator Chris Kenny.
Een verslaggever van CNN die op locatie was, sprak van ‘het einde van de wereld’.
“Dit is geen bosbrand, maar een begraafplaats omdat alles dood is,” zei een mevrouw van Greenpeace. “Het is erg beangstigend,” voegde de verslaggever toe.
Global warming-hysterie
Beschamend, reageerde Kenny hoofdschuddend.
Hij vervolgde dat de media niets meer doen dan linkse, groene propaganda verspreiden.
Het lijkt wel of overal de global warming-hysterie met de haren wordt bijgesleept.
Idioten
“Dit doet een beetje denken aan datgene waar ze voor waarschuwen als de wereld niets doet aan de klimaatcrisis,” zei de verslaggever van CNN.
“De linkse propagandisten van de politieke mediaklasse behandelen de burgers echt als idioten,” zei Kenny.
Bekijk het filmpje hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Het gaat er heel ondemocratisch aan toe in de Tweede Kamer. Baudet legt in dit interview uit wat er mis is
Mysterieuze lichtbol speelt spelletje met straaljagers. Deze luchtmachtgeneraal beschrijft bizarre confrontatie
Er is al een buitenaardse levensvorm ontdekt. Tom DeLonge doet meer onthullingen
Cannabis tegen autisme, ADHD en epilepsie: “Het verschil is ongelooflijk. Bijna te mooi om waar te zijn”
‘Wij konden gestrande bultrug redden’
‘Waarom het aftreden van Klaus Schwab geen goed nieuws is’
Socialmediaverbod jongeren en digitaal paspoort: wat staat ons nog meer te wachten?
Op naar de eeuwige oorlogseconomie. Kijk hoe het militair-industrieel complex het Europese beleid kaapt
Digitale televisie: Mind control door ‘stil geluid’